[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
×
Filtr produktowy

Cena

Rozmiar

Wysokość

Zdejmowalny pokrowiec

Gwarancja

Poduszki z piany bio

Naturalne oleje pochodzenia roślinnego, które znajdują się w poduszkach z wysokoelastycznej lub pamięciowej bio piany zapewniają większą elastyczność poduszek, trwałość kształtu i doskonałe właściwości ortopedyczne. Dzięki tym właściwościom gwarantują zdrowy i nieprzerwany sen. Skorzystaj z filtru produktów i dostosuj zamówienie tak, by odpowiadało Twoim potrzebom. Napisz do nas na czacie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Żebyś nie musiał się martwić, że dokonasz złego wyboru, pamiętaj, że oferujemy możliwość zwrotu do 45 dni.

Pokaż więcej
Filtr produktowy
Najbardziej lubiane
Sortować
Najbardziej lubiane
5 produktów
Poduszka z bio-piany pamięciowej zawierająca naturalne olejki Bio Moore Lawenda, 72x42 cm
Pamięciowa piana wiskoelastyczna to rewolucyjny materiał, który potrafi tak dostosować się do masy i nacisku, by zaoferować wyjątkowy poziom komfortu.
W magazynie
489 zł
Poduszka naturalna z dwoma stopniami twardości Bio Double, 72x42 cm
Naturalna poduszka z podwójnym odczuciem twardości.
W magazynie
499 zł
Poduszka pianowa z naturalnego materiału Nature Soya Moore, 72x42 cm
Innowacyjny produkt oparty na doskonałym połączeniu technologii i natury.
W magazynie
589 zł
Poduszka z piany pamięciowej z wysoką zawartością olejków naturalnych Soya, 72x42 cm
Innowacyjna poduszka oparta na idealnym połączeniu natury i technologii. Rdzeń poduszki wykonany jest z pianki memory z dużą zawartością soi, dzięki czemu poduszka jest przyjemna w dotyku i elastyczna.
W magazynie
599 zł
Poduszka naturalna, idealna do spania na plecach Bio Wave, 72x42 cm
Poduszka wycięta anatomicznie, dzięki pianie pamięciowej bio potrafi doskonale dopasować się do wagi i siły nacisku głowy, oferując doskonałe
Na zamówienie
519 zł

Poduszki z biopianki(zimne i wiskoelastyczne), często także nazywano bio poduszkami są produkowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów na bazie produktów naturalnych. Surowce oryginalnie produkowane z ropy są w biopiankach zastąpione surowcami z olejów naturalnych. Zaletą tych olejów jest większa elastyczność poduszek, trwałość kształtu i doskonałe właściwości ortopedyczne.

Poduszki z biopianki zostały stworzone jako dodatek do biomateracy i są przeznaczone dla użytkowników preferujących naturalność i materiały ekologiczne. Biomateriały mają działanie relaksacyjne na organizm człowieka, a dzięki swoim właściwościom ortopedycznym gwarantują zdrowy i nieprzerwany sen. Bio poduszki to zdrowy styl życia w sypialni.

Pokaż więcej