[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Blog O łóżkach Dostawa, lub montaż łóżka? Z nami nie musisz się o nic martwić!

Dostawa, lub montaż łóżka? Z nami nie musisz się o nic martwić!

Zastanawiasz się nad zakupem nowego łóżka, ale boisz się, że nie złożysz go we właściwy sposób? Nie chcesz uszkodzić swojego łóżka lub nie masz nikogo, kto by ci z tym niełatwym zadaniem pomógł? Nie załamuj się i czytaj dalej!

Zastanawiasz się nad zakupem nowego łóżka, ale boisz się, że nie złożysz go we właściwy sposób? Nie chcesz uszkodzić swojego łóżka lub nie masz nikogo, kto by ci z tym niełatwym zadaniem pomógł?  Nie załamuj się i czytaj dalej!

Złożenie łóżka czasami nie należy do najłatwiejszych zadań. Może się też zdarzyć, że nie masz nikogo, kdo pomógłby ci wnieść na piętro, lub przytrzymał łóżko podczas montażu. Do kogo się zwrócić? Odpowiedź jest prosta: do nas! Nasi zdolni pomocnicy w DlaSpania mogą pomóc również z twoim łóżkiem.

Wiemy, że większość z nas nie ma wystarczająco dużego auta do przewożenia mebli. Nie musisz się więcej obawiać i najlepiej zwróć się do nas w sprawie dostawy.

Jak to wygląda w tym miesiącu?

W miesiącu marcu dodatkowo na wybrane łóżka oferujemy dostawę i montaż za darmo. Nasi koledzy przywiozą ci łóżko, wniosą na piętro i zmontują na miejscu. Pozostałe po montażu śmieci zostaną przez nas odwiezione. W twojej sypialni zostanie tylko piękne, nowe łóżko, w którym będziesz cieszyć się zdrowym snem przez całą noc. Brzmi dobrze? Zatem nie wahaj się i odwiedź jeden z naszych salonów DlaSpania jeszcze w tym miesiącu. Akcja obowiązuje do 31.03. lub do wyprzedania zapasów.