[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Stelaże

Stelaż ma znaczenie! Dlaczego? Stelaże do łóżka aż w jednej trzeciej wpływają na jakość Twojego snu. Często zapomina się o nich przy urządzaniu sypialni, ponieważ są uważane za mniej ważne. Jeśli inwestujesz w materac, nie zapomnij również zainwestować w stelaż, ponieważ może on wspierać właściwości Twojego materaca. U nas możesz wybierać spośród stelaży lamelowych lub segmentowych. A jeśli łóżko jest miejscem Twojego aktywnego wypoczynku z książką lub masz trudności z wstawaniem, rozważ stelaż pozycjonowany
Pokaż więcej
Filtr produktowy
Najbardziej lubiane
Sortować
Najbardziej lubiane
44 produktów
Lamelowy stelaż Basic
Zapewnij sobie idealny komfort i wybierz trwałość dzięki naszemu bezramowemu stelażowi brzozowemu Basic.
W magazynie
od 122 zł
Lamelowy stelaż Classic
Przedstawiamy nasz nowy, specjalnie opracowany stelaż z niską, 2-centymetrową ramą.
W magazynie
od 259 zł
Prosty stelaż Solid Wood Slat
Wytrzymały stelaż jest wykonany z świerkowych listew, które są połączone ze sobą za pomocą tekstylnego paska.
W magazynie
od 309 zł
Prosty stelaż Solid Wood Slat - Frame
Stelaż Klinmam Solid Wood Slat - Frame jest wykonany z wytrzymałych listew świerkowych, które są przymocowane do ramy za pomocą złączy.
W magazynie
od 379 zł
Praktyczny stelaż Duo Comfort
Praktyczny stelaż Klinmam Duo Comfort wyróżnia się nie tylko nowoczesnym designem. Elastyczne lamele ułożone są parami w kauczukowych uchwytach i rozmieszczone w 5 anatomicznych strefach.
W magazynie
od 579 zł
Praktyczny stelaż Elite
Wygodny i bardzo wytrzymały stelaż z uchwytami umieszczonymi nad krawędzią boczną zapewnia nie tylko wysoki poziom komfortu, ale także podparcie w czasie snu.
W magazynie
od 849 zł
Praktyczny stelaż Lux
Nawet najbardziej wymagający klienci docenią luksusowy stelaż Klinmam Lux. Dzięki dużej liczbie lameli, stelaż idealnie dopasowuje się do każdej pozycji spania, a jednocześnie równomiernie rozkłada nacisk na całą powierzchnię łóżka.
W magazynie
od 1 289 zł
Stelaż do łóżka, z możliwością ręcznej regulacji i podnoszoną częścią znajdującą się pod nogami Duo Comfort HN P
Praktyczny stelaż można łatwo regulować w obrębie głowy i nóg dla jeszcze wygodniejszego czytania, oglądania telewizji lub po prostu relaksu.
W magazynie
od 1 319 zł
Stelaż do łóżka, z możliwością ręcznej regulacji i podnoszoną częścią znajdującą się pod nogami Elite HN P
Stelaż Klinmam Elite HN P dzięki możliwości odchylenia górnej i dolnej części stelaża, czyli tam gdzie znajdują się głowa i nogi zapewnia wysoki poziom komfortu nie tylko w trakcie wieczornego czytania.
W magazynie
od 1 609 zł
Stelaż podnoszony Duo Comfort P
Stelaż podnoszony za pomocą teleskopowych podnośników od strony nóg zapewnia łatwy dostęp do całego schowka.
W magazynie
od 1 059 zł
Stelaż podnoszony Elite P
Bardzo wytrzymały stelaż Klinmam Elite P z uchwytami umieszczonymi nad krawędzią boczną zapewnia nie tylko wysoki poziom komfortu, ale także podparcie w czasie snu.
W magazynie
od 1 349 zł
Stelaż regulowany Duo Comfort HN
Stelaż można odchylić zarówno w części górnej, jak i dolnej, tak więc możesz ustawić sobie pozycję głowy i nóg tak jak Ci wygodnie, dla komfortowego snu i odpoczynku.
W magazynie
od 909 zł
Stelaż regulowany Elite HN
Klinmam Elite HN to wygodny i bardzo wytrzymały stelaż z uchwytami umieszczonymi nad krawędzią boczną zapewniający nie tylko wysoki poziom komfortu, ale także podparcie w czasie snu.
W magazynie
od 1 189 zł
Stelaż w wersji podstawowej Base
Wysokiej jakości stelaż w dobrej cenie z elastycznymi lamelami umieszczonymi parami w kauczukowych uchwytach, które zostały rozmieszczone w 3 strefach anatomicznych.
W magazynie
od 419 zł
Stelaż silnikowy, do każdodziennego użytku Duostar II Motor
Stelaż silnikowy z 5 strefami anatomicznymi i 28 listwami.
W magazynie
od 2 569 zł
Stelaż podnoszony Portoflex II P, 90x200 cm
Stelaż do łóżka z ręcznym pozycjonowaniem z dostępem do pojemnika od strony nóg.
W magazynie
1 609 zł
1 448 zł
Podnoszony stelaż, bez regulacji Duostar II Kombi P
Stelaż z 5 strefami anatomicznymi i 28 listwami z dostępem do pojemnika.
W magazynie
1 259 zł
1 133 zł
Podnoszony stelaż regulowany Duo Comfort Kombi P HN
Wyjątkowo praktyczny stelaż Klinmam Duo Comfort Kombi P HN zapewnia kilka różnych funkcji i korzyści w jednym produkcie.
W magazynie
od 1 439 zł
Podnoszony stelaż, bez regulacji Duo Comfort Kombi P
Lamelowy stelaż podnoszony na bok (stelaż można zamówić otwierany zarówno na lewą jak i na prawą stronę) to świetna pomoc w rozwiązaniu problemu braku miejsca w sypialni.
W magazynie
od 1 079 zł
Stelaż Elite Motor Flat
Stelaż silnikowi z uchwytami umieszczonymi nad krawędzią boczną można łatwo odchylić w górnej i dolnej części stelaża za pomocą przewodowego pilota.
W magazynie
od 5 090 zł
Stelaż Elite Motor Standard
Stelaż silnikowi z uchwytami umieszczonymi nad krawędzią boczną można łatwo odchylić w górnej i dolnej części stelaża za pomocą bezprzewodowego pilota.
W magazynie
od 2 719 zł
Stelaż silnikowy Duo Comfort Motor
Elektrycznie sterowany stelaż można regulować w zależności od potrzeb za pomocą silnika z dwoma niezależnymi jednostkami napędowymi znajdującymi się w jego górnej i dolnej części.
W magazynie
od 2 189 zł
Stelaż regulowany Duo Comfort H
Stelaż Klinmam Duo Comfort H można w części górnej, gdzie znajduje się głowa odchylić do połowy, co docenisz na przykład podczas wieczornego czytania ulubionej książki.
Na zamówienie
od 769 zł
Stelaż regulowany Elite H
Wygodny i bardzo wytrzymały stelaż z uchwytami umieszczonymi nad krawędzią boczną zapewnia nie tylko wysoki poziom komfortu, ale także podparcie w czasie snu.
Na zamówienie
od 1 019 zł
1

Jak wybrać stelaż do łóżka?

Aby dobrze wybrać stelaż, ważne jest, aby znać ich zalety i wady oraz jaka jest między nimi różnica. Istnieje kilka rodzajów stelaży do łóżka. Możemy je podzielić według materiału, z którego są wykonane, lub według rozmiaru. Najczęściej stosowanym materiałem jest drewno lub kombinacja drewna i plastiku. Popularne są stelaże do łóżka w rozmiarze 90x200 cm

Stelaże drewniane

Drewniane stelaże są albo listwowe, albo lamelowe. Stelaże listwowe wyróżniają się na rynku świetną ceną. Są odpowiednie dla tych, którzy mają wysokiej jakości miękki materac, ale chcą go lekko wzmocnić. Stelaże lamelowe są w porównaniu do listwowych bardziej elastyczne, dzięki czemu przedłużają żywotność materaca. Elastyczny stelaż dostosowuje się do ruchów materaca, co powoduje jego mniejsze zużycie. Droższe stelaże tego rodzaju oferują regulowaną twardość w różnych obszarach (w zależności od wybranego modelu). Różnice cenowe między lamelowymi stelażami do łóżka mogą odzwierciedlać również sposób ułożenia samych lameli. Lamele mogą być umieszczone w ramie stelaża lub nad ramą. Umieszczenie lamel nad ramą stelaża przedłuża nie tylko żywotność stelaża, ale także materaca, który na nim leży. 

Stelaże wykonane z plastiku i drewna

Segmentowe stelaże łączą w sobie plastik i drewno. W porównaniu do drewnianych stelaży, ten rodzaj stelaży uważa się za najnowszą technologię. Stelaż jest podzielony na poszczególne segmenty, które punktowo dostosowują się do ciała. Segmenty dzięki swojemu designowi zapewniają dużą przewiewność. Jednocześnie cały stelaż jest ultralekki, co sprawia, że nie uszkadza konstrukcji łóżka. W każdym segmencie stelaża można dostosować jego twardość, co w połączeniu z odpowiednio dobranym materacem zapewnia maksymalny komfort i lepszy sen. 

Stelaże pozycjonowane

Pozycjonowany stelaż można kupić nie tylko w wersji lamelowej, ale także segmentowej. Ręczne regulowanie zapewnia wygodę tym, którzy korzystają z łóżka nie tylko do snu. Podniesienie stelaża w obrębie głowy można wykorzystać podczas oglądania telewizji, czytania książki lub nawet jedzenia śniadania w łóżku. Regulowanie stelaża w obrębie nóg docenią przede wszystkim Ci, którzy mają bóle pleców lub nóg i potrzebują je podnieść. Ta opcja może to być również przydatne w przypadku osób z niskim ciśnieniem. 

Dla kogo jest odpowiedni stelaż silnikowy?

Stelaże elektryczne z napędem silnikowym mogą być, podobnie jak ręcznie pozycjonowane stelaże, segmentowe lub lamelowe. Różnią się między sobą rodzajem silnika lub np. tym, czy pilot jest bezprzewodowy, czy podłączony do stelaża kablem. 

Stelaże elektryczne są szczególnie polecane osobom, które mają trudności z wstawaniem z łóżka lub dla osób przewlekle chorych. Ale nie jest to regułą - jeśli chcesz stelaż elektryczny, nie musisz należeć do tych dwóch kategorii. Taka inwestycja zapewni luksusowy komfort i uprzyjemni chwile spędzone w łóżku każdemu.

Pokaż więcej