Poduszka TEMPUR Original Ergonomiczne Podparcie

Rabat
20 %
CENA OD: 353 zł
Pokaż warianty
i ceny
... sprawdź dostępność w sklepie stacjonarnym.
Pokaż sklepy

Dane techniczne

Materiał TEMPUR
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60 °C
Pokrowiec Mieszanka bewełny i poliestru zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci. Pokrowiec ogranicza rozwój pleśni i bakterii, jest idealny dla alergików. mieszanka bawełny i poliestru
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Gwarancja 3 lata

Rekomendacja

Poduszka jest odpowiednia dla:
Mężczyzn
Kobiet

Poduszka pomaga zapobiegać: Poduszki z materiału TEMPUR pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Sztywności mięśni szyjnych TEMPUR dostosuje się kstałtu głowy pod wpływem temperatury ciała i dochodzi do dotlenienia i rozwolnienia mięszni szyjnych.
Złemu ukrwienu mięśni szyjnych Materiał TEMPUR jest charakterystyczny niską elastycznością i dzięki temu dostosuje się kształtu głowy i szyi bez wytwarzania przeciwciśnienia.
Bólu kręgosłupa szyjnego i głowy Termosenzytywny materiał TEMPUR zapewnia anatomicznie odpowiednią pozycję podczas snu i antidekubitny efekt materiału umożliwia dostateczne ukrwienie i relaksacje mięśni.
Niespokojnemu snu Materiał poduszki doskonałe kopiuje kształt głowy i szyi i eliminuje eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Chrapaniu Studium przeprowadzone między użytkownikami poduszek TEMPUR pokazują, że dochodzi do ważnego ograniczenia chrapania.
Poduszka jest odpowiednia do spania: Poduszka utrzymuje głowę w anatomiczne poprawnej pozycji i zapewnia jej dostateczne oparcie. Dlatego jest ważne wybrać dobrze nie tylko materiał, ale także kształt poduszki, odpowiedni dla pozycji, w której śpimy.
Na boku

Opis

Poduszka TEMPUR Original została opracowana we współpracy z fizjoterapeutami, aby zapewnić doskonałe dopasowanie do kształtu głowy i szyi, perfekcyjne podparcie i ulgę dla mięśni karku i ramion. Poduszka TEMPUR Original ma charakter ortopedyczny i jest zalecana dla tych, którzy nie tylko chcą poprawić komfort swojego snu, ale również spać w pozycji bardziej korzystnej dla zdrowia. Jej charakterystyczny kształt z dwoma wybrzuszeniami odpowiada naturalnej linii jaką tworzą nasza głowa, szyja i ramiona, aby we właściwy sposób podpierać kręgosłup w czasie wypoczynku.


Może Was interesować:

kompletny katalog produktów TEMPUR Kompletny katalog produktów TEMPUR®

Czas dostawy

Warianty wysyłane w ciągu 3 dni roboczych:
1szt. (S) 50 x 31 x 8
1szt. (M) 50 x 31 x 10
Najszybsza wysyłka

Opcje produktu

1szt. (S) 50 x 31 x 8 442 zł
353 zł
w magazynie

Dostawa 3 dni roboczych

szt.
1szt. (M) 50 x 31 x 10 486 zł
388 zł
w magazynie

Dostawa 3 dni roboczych

szt.
Kolor/Tkanina:
Całkowity koszt

Dostawa od GRATIS
Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Dariusz, 2. 2. 2013 21:25

Szanowni Państwo!
Proszę o informację, czy sam wsad poduszki z materiału TEMPUR można prać w wodzie? Jeśli tak, to w jakiej temperaturze? Czy nie ulegnie zniszczeniu kształt poduszki? Gorąco pozdrawiam. Dariusz


3. 2. 2013 10:48

Witamy serdecznie,

 

Wsadu poduszki absolutnie nie pierzemy, nie moczymy, nie wyrzymamy. Jeżeli poduszka jest zalana lub zabrudzona pierzemy tylko sam pokrowiec, wsad poduszki zostawiamy do wyschnięcia.

 

Pozdrawiamy,
Z miłości do spania
DlaSpania Team

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.