[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Materace Klinmam

Głównym celem marki Klinmam jest poprawa jakości snu naszych klientów. Materace tej marki to połączenie wysokiej jakości materiałów, perfekcyjnego wykonania i klasycznego designu. Wszystkie nasze materace zawierają wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe, które w połączeniu z innymi materiałami tworzą doskonałe warunki do zdrowego snu. Wybierz sam odpowiedni dla siebie materac lub połącz się z naszą infolinią. Chętnie doradzimy Ci również w każdym z naszych salonów stacjonarnych
Pokaż więcej
Filtr produktowy
Najbardziej lubiane
Sortować
Najbardziej lubiane
7 produktów
Materac Klinmam Luxury Firm
Szczyt wyrafinowania i komfortu snu
W magazynie
od 15 790 zł
Materac Klinmam Luxury Medium
Szczyt wyrafinowania i komfortu snu
W magazynie
od 15 790 zł
Materac sprężynowy Dream Latex
Materac Klinmam Dream Latex zapewni Ci doskonały poziom komfortu dzięki wysokiej jakości materiałom zawartym w rdzeniu i pokrowcu.
W magazynie
od 3 629 zł
od 2 540 zł
Materac sprężynowy Dream ReFresh
Materac Klinmam Dream ReFresh wyróżnia się nie tylko pokrowcem, ale także rdzeniem, który składa się z bloku sprężyn kieszeniowych, piany wyskoelastycznej i wzmocnienia warstwą ekologicznego filcu.
W magazynie
od 3 269 zł
od 2 288 zł
Materac Klinmam Luxury Soft
Szczyt wyrafinowania i komfortu snu
W magazynie
od 15 790 zł
Materac sprężynowy Dream Memory
Materac Klinmam Dream Memory charakteryzuje się zarówno luksusową wysokością jak i wysoką jakością wykonania oraz wyjątkową jakością materiałów użytych do produkcji.
Na zamówienie
od 2 879 zł
od 2 015 zł
Materac sprężynowy Dream Visco Fresh
Materac Klinmam Dream Visco Fresh wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które zadbają o odpowiednie podparcie Twojego ciała i komfort snu, dzięki czemu każdego dnia obudzisz się wypoczęty i gotowy na kolejny dzień.
Na zamówienie
od 2 549 zł
od 1 784 zł

Dlaczego warto kupić właśnie materac Klinmam? 

Klinmam to europejska marka pochodząca z Czech z wieloletnią tradycją. W materacach Klinmam zawsze znajdziesz sprężyny kieszeniowe w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak piana wysokoelastyczna, lateks czy włókna bambusowe. 

Każda sprężyna kieszeniowa w tych materacach jest osobno umieszczona w swojej kieszeni, dzięki czemu ciężar ciała równomiernie rozkłada się na materacu, co zapobiega jego odkształcaniu się i przenoszeniu ruchu, jak miało to miejsce w przypadku starych materaców sprężynowych. Doskonałe dopasowanie sprężyn i piany wysokoelastycznej czy lateksu zapewnia wysoki komfort snu. 

Inne produkty marki Klinmam 

Oprócz materacy, Klinmam posiada w swoim portfolio inne produkty, które poprawią jakość snu. Do popularnych produktów należą poduszki Klinmam. Ich produkcja odbywa się w Czechach. w południowej Morawie, a wybrane ich części są nadal szyte ręcznie. Również materiały, z których wykonane są poduszki, przechodzą dokładne badania, aby spełniać wysokie standardy jakości, jakie firma wymaga. Jeśli szukasz prawdziwej europejskiej klasyki, te poduszki są dla Ciebie idealne. 

WSKAZÓWKA: Dowiedz się, jak wybrać odpowiednią poduszkę

Oprócz poduszek, znajdziesz w naszej ofercie również kołdry Klinmam. U nas znajdziesz ekskluzywną kolekcję Wellness, która została opracowana specjalnie dla DlaSpania. Obejmuje ona zarówno kołdry całoroczne, jak i letnie.

Materace

Pokaż więcej