[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Gwarancja satysfakcji

Gwarancja zadowolenia na materace TEMPUR oraz PerDormire

365-dniowa gwarancja satysfakcji TEMPUR

W naszej ofercie znajdziesz szereg marek, które są światowymi liderami w obszarze zdrowego snu. Natomiast my jesteśmy na tyle pewni jakości oferowanych materaców, że część materacy TEMPUR objęliśmy specjalną ofertą, dzięki której nasi klienci mogą do 365 dni wymienić zakupiony materac na inny model biorący udział w promocji.

365-dniowa gwarancja zadowolenia

Przyjdź do naszego salonu, poleż sobie na naszych materacach i poczuj się komfortowo. Nasi specjaliści od zdrowego snu, są zawsze do dyspozycji by służyć pomocą, rozwiać wątpliwości i pomóc wybrać materac, który będzie dla Ciebie idealny. 

Nie potrafisz się przyzwyczaić do nowego materaca? Po prostu nam go zwróć, wybierz sobie w zamian inny, albo my zwrócimy Tobie pieniądze! Szczegóły, w tym warunki uzyskania 365-dniowej gwarancji satysfakcji, przedstawią Ci nasi specjaliści w każdym z salonów DlaSpania.

100-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany materacy PerDormire

Podobną ofertę kierujemy w stronę klientów, którzy preferują odczucie piany pamięciowej. Wybrane materace marki PerDormire można nawet do 100 dni wymienić albo zwrócić. Dlaczego tak jest? Jesteśmy przekonani o świetnej jakości naszych materacy; nasi klienci z entuzjazmem myślą o wspaniałym wypoczynku jaki ich czeka, kiedy tylko położą się na swój materac. Nie tylko nie zwracają nam tych produktów, ale wręcz wysyłają do nas swoich znajomych, aby i oni podnieśli standard swojego życia poprzez nabycie jednego z naszych materacy. Zatem, jeśli chcesz spać wygodnie, na materacu wyższej klasy, ale masz nadmierne obawy z tej inwestycji – pozwól nam wziąć na siebie ryzyko, które Cię powstrzymuje i wybierz materac, jakiego naprawdę potrzebujesz. Modele, które są objęte możliwością wymiany lub zwrotu, jak i szczegółowe warunki akcji, które należy podpisać  można zobaczyć TUTAJ.

 

Oferta specjalna: Test materaca TEMPUR® 365 nocy

Formularz wymiany materaca TEMPUR w ramach oferty test 365 nocy

100-dniowa gwarancja zwrotu lub wymiany materacy PerDormire

 

Znajdź najbliższy salon