[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
×
Filtr produktowy

Cena

Wysokość

Zdejmowalny pokrowiec

Gwarancja

Poduszki ortopedyczne

Poduszki ortopedyczne należą do kategorii poduszek anatomicznych. Różnią się one od klasycznych poduszek swoim kształtem, zawsze zaprojektowanym tak, aby idealnie podpierać szyję i głowę. Odpowiedni wybór poduszki ortopedycznej może pomóc uniknąć problemów z kręgosłupem w odcinku szyjnym. Jeśli już cierpisz na bóle kręgosłupa lub pleców, pomoże Ci ona rozluźnić mięśnie i tym samym złagodzić ból. Wybierz poduszkę w zależności od Twojej pozycji w czasie snu. Jeśli chcesz poprawić jakość swojego snu i zakupić wysokiej jakości poduszkę, ale potrzebujesz porady, napisz do nas na czacie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Pokaż więcej
Filtr produktowy
Najbardziej lubiane
Sortować
Najbardziej lubiane
6 produktów
Poduszka naturalna z dwoma stopniami twardości Bio Double, 72x42 cm
Naturalna poduszka z podwójnym odczuciem twardości.
W magazynie
499 zł
Poduszka z piany pamięciowej z wysoką zawartością olejków naturalnych Soya, 72x42 cm
Innowacyjna poduszka oparta na idealnym połączeniu natury i technologii. Rdzeń poduszki wykonany jest z pianki memory z dużą zawartością soi, dzięki czemu poduszka jest przyjemna w dotyku i elastyczna.
W magazynie
599 zł
Poduszka anatomiczna zapewniająca wyjątkowe podparcie TEMPUR® Original, 50x31 cm
Poduszka TEMPUR® Original doskonale dopasowuje się do kształtu głowy i szyi, zapewniając doskonałe podparcie i ulgę.
Na zamówienie
od 508 zł
Poduszka naturalna, idealna do spania na plecach Bio Wave, 72x42 cm
Poduszka wycięta anatomicznie, dzięki pianie pamięciowej bio potrafi doskonale dopasować się do wagi i siły nacisku głowy, oferując doskonałe
Na zamówienie
519 zł

Poduszki ortopedyczne dostępne w DlaSpania

Wybierz poduszki ortopedyczne marek Tempur® lub Perdormire. Oba te marki są synonimem jakości. Jeśli szukasz poduszki, która pomoże ci poprawić sen i rozluźnić spiętą szyję, w DlaSpania możesz wybrać spośród wielu poduszek ortopedycznych z piany pamięciowej.

Piana pamięciowa w poduszkach ortopedycznych 

Piana pamięciowa w naszych poduszkach nie tworzy punktów nacisku na kręgosłup szyjny, dlatego też natychmiast przynosi ulgę od bólu pleców i głowy. Ten rodzaj piany zapewnia nie tylko wygodę, ale także przynosi korzyści dla zdrowego snu.

Poduszki według pozycji podczas snu

Jak wybrać odpowiednią poduszkę? Wybierz ją w zależności od pozycji, w której najczęściej śpisz w nocy. Poduszki będą się różnić swoim kształtem, zaprojektowanym specjalnie dla danej pozycji snu. Najbardziej znaną z nich jest prawdopodobnie poduszka w kształcie fali do spania na boku.

W naszej ofercie znajdziesz poduszki do spania na boku, na plecach i na brzuchu. Istnieją także uniwersalne poduszki ortopedyczne, które są odpowiednie dla różnych pozycji snu, jeśli w nocy zmieniasz pozycję.

Pokaż więcej