[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Poduszka puchowa Trio, 40x40 cm

5/5
4 recenzje
Poduszka Trio jest wypełniona gęsimi piórami najwyższej jakości Wyświetlić więcej
Marka: Enzio
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

Na zamówienie - towar dostarczymy w tygodniu: od 08.05. do 12.05.
Dostawa od 0 zł ?
219 zł
Najniższa cena z ostatních 30 dni

Poduszka puchowa Trio

Poduszka Trio wypełniona jest najwyższej jakości pierzem gęsim. Gęsi hodowane są w ekologicznych gospodarstwach rodzinnych, a dzięki zbilansowanej diecie i odpowiednim warunkom klimatycznym, puch ten jest najwyższej jakości na rynku. Zawiera mniej tłuszczu i jest lekki, czysty i puszysty, tak jak poduszka Trio, która jest wypełniona tymi piórami.

polstar Enzio
polštář

Dzięki swojej trzykomorowej budowie poduszka Trio jest właściwym wyborem dla Twojego kręgosłupa szyjnego. Zawiera ona bowiem wzmocnioną część, która pozwala zachować puszystość poduszki, zapewniając jednocześnie odpowiednie podparcie dla głowy i kręgosłupa. Dzięki temu możesz oczekiwać spokojnego i głębokiego snu przez całą noc.

GŁÓWNE ZALETY PRODUKTU


TRZYKOMOROWA STRUKTURA ZAPEWNIA DŁUGOTRWAŁĄ PUSZYSTOŚĆ

Poduszka zawiera wzmocnioną sekcję, która pozwala zachować puszystość poduszki, zapewniając jednocześnie szerokie wsparcie dla głowy i kręgosłupa.

OPTYMALNIE WSPIERA KRĘGOSŁUP SZYJNY

Dzięki trzykomorowej budowie poduszka Trio jest odpowiednim wyborem dla Twojego kręgosłupa szyjnego.

polstar Snow Memory

KOMORA WEWNĘTRZNA ZAPEWNIA ELASTYCZNOŚĆ, NATOMIAST KOMORA ZEWNĘTRZNA ZAPEWNIA KOMFORT UŻYTKOWANIA

Poduszka zapewnia idealne połączenie elastyczności i komfortu podczas użytkowania.

NATURALNE PIÓRA Z GĘSIEGO PUCHU

Gęsi hodowane są w ekologicznych gospodarstwach rodzinnych, a dzięki zbilansowanej diecie i odpowiednim warunkom klimatycznym te puchowe pióra są najwyższej jakości na rynku.

polštář
prospanek Wybierz poduszkę zgodnie z preferowaną pozycją do spania i twardością materaca.

Poduszka i pozycja podczas snu


Jeśli leżysz na boku, poduszka musi utrzymywać kręgosłup szyjny w osi. Głowa nie powinna być obrócona na żadną ze stron. Jeśli śpisz na plecach, Twój kręgosłup szyjny powinien leżeć płasko i naturalnie na poduszce. Jeśli leżysz na brzuchu, polecamy wybrać poduszkę, która jest jak najniższa i ma specjalny kształt.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Wysoką poduszkę docenią zwłaszcza posiadacze twardych materacy, szerokich ramion oraz osoby śpiące na boku, którym zapewni ona lepsze podparcie głowy. Z kolei niższa poduszka sprawdzi się na miękkich materacach oraz podczas spania na plecach lub brzuchu.

Skład poduszki


  • Materiał wierzchni: 100 % bawełniany batyst
  • Wypełnienie: puch gęsi 50 %, półpuch gęsi 50 %
polštář

FAQ

prospanek Nadal nie jesteś pewien? Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy.

O firmie Perdormire

Włoska marka materacy z ponad 50letnią tradycją, którą doceniły już miliony zadowolonych klientów z całego świata. Produkty marki Perdormire łączą w sobie wysoką jakość oraz precyzyjny włoski design, gdzie duży nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego pojedynczego produktu. Jakość użytych materiałów oraz jakość sposobu ich obróbki są potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami, które marka PerDormire zdobyła. Włoski producent posiada wszystkie ważne certifikaty europejskie i ogólnoświatowe, gwarantujące zarówno wysoką jakość produkcji (Oeko Test), jak i wysoką jakość produktów (certyfikat LGA) oraz wyśmienity komfort z punktu widzenia ergonomii (ErgoCheck).

Czas, który spędzamy śpiąc, zabierze nam około 1/3 życia. Z tego powodu, nie pozostawiamy w rękach przypadku żadnego detalu, na żadnym z etapów:  przy projektowaniu, realizacji i przy wykonaniu materacy marki PerDormire. Każda decyzja, każde wybrane rozwiązanie, każdy materiał, który został użyty – jest uosobieniem naszej troski oraz rezprezentuje jakość, jaką może zagwarantować jedynie firma, której umiejętności są głęboko zakorzenione w jej DNA. By móc zawsze oferować to, co najlepsze, jak również dla rozwoju i doskonalenia - potrzeba obiektywizmu, współpracy, a przede wszystkim: szacunku. Szacunku do własnego kraju, własnych tradycji, szacunku do własnych klientów, dostawców, pracowników i współpracowników, oraz szacunku do środowiska naturalnego – te wszystkie formy szacunku zawsze znajdują się w centrum uwagi naszej firmy; mocne podstawy marki PerDormire są budowane, dzień po dniu, na podstawowych wartościach ludzkich.

 

Parametry techniczne

Rozmiar 40x40 cm
Adekwatny do spania w pozycji na boku, na brzuchu, na plecach, uniwersalny
Anatomiczne nie
Atypy ? nie
Długość 40 cm
Gwarancja ? 2 lata
Materiał gęsie pierze
Pokrowiec 100% bawełniany batyst 158 g/m130
Szerokość 40 cm
Właściwość 40x40 cm
Wypełnienie puch gęsi 50%, półpuch gęsi 50%
Zdejmowalny pokrowiec ? nie
5/5
na podstawie 4 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Bardzo wygodna i leciutka. Polecam.
Very good and comfortable pillow. But also very big. I would like to order another one smaller like 50x70 but cannot find it ( Do you plan to release it?
Úžasný mäkký vankúš, ktorý sa prispôsobí pri akejkoľvek polohe spánku. Oplatilo sa investovať. Ďakujeme 🙂