[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

O nas

DlaSpania Sp. z o.o. uruchomiła projekt w Europie Środkowej, mający na celu stworzenie sieci salonów oferujących produkty dla zdrowego i komfortowego snu. Wierzymy, że możemy poprawić jakość życia dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości produktów. Naszym priorytetem jest abyś czuł się w naszych salonach jak u siebie. Osiągamy to nie tylko dzięki przytulnemu, schludnemu wyglądowi naszych salonów, ale również poprzez serdeczną i profesjonalna postawę naszych doradców  – specjalistów od zdrowego snu. 

Kim Jesteśmy

Jesteśmy firmą z długą tradycją na rynku, chcemy zapewnić naszym klientom zdrowy i spokojny sen. Naszym długoterminowym celem jest stworzenie sieci salonów w Europie Środkowej, które zaoferują klientom szeroki wybór asortymentu z pomocą doskonale wyszkolonego personelu.


Nauczymy was spać

Najwyższą jakość snu naszych klientów w DlaSpania rozumiemy jako misję. Zdajemy sobie sprawę, że nie wybieramy codziennie materacy, łóżek ani poduszek i potrzebujemy wystarczająco dużo informacji i czasu, aby podjąć decyzję. Dlatego możesz wypróbować wszystkie nasze produkty w zaciszu najbliższego salonu i cieszyć się przyjemnym odpoczynkiem podczas wyboru. Oczywiście nasze usługi nie kończą się na zakupach. Chętnie przywieziemy do Państwa łóżko lub materac, zorganizujemy montaż i udzielimy dalszych porad.

Dokąd zmierzamy

W ciągu najbliższych 5 do 7 lat chcemy zbudować sieć około 250 salonów i zostać liderem jakości w Europie Środkowej w obszarze zdrowego snu. Obecnie mamy sieć sklepów w Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech, oraz planujemy kolejne otwarcia. Naszym celem jest dostępność naszych salonów w krajach Europy Środkowej, aby produkty DlaSpania były łatwo dostępne dla każdego.