[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Poduszka puchowa Nature Piuma Gold, 80x50 cm

Wysoka zawartość puchu (70%) sprawia, że ​​poduszka jest wyjątkowo miękka i puszysta – dzięki czemu możemy spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.  Wyświetlić więcej
Marka: Perdormire
? Pomoc przy wyborze produktu
W magazynie - a pojutrze u Ciebie
Wypróbuj w 5 wyspecjalizowanych salonach
Dostawa od 0 zł ?
779 zł

Naturalna poduszka o podwójnej twardości

Wysoki udział puchu (70%) sprawia, że poduszka jest wyjątkowo miękka i puszysta, właśnie po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Niezwykła lekkość i przewiewność piór puchowych sprawia, że masz wrażenie, że leżysz na chmurce. Poduszka objęta jest 2-letnią gwarancją.

Poduszka Nature Piuma Gold
Poduszka puchowa Nature Piuma Gold

Poszewka poduszki wykonana jest z tkaniny złożonej z trzech 100% naturalnych włókien: modalu, konopi i lnu.

Poduszka puchowa Nature Piuma Gold, 80x50 cm
prospanek Wybierz poduszkę zgodnie z preferowaną pozycją do spania i twardością materaca.

Poduszka i pozycja podczas snu


Jeśli leżysz na boku, poduszka musi utrzymywać kręgosłup szyjny w osi. Głowa nie powinna być obrócona na żadną ze stron. Jeśli śpisz na plecach, Twój kręgosłup szyjny powinien leżeć płasko i naturalnie na poduszce. Jeśli leżysz na brzuchu, polecamy wybrać poduszkę, która jest jak najniższa i ma specjalny kształt.

polštáře z Prospánku
polštáře Prospánek
prospanek Wysoką poduszkę docenią zwłaszcza posiadacze twardych materacy, szerokich ramion oraz osoby śpiące na boku, którym zapewni ona lepsze podparcie głowy. Z kolei niższa poduszka sprawdzi się na miękkich materacach oraz podczas spania na plecach lub brzuchu.

Skład poduszki


  • Rdzeń: pierze
  • Pokrowiec: 70% bawełna, 22% modal, 5% włókno lniane, 3% włókno konopne
polštář

FAQ

prospanek Nadal nie jesteś pewien? Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy.

O firmie Perdormire

Włoska marka materacy z ponad 50letnią tradycją, którą doceniły już miliony zadowolonych klientów z całego świata. Produkty marki Perdormire łączą w sobie wysoką jakość oraz precyzyjny włoski design, gdzie duży nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego pojedynczego produktu. Jakość użytych materiałów oraz jakość sposobu ich obróbki są potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami, które marka PerDormire zdobyła. Włoski producent posiada wszystkie ważne certifikaty europejskie i ogólnoświatowe, gwarantujące zarówno wysoką jakość produkcji (Oeko Test), jak i wysoką jakość produktów (certyfikat LGA) oraz wyśmienity komfort z punktu widzenia ergonomii (ErgoCheck).

Czas, który spędzamy śpiąc, zabierze nam około 1/3 życia. Z tego powodu, nie pozostawiamy w rękach przypadku żadnego detalu, na żadnym z etapów:  przy projektowaniu, realizacji i przy wykonaniu materacy marki PerDormire. Każda decyzja, każde wybrane rozwiązanie, każdy materiał, który został użyty – jest uosobieniem naszej troski oraz rezprezentuje jakość, jaką może zagwarantować jedynie firma, której umiejętności są głęboko zakorzenione w jej DNA. By móc zawsze oferować to, co najlepsze, jak również dla rozwoju i doskonalenia - potrzeba obiektywizmu, współpracy, a przede wszystkim: szacunku. Szacunku do własnego kraju, własnych tradycji, szacunku do własnych klientów, dostawców, pracowników i współpracowników, oraz szacunku do środowiska naturalnego – te wszystkie formy szacunku zawsze znajdują się w centrum uwagi naszej firmy; mocne podstawy marki PerDormire są budowane, dzień po dniu, na podstawowych wartościach ludzkich.

 

Parametry techniczne

Materiał Pierze
Rozmiar 50x80 cm
Szerokość 50 cm
Długość 80 cm
Pranie 30°C
Wysokość 18 cm
Gwarancja ? 2 lata
Pokrowiec 70% bawełna, 22% modal, 5% włókno lniane, 3% włókno konopne
Zdejmowalny pokrowiec ? Tak
Atypy ? Nie
Adekwatny do spania w pozycji Na boku, Na plecach
0/5
na podstawie 0 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena