[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Kołdry i poduszki Poduszki Poduszki z piany pamięciowej Poduszka pamięciowa zawierająca wyciąg z węgla – Tom Carbon, 60x40 cm

Poduszka pamięciowa zawierająca wyciąg z węgla – Tom Carbon, 60x40 cm

5/5
1 recenzja
Piana pamięciowa z domieszką węgla uzyskanego z węgla bambusowego, ma właściwości antyseptyczne; nadaje się do użytku przez osoby wrażliwe oraz borykające się z alergiami.  Wyświetlić więcej
Marka: Tropico
? Pomoc przy wyborze produktu
Na zamówienie - towar dostarczymy w tygodniu: od 13.05. do 17.05.
Dostawa od 0 zł ?
659 zł

Poduszka memory z ekstraktami z węgla

Pianka memory z domieszką węgla, pochodzącego z węgla bambusowego, przynosi efekty antyseptyczne i przydatność do stosowania przez osoby z uczuleniami i alergiami. Poduszka jest przyjemnie miękka, przewiewna i odpowiednia dla mniejszych sylwetek. Relaks jest oczywistością - dzięki wspomnianej piance memory, która zmniejsza nacisk na mięśnie karku i przynosi ulgę.

Poduszka pamięciowa zawierająca wyciąg z węgla – Tom Carbon

GŁÓWNE ZALETY PRODUKTU


CZESKI PRODUCENT

Poduszka z czeskim pochodzeniem charakteryzuje się jakością i niezawodnością.

DO SPANIA W KAŻDEJ POZYCJI

Dzięki swojemu uniwersalnemu kształtowi zapewni idealne wsparcie dla Twojego kręgosłupa szyjnego oraz mięśni szyi i ramion podczas snu w każdej pozycji.

Poduszka Tom Carbon

POKROWIEC Z MOŻLIWOŚCIĄ PRANIA W TEMPERATURZE 40°C

Aby zachować maksymalną higienę, ten pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze 40°C.

ŚWIETNY STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Poduszka oferuje świetny stosunek jakości do ceny, łącząc jakość z przystępnością.

prospanek Wybierz poduszkę zgodnie z preferowaną pozycją do spania i twardością materaca.

Poduszka i pozycja podczas snu


Jeśli leżysz na boku, poduszka musi utrzymywać kręgosłup szyjny w osi. Głowa nie powinna być obrócona na żadną ze stron. Jeśli śpisz na plecach, Twój kręgosłup szyjny powinien leżeć płasko i naturalnie na poduszce. Jeśli leżysz na brzuchu, polecamy wybrać poduszkę, która jest jak najniższa i ma specjalny kształt.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Wysoką poduszkę docenią zwłaszcza posiadacze twardych materacy, szerokich ramion oraz osoby śpiące na boku, którym zapewni ona lepsze podparcie głowy. Z kolei niższa poduszka sprawdzi się na miękkich materacach oraz podczas spania na plecach lub brzuchu.

Skład poduszki


  • Rdzeń: piana pamięciowa
polštář

FAQ

prospanek Nadal nie jesteś pewien? Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy.

O firmie Perdormire

Włoska marka materacy z ponad 50letnią tradycją, którą doceniły już miliony zadowolonych klientów z całego świata. Produkty marki Perdormire łączą w sobie wysoką jakość oraz precyzyjny włoski design, gdzie duży nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego pojedynczego produktu. Jakość użytych materiałów oraz jakość sposobu ich obróbki są potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami, które marka PerDormire zdobyła. Włoski producent posiada wszystkie ważne certifikaty europejskie i ogólnoświatowe, gwarantujące zarówno wysoką jakość produkcji (Oeko Test), jak i wysoką jakość produktów (certyfikat LGA) oraz wyśmienity komfort z punktu widzenia ergonomii (ErgoCheck).

Czas, który spędzamy śpiąc, zabierze nam około 1/3 życia. Z tego powodu, nie pozostawiamy w rękach przypadku żadnego detalu, na żadnym z etapów:  przy projektowaniu, realizacji i przy wykonaniu materacy marki PerDormire. Każda decyzja, każde wybrane rozwiązanie, każdy materiał, który został użyty – jest uosobieniem naszej troski oraz rezprezentuje jakość, jaką może zagwarantować jedynie firma, której umiejętności są głęboko zakorzenione w jej DNA. By móc zawsze oferować to, co najlepsze, jak również dla rozwoju i doskonalenia - potrzeba obiektywizmu, współpracy, a przede wszystkim: szacunku. Szacunku do własnego kraju, własnych tradycji, szacunku do własnych klientów, dostawców, pracowników i współpracowników, oraz szacunku do środowiska naturalnego – te wszystkie formy szacunku zawsze znajdują się w centrum uwagi naszej firmy; mocne podstawy marki PerDormire są budowane, dzień po dniu, na podstawowych wartościach ludzkich.

 

Parametry techniczne

Materiał piana pamięciowa
Rozmiar 60x40 cm
Szerokość 40 cm
Długość 60 cm
Adekwatny do spania w pozycji na boku, na plecach, na brzuchu, uniwersalny
Pranie 40°C
Wysokość 12 cm
Gwarancja ? 2 lata
Anatomiczne nie
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
Dla kogo jest odpowiedni dla alergików, dla dzieci, dla dorosłych
Atypy ? nie
5/5
na podstawie 1 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

29 lis 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme a těší nás, že jste byl spokojen s naším výběrem