[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Materace według rozmiaru Materace 90x200 cm 1+1 Materac z piany pamięciowej, w pokrowcu zawierającym aloes Mind III, 90x200 cm

1+1 Materac z piany pamięciowej, w pokrowcu zawierającym aloes Mind III, 90x200 cm

4.6/5
7 recenzji
Materac MIND jest cenowo przystępnym wariantem materaca z wiskoelastycznej pianki leniwej, która zapewnia wysoki komfort spania. Pianka leniwa dostosowuje się do kształtu Twojego ciała w każdej pozycji, dzięki czemu możesz wygodnie odpoczywać.  Wyświetlić więcej
Marka: Tropico
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

80x200 cm 90x200 cm
Na zamówienie - towar dostarczymy w tygodniu: od 15.07. do 19.07.
Dostawa od 0 zł ?
2 538 zł

Mind III

 
foto matrace

Szukasz niedrogiego materaca z cechami, którymi pochwalić się mogą najdroższe modele? Materac Mind III wykonany z leniwej piany pamięciowej to właściwy wybór. MIND III jest cenowo przystępnym materacem, który zapewni Ci wysoki komfort spania i gwarantuje energię na następny dzień.

Jedna strona materaca z piany wysokoelastycznej Coolbase zapewnia odpowiednie podparcie. Dodatkowo podzielony jest na 7 stref, aby lepiej dopasować się do krzywizn ciała.

foto matrace

Druga strona materaca wykonana jest z piany pamięciowej. Wyróżnia się ona właściwościami ortopedycznymi – nie stawia oporu, dzięki czemu nie zakłóca krążenia krwi, ułatwiając rozluźnienie mięśni i aparatu ruchowego. Materac jest odpowiedni również dla osób długo przebywających w łóżku.

Luksusowy pikowany pokrowiec Aloe Vera posiada mikrokapsułki z naturalnym ekstraktem z aloesu. Pod wpływem ciepła uwalnia aromat o działaniu antyalergicznym i antyseptycznym. Aby ułatwić pranie i suszenie, zdejmowany pokrowiec można rozdzielić na dwie niezależne części.

TWARDOŚĆ MATERACA

TWARDOŚĆ MATERACA

Miękki materac jest idealny dla osób śpiących na boku. Połóż się i poczuj, jakbyś się właśnie położył na mięciutkim obłoczku. Materac podda się w obszarze ramion i bioder, abyś mógł wygodnie spać i nie czuł potrzeby obracania się.
Czy przy siadaniu na łóżko nie chcesz się w nie zapadać, ale chcesz siedzieć na czymś twardym?

Materac o średnim stopniu twardości jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdej pozycji snu: możesz spać na boku, na plecach lub na brzuchu. Jeśli w nocy nieustannie przewracasz się i nie potrafisz znaleźć właściwej pozycji, to ten materac będzie dla Ciebie idealny. Zapewni dobre podparcie Twoim plecom, jednocześnie ustępując pod naciskiem ciała w obszarze ramion i bioder.

PAKOWANIE MATERACA

Materac jest pakowany próżniowo. Taki sposób pakowania ochroni produkt oraz zapewni łatwiejszą obsługę podczas transportu.
Materac należy rozpakować w ciągu 1 miesiąca od zakupu.

Aby rozpakować materac, ostrożnie zdejmij zewnętrzną folię, w którą jest owinięty.

Materac stopniowo rozpręży się do swojego standardowego wymiaru.

Aby materac rozprężył się w pełni, konieczne jest pozostawienie go w łóżku na 24 - 48 godzin (nie zalecamy spania w tym czasie na materacu).

Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

Tropico

Europejska marka Tropico, bardzo popularna w Czechach. Ponieważ co drugi Czech czy Słowak wybrał produkty marki Tropico, możemy mówić o milionach zadowolonych klientów. Marka Tropico, swoją produkcję opiera na certyfikowanych i przyjaznych dla środowiska materiałach. Firma wyznaje innowacyjność jako swoją wartość, jest dla niej ważne uzyskiwanie praw wyłącznych na przedmioty, czyli patenty.

 

Parametry techniczne

Materiał piana pamięciowa
Rozmiar 90x200 cm
Szerokość 90 cm
Długość 200 cm
Ponadstandardowe wykończenie pokrowca ? Aloe Vera
Kompatybilny z typem stelaża stelaż statyczny, stelaż regulowany
Obustronny ? tak
Atypy ? tak
Twardość ? 3 – o średniej twardości, 2 - miękki
Sposób dostarczenia materaca ? pakowany próżniowo
Gwarancja ? 2 lata
Wysokość materaca ? 19 cm
Pranie 60°C
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 130 kg
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
Wysokość rdzenia ? 17 cm
4.6/5
na podstawie 7 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Zweryfikowany zakup
Każdy materac ma inny pokrowiec. Ogólnie oceniam materac na 3 *

Reakcja sklepu

29 lis 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za Vaše hodnocení. Pokud je s matrací něco v nepořádku, doporučuji určitě, obrátit se na naše reklamační oddělení, kde Vám se vším pomohou - [email protected] Věřím, že vše bude v pořádku a vyřízeno k Vaší spokojenosti.
Zweryfikowany zakup
Jak na razie na materacu śpi się dobrze, tylko ramię nie chce się zagłębić, tak jak tego oczekiwałam. Dostawa szybka.

Reakcja sklepu

8 gru 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu k našemu produktu, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Zweryfikowany zakup
Z samego produktu jestem zadowolona. Jednak obsługa, mam na myśli realizację zamówienia, jest całkowicie niezadowalająca. Po pierwsze moje zamówienie zaginęło i gdybym nie zadzwoniła, prawdopodobnie nadal nie zostałoby zrealizowane, a po drugie dostawa została zaplanowana na inny dzień niż uzgodniono.

Reakcja sklepu

8 gru 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme. Za komplikace se velmi omlouváme.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

2 lut 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Na kvalitě si dáváme velmi záležet. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

1 gru 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

8 gru 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu k našemu produktu, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

8 gru 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu k našemu produktu, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.