Dostawa materacy ENZIO i PerDormire, łóżek oraz poduszek PerDormire i TEMPUR – GRATIS
[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 8:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Materace według rozmiaru Materace 120x200 cm Materac posiadający podział na strefy Bohemica Medical Graphite, 120x200 cm

Materac posiadający podział na strefy Bohemica Medical Graphite, 120x200 cm

4.5/5
2 recenzje
Materac dla dwojga, ze sprężystych pian Flexifoam®, które dzięki swojej wyższej gramaturze zapewniają mu większą stabilność, dłuższą żywotność i większy udźwig. Wyświetlić więcej
Marka: Tropico
? Pomoc przy wyborze produktu
Na zamówienie - towar dostarczymy w tygodniu: od 20.02. do 24.02.
Dostawa od 0 zł ?
1 559 zł
Świetny stosunek jakości do ceny Świetny stosunek jakości do ceny Materac strefowy Materac strefowy Do wyboru jedno z dwóch odczuć materaca Do wyboru jedno z dwóch odczuć materaca

Bohemica Medical Graphite

Materac ze sprężystych pian Flexifoam®, które dzięki swojej wyższej gramaturze zapewniają mu większą stabilność, dłuższą żywotność i większy udźwig. Materac wyprodukowano ze specjalnej piany Flexifoam®, formowanej w niskiej temperaturze. Posiada budowę warstwową – warstwy mają różne twardości i wysokości. Pokrowiec Micro można zdjąć i prać w 95°C. Można go również podzielić na 2 części (do prania w mniejszych pralkach). Fioletowa, miękka strona RELAX SOFT przyjemnie masuje podczas odpoczynku. Część RELAX HARD twarda i sprężysta – jest z intensywnie żółtej piany Flexifoam® o wysokiej gramaturze (twardej). Materac jest wyprofilowany, posiada 7 stref. Materac o wyższym stopniu twardości: dla mężczyzn i entuzjastów spania na twardym.

Miękki materac jest idealny dla osób śpiących na boku. Połóż się i poczuj, jakbyś się właśnie położył na mięciutkim obłoczku. Materac dopasuje się w obszarze ramion i bioder, abyś mógł wygodnie spać i nie czuł potrzeby obracania się.

Jeśli lubisz twarde materace, to patrzysz na właściwy. Połóż się, a doświadczysz nie tylko twardszego odczucia, ale również odpowiedniego podparcia całego ciała. Niezależnie od tego, czy śpisz na brzuchu, czy na plecach, zawsze będziesz się czuł bardzo komfortowo i obudzisz się wypoczęty.

Pakowanie materaca

Materac jest pakowany próżniowo. Taki sposób pakowania ochroni produkt oraz zapewni łatwiejszą obsługę podczas transportu. Aby rozpakować materac, ostrożnie zdejmij zewnętrzną folię, w którą jest owinięty. Materac stopniowo rozpręży się do swojego standardowego wymiaru. Aby materac rozprężył się w pełni, konieczne jest pozostawienie go w łóżku na 24 - 48 godzin (nie zalecamy spania w tym czasie na materacu). Materac należy rozpakować w ciągu 1 miesiąca od zakupu.

   vakuovaná matrace ProSpánek

Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

Parametry techniczne

Rozmiar 120x200 cm
Atypy ? tak
Długość 200 cm
Gwarancja ? 2 lata
Kompatybilny z typem stelaża stelaż regulowany, stelaż statyczny
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 135 kg
Materiał zimna piana
Obustronny ? tak
Pranie 95°C
Sposób dostarczenia materaca ? pakowany próżniowo
Szerokość 120 cm
Twardość ? 2 - miękki, 4 - twardy
Wysokość materaca ? 18 cm
Wysokość rdzenia ? 16 cm
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
4.5/5
na podstawie 2 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Mám pocit , že tuhost neodpovídá 4 stupni. I vypadá jinak než na obrázku.