[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Blog O poduszkach Jak dobrać poduszkę TEMPUR? Poradnik

Jak dobrać poduszkę TEMPUR? Poradnik

Budzisz się z bólem szyi? Twoim największym marzeniem jest błogi sen? Szukasz wygodnej poduszki, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Przygotowaliśmy dla Was poradnik jak dobrać poduszkę TEMPUR.

tempur logo

TEMPUR jest producentem i dostawcą bezkompromisowego rozwiązania zapewniającego zdrowy sen w najwyższej możliwej jakości. Dowody to gwarancja, długa tradycja, certyfikaty technologiczne i jakościowe.

tempur poduzski

Poznajcie poduszki TEMPUR

Sen jest niezbędny dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia, więc ciesz się najlepszym! Poduszki TEMPUR stają się bardziej miękkie w odpowiedzi na ciepło ciała i dostosowują się do naturalnej krzywizny głowy i szyi oraz zapewniają optymalny komfort i podparcie. Pozwala to na relaks i cieszenie się spokojniejszym snem.

Gwarancja TEMPUR

„Właściciele poduszek TEMPUR na całym świecie cieszą się najlepszym snem każdej nocy dzięki wyjątkowemu materiałowi TEMPUR.“

Jak wybrać właściwą poduszkę w dwóch krokach.

TEMPUR oferuje szeroką gamę poduszek i zawsze ma poduszkę, która jest odpowiednia dla Ciebie. Niezależnie od Twoich potrzeb, wszystkie poduszki TEMPUR są hipoalergiczne, nie zawierają powszechnie znanych alergenów lub szkodliwych substancji (certyfikat zgodności Oeko-Tex® 100). Dla większego komfortu higienicznego są one poddawane obróbce antybakteryjnej w celu zwiększenia ich świeżości, a poszewki można ściągnąć i przeprać.

1. Wybierz kształt według swojej ulubionej pozycji snu

KLASYCZNY KOMFORT
Tradycyjnie ukształtowane poduszki zapewniające uniwersalny komfort


Wybierz jedną z tych poduszek, jeśli chcesz mieć klasyczny kształt i czuć się komfortowo podczas odpoczynku lub snu. Wypełnienie poduszki zawiera rozdrobniony materiał TEMPUR®. Wybierz jedną z wielu poszewek i poczuj - miękki, średnio sztywny, sztywny.

Poduszka TEMPUR® Traditional

nadaje się do wszystkich pozycji snu
dostępna miękka, średnio twarda i twarda
KLASYCZNY KOMFORT

 

Poduszka TEMPUR® EasyClean

nadaje się do wszystkich pozycji snu
KLASYCZNY KOMFORT


Poduszka TEMPUR Traditional Breeze

Poduszka TEMPUR® Breeze

nadaje się do wszystkich pozycji snu
KLASYCZNY KOMFORT

 

Poduszka TEMPUR® Comfort Original

nadaje się do wszystkich pozycji snu
KLASYCZNY KOMFORT

 

Poduszka TEMPUR® Comfort Cloud

nadaje się do wszystkich pozycji snu
KLASYCZNY KOMFORT


ERGONOMICZNE PODPARCIE
Specjalnie ukształtowane poduszki zapewniające wsparcie w ulubionej pozycji do spania


Wybierz jedną z tych poduszek, jeśli masz ulubioną pozycję do spania. Zapewniają ergonomiczne podparcie dla głowy, szyi i ramion i są dostępne w różnych wysokościach. Wybierz wyższą poduszkę, jeśli masz szerokie ramiona i niższą poduszkę, jeśli śpisz na miękkim materacu.

Poduszka TEMPUR® Original

idealny do spania na boku
tempur original

 

Poduszka TEMPUR® Millennium

idealna do spania na boku i plecach
tempur millenium

 

Poduszka TEMPUR® Symphony

idealna do spania na boku i plecach
tempur symphony

 

Poduszka TEMPUR® Sonata

idealny do spania na boku
tempur sonata

 

Poduszka TEMPUR® Ombracio

idealna do spania na brzuchu
tempur ombracio

2. Wybierz odpowiedni rozmiar poduszki

W przypadku poduszek ortopedycznych można znaleźć w naszej ofercie poduszki o różnych rozmiarach i sztywności. Kształt poduszki jest kwestią indywidualnego wyboru, więc po prostu wybierz odpowiednią poduszkę zgodnie ze swoją ulubioną pozycją snu.

Oferujemy formowane poduszki w kilku rozmiarach, różniących się wysokością. Zwykle im szerszy bark, tym wyższa powinna być poduszka. Z drugiej strony, im bardziej miękki jest Twój materac, tym bardziej twoje ciało zapada się w materacu i potrzebujesz niższej poduszki.

W przypadku poduszek TEMPUR Original, Millenium i Symphony można użyć poniższej tabeli dla wymiarów S, M i L. Dla mniejszych lub większych osób można również osiągnąć rozmiary XS lub XL.

1. Wzrost

2. Budowa ciała

3. Szerokość barku

4. Pozycja zasypiania

spanie na boku

spanie na plecach

mniej niż 160 cm

szczupła - średnia

do 10 cm

S

S

średnia - tęgi

10 - 15 cm

M

S


160 - 175 cm

szczupły - średni

10 - 15 cm

M

S

średni - tęgi

15 - 20 cm

L

M


więcej niż 175 cm

szczupły - średni

15 - 20 cm

L

L

średni - tęgi

20 - 25 cm

L

L


Przykład: Szczupła kobieta 165 cm wzrostu. Powinna wybrać rozmiar M, jeśli najbardziej lubi spać na boku. Jeśli natomiast lubi spać na plecach powinna wybrać rozmiar S.

Unikalne cechy poduszek TEMPUR

  • Unikalne wsparcie dla ciała

    Materiał TEMPUR delikatnie dopasuje się do kształtu Twojego ciała i zapewni Ci komfort i wsparcie szyi, kręgosłupa, ramion i nóg.

  • Natychmiastowy relaks

    Od momentu, w którym wpadniesz na materac lub poduszkę TEMPUR, poczujesz różnicę. W cieplejszych miejscach, w których Twoje ciało wywiera większy nacisk, będzie się zmiękczać, natomiast w chłodnych miejscach pozostanie sztywne, abyś mógł wygodnie odpocząć mając dobre podparcie.

  • Doskonały komfort

    TEMPUR oferuje szeroką gamę materacy i poduszek, aby zaspokoić poczucie absolutnego komfortu. Niezależnie od tego jakiego odczucia poszukujesz, z TEMPUR zawsze znajdziesz idealne rozwiązanie.

Inne produkty TEMPUR

Czy jesteś zainteresowany naszą ofertą poduszek anatomicznych lub innych produktów TEMPUR? Czy chcesz coś wiedzieć przed złożeniem zamówienia?

Znajdź najbliższy salon