[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Uniwersalna poduszka Tom Mini, 44x25 cm

5/5
2 recenzje
Mała, a uniwersalna. Poduszka pamięciowa do codziennego wypoczynku oraz na podróże. Produkt w kompaktowym kształcie; zawiera elastyczną pianę pamięciową oraz perforację zapobiegającą przegrzewaniu się.  Wyświetlić więcej
Marka: Tropico
? Pomoc przy wyborze produktu
Na zamówienie - towar dostarczymy w tygodniu: od 13.05. do 17.05.
Dostawa od 0 zł ?
339 zł

Poduszka z pamięcią do codziennego wypoczynku i podróży

Mała, ale poręczna. Poduszka z pamięcią do codziennego odpoczynku i podróży. Kompaktowa poduszka z elastyczną pianką memory i perforacją zapobiegającą nadmiernemu przegrzaniu. Rozmiar i kształt jest idealny nawet dla osób, które do tej pory nie były przekonane do zakupu poduszki z pamięcią. Nadający się do prania pokrowiec zawiera aż 35% włókien naturalnych i 65% włókien pustych, co zapewnia oddychalność i sprężystość.

Wszechstronna poduszka Tom Mini

GŁÓWNE ZALETY PRODUKTU


CZESKI PRODUCENT

Poduszka z czeskim pochodzeniem charakteryzuje się jakością i niezawodnością.

DO SPANIA W KAŻDEJ POZYCJI

Dzięki swojemu uniwersalnemu kształtowi zapewni idealne wsparcie dla Twojego kręgosłupa szyjnego oraz mięśni szyi i ramion podczas snu w każdej pozycji.

poduszka Tom Mini

POKROWIEC Z MOŻLIWOŚCIĄ PRANIA W TEMPERATURZE 40°C

Aby zachować maksymalną higienę, ten pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze 40°C.

ŚWIETNY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Poduszka oferuje świetny stosunek jakości do ceny, łącząc jakość z przystępnością.

prospanek Wybierz poduszkę zgodnie z preferowaną pozycją do spania i twardością materaca.

Poduszka i pozycja podczas snu


Jeśli leżysz na boku, poduszka musi utrzymywać kręgosłup szyjny w osi. Głowa nie powinna być obrócona na żadną ze stron. Jeśli śpisz na plecach, Twój kręgosłup szyjny powinien leżeć płasko i naturalnie na poduszce. Jeśli leżysz na brzuchu, polecamy wybrać poduszkę, która jest jak najniższa i ma specjalny kształt.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Wysoką poduszkę docenią zwłaszcza posiadacze twardych materacy, szerokich ramion oraz osoby śpiące na boku, którym zapewni ona lepsze podparcie głowy. Z kolei niższa poduszka sprawdzi się na miękkich materacach oraz podczas spania na plecach lub brzuchu.

Skład poduszki


  • Rdzeń: piana pamięciowa
  • Pokrowiec: 35 % włókno naturalne i 65 % włókno puste w środku
polštář

FAQ

prospanek Nadal nie jesteś pewien? Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy.

O firmie Perdormire

Włoska marka materacy z ponad 50letnią tradycją, którą doceniły już miliony zadowolonych klientów z całego świata. Produkty marki Perdormire łączą w sobie wysoką jakość oraz precyzyjny włoski design, gdzie duży nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego pojedynczego produktu. Jakość użytych materiałów oraz jakość sposobu ich obróbki są potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami, które marka PerDormire zdobyła. Włoski producent posiada wszystkie ważne certifikaty europejskie i ogólnoświatowe, gwarantujące zarówno wysoką jakość produkcji (Oeko Test), jak i wysoką jakość produktów (certyfikat LGA) oraz wyśmienity komfort z punktu widzenia ergonomii (ErgoCheck).

Czas, który spędzamy śpiąc, zabierze nam około 1/3 życia. Z tego powodu, nie pozostawiamy w rękach przypadku żadnego detalu, na żadnym z etapów:  przy projektowaniu, realizacji i przy wykonaniu materacy marki PerDormire. Każda decyzja, każde wybrane rozwiązanie, każdy materiał, który został użyty – jest uosobieniem naszej troski oraz rezprezentuje jakość, jaką może zagwarantować jedynie firma, której umiejętności są głęboko zakorzenione w jej DNA. By móc zawsze oferować to, co najlepsze, jak również dla rozwoju i doskonalenia - potrzeba obiektywizmu, współpracy, a przede wszystkim: szacunku. Szacunku do własnego kraju, własnych tradycji, szacunku do własnych klientów, dostawców, pracowników i współpracowników, oraz szacunku do środowiska naturalnego – te wszystkie formy szacunku zawsze znajdują się w centrum uwagi naszej firmy; mocne podstawy marki PerDormire są budowane, dzień po dniu, na podstawowych wartościach ludzkich.

 

Parametry techniczne

Materiał piana pamięciowa
Rozmiar 44x25 cm
Szerokość 25 cm
Długość 44 cm
Adekwatny do spania w pozycji na boku, na plecach, na brzuchu, uniwersalny
Pranie 40°C
Wysokość 10 cm
Gwarancja ? 2 lata
Anatomiczne nie
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
Dla kogo jest odpowiedni dla alergików, dla dzieci, dla dorosłych
Atypy ? nie
5/5
na podstawie 2 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Zweryfikowany zakup
Pełne zadowolenie

Reakcja sklepu

12 gru 2023
Drogi Kliencie, dziękujemy za miłą opinię, która jest dla nas bardzo cenna. Cieszymy się z Twojej satysfakcji.
Zweryfikowany zakup
Poduszka została przetestowana, a jej rozmiar sprawia, że jest praktyczna do wszechstronnego użytku w domu i w podróży.

Reakcja sklepu

29 lis 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu a projevenou důvěru v naše produkty, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.