[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Materace według rozmiaru Materace 90x200 cm Materac posiadający podział na strefy Bohemica Medical Graphite (nieskompresowany), 90x200 cm

Materac posiadający podział na strefy Bohemica Medical Graphite (nieskompresowany), 90x200 cm

Materac dla dwojga, ze sprężystych pian Flexifoam®, które dzięki swojej wyższej gramaturze zapewniają mu większą stabilność, dłuższą żywotność i większy udźwig.  Wyświetlić więcej
Marka: Tropico
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

Tego towaru już nie można kupić. Proszę przejrzeć podobne produkty tutaj.
Świetny stosunek jakości do ceny Świetny stosunek jakości do ceny Materac strefowy Materac strefowy Do wyboru jedno z dwóch odczuć materaca Do wyboru jedno z dwóch odczuć materaca

Bohemica Medical Graphite

Bohemica Medical Graphite to materac partnerski o długiej żywotności. Dzięki sprężystym pianom Flexifoam jest to stabilny materac o nośności do 135 kg na osobę. Dodatkowo materac jest dwustronny. Możesz wybrać, czy chcesz spać na:

- Twardej, ale elastycznej stronie, na której poczujesz podparcie wszystkich części ciała
- Miękkiej stronie z profilem masującym, który pomoże Ci się zrelaksować i odpocząć


Materac nigdzie Cię nie będzie uciskał, ponieważ posiada 7-strefowe profilowanie. Poszczególnymi strefami oznaczamy miejsca, które mają różną twardość i zapewniają poszczególnym częściom ciała podparcie, którego potrzebują. Pokrowiec materaca można zdjąć i wyprać w temperaturze 95 °C w dowolnym momencie. Alergicy mogą cieszyć się zatem higienicznym snem. Pokrowiec można podzielić również na dwie części dzięki, czemu bez problemu wypierzesz go nawet w mniejszych pralkach.
 

Dla kogo będzie odpowiedni ten materac?

Dzięki większej twardości materac jest odpowiedni dla każdego miłośnika twardszych odczuć.
 

Najważniejsze cechy

✔ Materac o długiej żywotności
Do wyboru dwa odczucia twardości
✔ 7-strefowe profilowanie
✔ Wyprodukowano w EU
✔ W ciągu 45 dni możesz dokładnie przetestować materac. Jeżeli nie będzie Ci odpowiadał, możesz go wymienić
✔ Materac dostarczymy Ci za darmo

Miękki materac jest idealny do spania z boku. Kładąc się na nim poczujesz się tak, jakbyś leżał na chmurce. Materac ustępuje Ci w okolicy ramion i bioder, dzięki czemu możesz wygodnie spać bez nieprzyjemnego uczucia nacisku.

Jeśli lubisz twarde materace, znalazłeś właśnie ten właściwy. Kładąc się i poczujesz nie tylko twardsze odczucie, ale także pewne podparcie całego ciała. Niezależnie od tego, czy śpisz na brzuchu, czy na plecach, nadal będziesz czuć się wypoczęty.

PAKOWANIE MATERACA

matrace Duo plus Visco

Materac nie jest pakowany próżniowo, więc w transporcie jest pełnowymiarowy. Rozmiar tego pakietu jest taki sam jak rozmiar wybranego przez Ciebie materaca. Po rozpakowaniu materaca z plastikowego opakowania, można go od razu używać.Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

Tropico

Europejska marka Tropico, bardzo popularna w Czechach. Ponieważ co drugi Czech czy Słowak wybrał produkty marki Tropico, możemy mówić o milionach zadowolonych klientów. Marka Tropico, swoją produkcję opiera na certyfikowanych i przyjaznych dla środowiska materiałach. Firma wyznaje innowacyjność jako swoją wartość, jest dla niej ważne uzyskiwanie praw wyłącznych na przedmioty, czyli patenty.

 

Parametry techniczne

Rozmiar 90x200 cm
Twardość ? 4 - twardy, 2 - miękki
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 135 kg
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
Wysokość rdzenia ? 16 cm
Kompatybilny z typem stelaża stelaż statyczny, stelaż regulowany
Obustronny ? tak
Materiał zimna piana
Długość 200 cm
Atypy ? tak
Pranie 95°C
Sposób dostarczenia materaca ? rozpakowany
Gwarancja ? 2 lata
Wysokość materaca ? 18 cm
Szerokość 90 cm
0/5
na podstawie 0 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena