[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Kołdry i poduszki Poduszki Poduszki z piany pamięciowej Poduszka do spania w każdej pozycji – Butterfly, 56x48 cm

Poduszka do spania w każdej pozycji – Butterfly, 56x48 cm

3.4/5
5 recenzji
Poduszka Butterfly – w kształcie skrzydeł motyla - jest odpowiednia do spania w każdej pozycji. Ponadto, specjalny kształt ułatwi oddychanie i zmniejszy nacisk także podczas spania na brzuchu; dzięki temu, szyjny odcinek kręgosłupa będzie mógł leżeć we właściwej pozycji.  Wyświetlić więcej
Marka: Tropico
? Pomoc przy wyborze produktu
Na zamówienie - towar dostarczymy w tygodniu: od 08.07. do 12.07.
Dostawa od 0 zł ?
659 zł

Poduszka do spania w każdej pozycji

Poduszka Butterfly w kształcie skrzydeł motyla nadaje się do spania w każdej pozycji. Dodatkowo specjalny kształt ułatwia oddychanie i łagodzi nacisk nawet podczas spania na brzuchu, nie powodując niewłaściwego ułożenia kręgosłupa szyjnego. Jej rdzeń z pianki memory jest perforowany dla jeszcze lepszej oddychalności i odprowadzania wilgoci. Ma świetne właściwości anatomiczne i doskonałą zdolność adaptacji. Nadający się do prania pokrowiec zawiera do 35% włókien naturalnych i 65% włókien pustych w środku, aby zapewnić oddychalność i giętkość.

Poduszka do spania w każdej pozycji – Butterfly

GŁÓWNE ZALETY PRODUKTU


CZESKI PRODUCENT

Poduszka z czeskim pochodzeniem charakteryzuje się jakością i niezawodnością.

DO SPANIA W KAŻDEJ POZYCJI

Dzięki swojemu uniwersalnemu kształtowi zapewni idealne wsparcie dla Twojego kręgosłupa szyjnego oraz mięśni szyi i ramion podczas snu w każdej pozycji.

Poduszka Butterfly

POKROWIEC Z MOŻLIWOŚCIĄ PRANIA W TEMPERATURZE 40°C

Aby zachować maksymalną higienę, ten pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze 40°C.

ŚWIETNY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Poduszka oferuje świetny stosunek jakości do ceny, łącząc jakość z przystępnością.

prospanek Wybierz poduszkę zgodnie z preferowaną pozycją do spania i twardością materaca.

Poduszka i pozycja podczas snu


Jeśli leżysz na boku, poduszka musi utrzymywać kręgosłup szyjny w osi. Głowa nie powinna być obrócona na żadną ze stron. Jeśli śpisz na plecach, Twój kręgosłup szyjny powinien leżeć płasko i naturalnie na poduszce. Jeśli leżysz na brzuchu, polecamy wybrać poduszkę, która jest jak najniższa i ma specjalny kształt.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Wysoką poduszkę docenią zwłaszcza posiadacze twardych materacy, szerokich ramion oraz osoby śpiące na boku, którym zapewni ona lepsze podparcie głowy. Z kolei niższa poduszka sprawdzi się na miękkich materacach oraz podczas spania na plecach lub brzuchu.

Skład poduszki


  • Rdzeń: piana pamięciowa
  • Pokrowiec: 35 % włókno naturalne i 65 % włókno puste w środku
polštář

FAQ

prospanek Nadal nie jesteś pewien? Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy.

O firmie Perdormire

Włoska marka materacy z ponad 50letnią tradycją, którą doceniły już miliony zadowolonych klientów z całego świata. Produkty marki Perdormire łączą w sobie wysoką jakość oraz precyzyjny włoski design, gdzie duży nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego pojedynczego produktu. Jakość użytych materiałów oraz jakość sposobu ich obróbki są potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami, które marka PerDormire zdobyła. Włoski producent posiada wszystkie ważne certifikaty europejskie i ogólnoświatowe, gwarantujące zarówno wysoką jakość produkcji (Oeko Test), jak i wysoką jakość produktów (certyfikat LGA) oraz wyśmienity komfort z punktu widzenia ergonomii (ErgoCheck).

Czas, który spędzamy śpiąc, zabierze nam około 1/3 życia. Z tego powodu, nie pozostawiamy w rękach przypadku żadnego detalu, na żadnym z etapów:  przy projektowaniu, realizacji i przy wykonaniu materacy marki PerDormire. Każda decyzja, każde wybrane rozwiązanie, każdy materiał, który został użyty – jest uosobieniem naszej troski oraz rezprezentuje jakość, jaką może zagwarantować jedynie firma, której umiejętności są głęboko zakorzenione w jej DNA. By móc zawsze oferować to, co najlepsze, jak również dla rozwoju i doskonalenia - potrzeba obiektywizmu, współpracy, a przede wszystkim: szacunku. Szacunku do własnego kraju, własnych tradycji, szacunku do własnych klientów, dostawców, pracowników i współpracowników, oraz szacunku do środowiska naturalnego – te wszystkie formy szacunku zawsze znajdują się w centrum uwagi naszej firmy; mocne podstawy marki PerDormire są budowane, dzień po dniu, na podstawowych wartościach ludzkich.

 

Parametry techniczne

Materiał Piana pamięciowa
Rozmiar 48x56 cm
Szerokość 48 cm
Długość 56 cm
Pranie 40°C
Zdejmowalny pokrowiec ? Tak
Gwarancja ? 2 lata
Anatomiczne tak
Dla kogo jest odpowiedni dla alergików, dla dzieci, dla dorosłych
Atypy ? Nie
Adekwatny do spania w pozycji Uniwersalny, Na boku, Na plecach, Na brzuchu
3.4/5
na podstawie 5 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Zweryfikowany zakup
Ppol

Reakcja sklepu

31 gru 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Pokud by to bylo možné, napište nám na [email protected], proč je Vaše hodnocení 1, rádi bychom naše výrobky dále zdokonalovali. Děkuji.
Kupowałam kołdry dla moich dzieci,zastanawiałam się nad dwoma z nich. Skorzystałam z rady ekspedientki, i niestety jej posłuchałam.Po powrocie do domu wyciągnęłam kołdrę i okazało się,że jest twarda i nie poddają się,więc zabrałam kołdry z powrotem do wymiany. Z niechęcią powiedzieli, że nie mogą ich wymienić ze względów higienicznych. Mam więc dwie kołdry, które są nieodpowiednie dla dzieci... gdybym chciała zwrócić towar po kilku dniach, ale w ciągu kilku godzin był to problem?

Reakcja sklepu

12 gru 2023
Drogi Kliencie, dziękujemy za Twoją opinię, przykro nam czytać, że jest to tylko 1 gwiazdka. Możesz teraz skorzystać z możliwości wymiany kołdry po Świętach Bożego Narodzenia jako nietrafiony prezent. Produkt musi jednak znajdować się w oryginalnym opakowaniu, nieuszkodzony i nieużywany. Możliwość ta dotyczy klasycznych rozmiarów kołder.
Zweryfikowany zakup
Odkąd mam tę poduszkę, przestała boleć mnie szyja, śpię całą noc... polecam wszystkim.

Reakcja sklepu

29 lis 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Zweryfikowany zakup
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

1 gru 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásné ohodnocení, kterého si velmi vážíme. Vaše spokojenost nás těší.