[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Materace według rozmiaru Materace 90x200 cm 1+1 Materac sandwichowy z zimnej piany Energy II, 90x200 cm

1+1 Materac sandwichowy z zimnej piany Energy II, 90x200 cm

4.8/5
4 recenzje
Materace ENERGY to najnowszy produkt nowej kolekcji DlaSpania BASE, które są przeznaczone dla maksymalnego komfortu, relaksu podczas snu i nowej energii na następny dzień.  Wyświetlić więcej
Marka: Tropico
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

Tego towaru już nie można kupić. Proszę przejrzeć podobne produkty tutaj.

Energy II

 
matrace

Materac ENERGY II to najnowszy produkt kolekcji DlaSpania BASE. Na tym wygodnym materacu spokojnie prześpisz całą noc i będziesz naładowany energią przez cały dzień.

Rdzeń materaca wykonany jest z wysokiej jakości piany wysokoelastycznej Coolbase, która charakteryzuje się dużą trwałością. Wypustki materaca pomagają w rozluźnieniu mięśni i poprawieniu krążenia krwi, co przyczynia się do rozluźnienia ciała i lepszej regeneracji.

Matrace

Luksusowy pokrowiec Aloe Vera zawiera mikrokapsułki z naturalnym wyciągiem z aloesu. Podczas snu kapsułki uwalniają aromat, który jednocześnie zapobiega namnażaniu się mikroorganizmów, a tym samym powstawaniu ewentualnych alergii. Pokrowiec można łatwo zdjąć z materaca, dodatkowo jest podzielony na dwie oddzielne części, co bardzo ułatwia pranie.

Materace partnerskie mają różną twardość powierzchni spania, dzięki czemu każdy może wybrać, jakie odczucie chce mieć po swojej stronie. Dlatego materac ENERGY II jest właśnie idealnym rozwiązaniem dla par, w których każdy z partnerów oczekuje innej twardości materaca.

TWARDOŚĆ MATERACA

tuhost matrace
Czy przy siadaniu na łóżko nie chcesz się w nie zapadać, ale chcesz siedzieć na czymś twardym?

Materac o średnim stopniu twardości jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdej pozycji snu: możesz spać na boku, na plecach lub na brzuchu. Jeśli w nocy nieustannie przewracasz się i nie potrafisz znaleźć właściwej pozycji, to ten materac będzie dla Ciebie idealny. Zapewni dobre podparcie Twoim plecom, jednocześnie ustępując pod naciskiem ciała w obszarze ramion i bioder.
Jeśli lubisz twarde materace, znalazłeś właśnie ten właściwy. Kładąc się i poczujesz nie tylko twardsze odczucie, ale także pewne podparcie całego ciała. Niezależnie od tego, czy śpisz na brzuchu, czy na plecach, nadal będziesz czuć się wypoczęty.
PAKOWANIE MATERACA

Materac jest pakowany próżniowo. Taki sposób pakowania ochroni produkt oraz zapewni łatwiejszą obsługę podczas transportu.
Materac należy rozpakować w ciągu 1 miesiąca od zakupu.

Aby rozpakować materac, ostrożnie zdejmij zewnętrzną folię, w którą jest owinięty.

Materac stopniowo rozpręży się do swojego standardowego wymiaru.

Aby materac rozprężył się w pełni, konieczne jest pozostawienie go w łóżku na 24 - 48 godzin (nie zalecamy spania w tym czasie na materacu).

Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

Tropico

Europejska marka Tropico, bardzo popularna w Czechach. Ponieważ co drugi Czech czy Słowak wybrał produkty marki Tropico, możemy mówić o milionach zadowolonych klientów. Marka Tropico, swoją produkcję opiera na certyfikowanych i przyjaznych dla środowiska materiałach. Firma wyznaje innowacyjność jako swoją wartość, jest dla niej ważne uzyskiwanie praw wyłącznych na przedmioty, czyli patenty.

 

Parametry techniczne

Materiał zimna piana
Rozmiar 90x200 cm
Rozmiar materaca
Szerokość 90 cm
Długość 200 cm
Kompatybilny z typem stelaża stelaż statyczny, stelaż regulowany
Obustronny ? tak
Atypy ? tak
Twardość ? 3 – o średniej twardości, 4 - twardy
Sposób dostarczenia materaca ? pakowany próżniowo
Gwarancja ? 2 lata
Wysokość materaca ? 15 cm
Pranie 60°C
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 130 kg
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
Wysokość rdzenia ? 13 cm
Ponadstandardowe wykończenie pokrowca ? Aloe Vera
4.8/5
na podstawie 4 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Zweryfikowany zakup
Materac eotrzymałam 4 dnia, a nie jak obiecywano w ciągu 3 dni. Na jednym materacu górna część materaca jest odklejona.

Reakcja sklepu

29 lis 2023
Vážený zákazníku, tato situace nás velmi mrzí. Pokud by se kdykoliv stalo něco podobného, určitě doporučuji, obrátit se na naše reklamační oddělení - [email protected]

Reakcja sklepu

19 cze 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Na kvalitě si dáváme velmi záležet. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

29 lis 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu a projevenou důvěru v naše produkty, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

30 lis 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Vaše spokojenost nás velmi těší.