[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Poduszki TEMPUR®

Poduszki z materiału TEMPUR® w reakcji na ciepło ciała stają się bardziej plastyczne, w ten sposób dopasowują się do naturalnych krzywizny głowy i karku, dając optymalny komfort i oparcie. Dzięki temu możesz lepiej odpoczywać i cieszyć się spokojniejszym snem. Skorzystaj z filtru produktów i dostosuj zamówienie tak, by odpowiadało Twoim potrzebom. Napisz do nas na czacie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Żebyś nie musiał się martwić, że dokonasz złego wyboru, pamiętaj, że oferujemy możliwość zwrotu do 45 dni.

Pokaż więcej
Filtr produktowy
Najbardziej lubiane
Sortować
Najbardziej lubiane
7 produktów
Poduszka anatomiczna zapewniająca wyjątkowe podparcie TEMPUR® Original, 50x31 cm
Poduszka TEMPUR® Original doskonale dopasowuje się do kształtu głowy i szyi, zapewniając doskonałe podparcie i ulgę.
W magazynie
od 508 zł
Poduszka anatomiczna, zapewniająca wyjątkowe podparcie w czasie spania na plecach TEMPUR® Millennium, 54x32 cm
Specjalne zagłębienie w środkowej części krawędzi poduszki gwarantuje doskonałe podparcie szyi, niezależnie od tego, w jakiej pozycji śpisz.
W magazynie
od 558 zł
Poduszka anatomiczna dla każdej pozycji snu TEMPUR® One Support M, 50x31x10/5 cm
Poduszka TEMPUR® One Support, dzięki materiałowi TEMPUR®Super Soft, zapewnia zachowanie idealnej równowagi pomiędzy komfortem a niezbędnym podparciem dla głowy, ramion i szyi.
W magazynie
558 zł
418 zł

Poduszka z materiału TEMPUR® w reakcji na ciepło ciała mięknie i dostosowuje się w ten sposób do naturalnej krzywizny głowy i karku, dając optymalny komfort i oparcie

Poduszki TEMPUR® pomagają w złagodzeniu bólu, chrapania i zaburzeń snu. Dzięki temu możecie Państwo cieszyć się spokojniejszym snem i lepszym wypoczynkiem.

CERTYFIKOWANA JAKOŚĆ PODUSZEK TEMPUR®

Gwarancja i certyfikacja NASA dla poduszek TEMPUR

Właściciele poduszek TEMPUR® na całym świecie cieszą się każdej nocy najlepszym snem dzięki niepowtarzalnemu materiałowi TEMPUR®.“

KLASYCZNY KOMFORT I ERGONOMICZNE OPARCIE PODUSZEK TEMPUR®

W zależności od swoich potrzeb, wymogów i ulubionej pozycji spania, możecie Państwo wybierać z dwóch kolekcji poduszek TEMPUR®. Wszystkie przynoszą niepowtarzalny komfort i oparcie materiału TEMPUR®, w każdej zastosowano inną technologię, dzięki której poduszki nabierają swoich niepowtarzalnych cech, aby wyjść na przeciw Państwa potrzebom

Wybierzcie poduszkę TEMPUR® zawsze dobierając ją do preferowanej przez siebie pozycji spania. Do wyboru poduszki z kolekcji klasycznie profilowanych poduszek lub anatomicznie profilowanych poduszek. Najlepszym sposobem jest wypróbowanie poduszek – niech Państwa ciało samo dokona wyboru.

Pokaż więcej