[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Nakładki na materac, Topper

Chciałbyś zmienić odczucia materaca, na którym obecnie śpisz lub po prostu mieć coś co pozwoli Ci spać wygodniej na kanapie? Materac nawierzchniowy (lub topper na materac) to idealny wybór w takich przypadkach. Popularnością cieszą się materace nawierzchniowe z piany pamięciowej, ale możesz też wybrać materac nawierzchniowy wykonany z innych materiałów. Nasi klienci kupują u nas głównie materace nawierzchniowe 180x200 cm oraz materace nawierzchniowe 140x200 cm. Dostępne są również mniej typowe rozmiary, takie jak materace nawierzchniowe 120x200 cm. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze, skorzystaj z naszego przewodnika, porozmawiaj z nami na czacie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Żebyś nie musiał się martwić, że dokonasz złego wyboru, pamiętaj, że oferujemy możliwość zwrotu do 45 dni.

Pokaż więcej
Filtr produktowy
Najbardziej lubiane
Sortować
Najbardziej lubiane
6 produktów
Materac nawierzchniowy z piany pamięciowej Topper Astron
Materac nawierzchniowy z piany pamięciowej
W magazynie
od 439 zł
od 351 zł
Materac nawierzchniowy, zwiększający komfort Toppero
Nie jesteś zadowolony z dotychczasowego materaca, ale nie chcesz inwestować w nowy? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Materac nawierzchniowy Toppero, ulubionego producenta PerDormire, oferuje większą wygodę twojego dotychczasowego materaca.
W magazynie
od 689 zł
Materac nawierzchniowy z piany pamięciowej Memory Topper
Materac Memory Topper można umieścić na dowolnym tradycyjnym materacu w dobrym stanie, aby zmniejszyć nacisk i zwiększyć komfort.
Na zamówienie
od 1 009 zł
Materac nawierzchniowy z pianą pamięciową Topper Visco Soft
Luksusowy materac nawierzchniowy z warstwą piany pamięciowej - Topper Visco Soft 8 potrafi doskonale regulować temperaturę i nacisk ciał.
Na zamówienie
od 1 429 zł
Materac nawierzchniowy, zawierający lateks oraz pianę hybrydową Topper Gel
Luksusowy materac nawierzchniowy, złożony z dwóch warstw pian: lateksowej oraz hybrydowej; obie mają doskonałe właściwości.
Na zamówienie
od 1 549 zł
Uniwersalny materac nawierzchniowy Topper Elastic Gel
Topper Elastic Gel 7 to właściwy wybór dla każdego, kto pragnie czegoś „więcej”, kto pragnie najwyższego stopnia komfortu w codziennie używanym łóżku.
Na zamówienie
od 849 zł

Czym jest materac nawierzchniowy?

Materac nawierzchniowy możesz spotkać również pod nazwą topper, a chodzi o materac o grubości około 5 do 8 cm, który kładzie się na wierzch głównego materaca. Jest on mocowany za pomocą elastycznych gumek na rogach. Dzięki temu nie musisz się martwić, że topper przesunie się we śnie.
 

Dlaczego warto kupić materac nawierzchniowy?

Topper przyda Ci się, jeśli:
1. odwiedzający Cię goście śpią na kanapie.
2. przeszkadza Ci przerwa między materacami w Twoim małżeńskim łóżku.
3. kupiłeś materac o określonej twardości, ale już ci nie odpowiada.
4. potrzebujesz podnieść łóżko o kilka centymetrów.
 
Spanie na kanapie rzadko jest wygodne dla gości. Często kanapa bywa bardzo twarda i jeśli jest rozkładana, ma nierówną powierzchnię. Topper eliminuje oba te problemy wynikające ze spania na kanapie. Powierzchnia kanapy stanie się równiejsza, a jeśli wybierzemy odpowiednią twardość, nawet twarda kanapa stanie się wygodna.
 
Jeśli nie odpowiada Ci twardość Twojego materaca, ale z jakiś powodów nie chcesz jeszcze kupować nowego, materac nawierzchniowy będzie właściwym wyborem. W ofercie dostępne są różne rozmiary, przy czym toppery o wymiarach 180×200 cm są najpopularniejsze w przypadku łóżek małżeńskich.

 

Jakie są rodzaje topperów?

Toppery czyli materace nawierzchniowe mogą być wykonane z wielu różnych materiałów. Najpopularniejsze są zapewne toppery na materac z piany pamięciowej. Takie nakładki są odpowiednie dla tych, którzy chcą uzyskać miękką powierzchnię łóżka lub kanapy. Nadają się również idealnie do łóżek małżeńskich, aby przykryć miejsca łączenia dwóch materaców.

 

Możesz również wybrać ortopedyczny materac nawierzchniowy. To rozwiązanie jest zalecane dla osób cierpiących na odczuwalny dyskomfort pleców, szyi lub stawów.

Jaki rozmiar materaca nawierzchniowego wybrać?

Rozmiar materaca nawierzchniowego powinien odpowiadać rozmiarowi kanapy, głównego materaca lub, w przypadku pary, rozmiarowi waszego podwójnego łóżka. Standardowy rozmiar dla łóżek małżeńskich to materac nawierzchniowy 180×200 cm. W przypadku mniejszego łóżka małżeńskiego odpowiedni będzie materac nawierzchniowy o wymiarach 160×200 cm.
 
Rozmiar toppera na pojedyncze łóżko to zazwyczaj 90×200 cm. Jeśli jednak masz większe łóżko, kup odpowiednio pasujący np. topper o wymiarach 140×200 cm.
 
Pokaż więcej