Dostawa materacy ENZIO i PerDormire, łóżek oraz poduszek PerDormire i TEMPUR – GRATIS
[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 8:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Kołdry i poduszki Poduszki Poduszki z piany pamięciowej Klasyczna poduszka z efektem pamięci odpowiednia dla każdej pozycji snu Snow Memory, 72x42 cm
Promocje -30 %

Klasyczna poduszka z efektem pamięci odpowiednia dla każdej pozycji snu Snow Memory, 72x42 cm

Klasyczna poduszka z efektem piany pamięciowej. Wyświetlić więcej
Marka: Perdormire
? Pomoc przy wyborze produktu
W magazynie - towar dostarczymy w tygodniu: od 22.08. do 26.08.
Dostawa od 0 zł ?
179 zł
125 zł
rabat 30% (oszczędzasz 54 zł)
Wyjątkowa przewiewność Wyjątkowa przewiewność Piana pamięciowa zapewniająca idealne podparcie Piana pamięciowa zapewniająca idealne podparcie Pokrowiec o właściwościach antyalergicznych Pokrowiec o właściwościach antyalergicznych

Klasyczna poduszka

Poduszka Snow Memory, dzięki swojemu kształtowi jest idealna do stosowania we wszystkich pozycjach podczas snu. Tylko od ciebie zależy, czy preferujesz spanie na boku, na plecach czy brzuchu, poduszka za każdym razem dopasuje się do ciebie, oferując oparcie i wygodę.
Kształt poduszki Snow Memory można również dowolnie dopasować, formując poduszkę według uznania. Rdzeń poduszki tworzą poliestrowe kuleczki i kuleczki z piany z efektem pamięciowym. Dzięki nim, poduszka zyskuje niezbędną przewiewność i zapewnia zdrowe dla snu warunki.
Jednocześnie zapewnia odpowiednie oparcie i rozluźnienie mięśni w obszarze karku. Umożliwia prawidłowe krążenie krwi, więc mięśnie są lepiej zrelaksowane.
Poduszka jest objęta 2-letnim okresem gwarancji.

Kluczowe właściwości

Materiał z efektem pamięciowym

Wysoka przewiewność dla lepszego odprowadzenia wilgoci i ciepła

Uniwersalny kształt, odpowiedni dla wszystkich pozycji podczas snu

SKŁAD PODUSZKI

Mieszanka kuleczek z poliestru i piany pamięciowej
80% piana pamięciowa
20% poliester

Piana pamięciowa

Znana również pod nazwami „piana wiskoelastyczna“ lub „leniwa piana“. Już sama nazwa podpowiada, że jest to materiał, który doskonale potrafi dostosować się do Twojego ciała. Pod wpływem temperatury i nacisku, zmienia on swój stopień twardości. Nie musisz się zastanawiać, czy poduszka jest zbyt twarda, czy zbyt miękka – nacisk zostanie rozłożony, dzięki czemu przez całą noc będziesz mógł się cieszyć nienaruszonym snem.

O firmie Perdormire

Włoska marka materacy z ponad 50letnią tradycją, którą doceniły już miliony zadowolonych klientów z całego świata. Produkty marki Perdormire łączą w sobie wysoką jakość oraz precyzyjny włoski design, gdzie duży nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego pojedynczego produktu. Jakość użytych materiałów oraz jakość sposobu ich obróbki są potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami, które marka PerDormire zdobyła. Włoski producent posiada wszystkie ważne certifikaty europejskie i ogólnoświatowe, gwarantujące zarówno wysoką jakość produkcji (Oeko Test), jak i wysoką jakość produktów (certyfikat LGA) oraz wyśmienity komfort z punktu widzenia ergonomii (ErgoCheck).

Czas, który spędzamy śpiąc, zabierze nam około 1/3 życia. Z tego powodu, nie pozostawiamy w rękach przypadku żadnego detalu, na żadnym z etapów:  przy projektowaniu, realizacji i przy wykonaniu materacy marki PerDormire. Każda decyzja, każde wybrane rozwiązanie, każdy materiał, który został użyty – jest uosobieniem naszej troski oraz rezprezentuje jakość, jaką może zagwarantować jedynie firma, której umiejętności są głęboko zakorzenione w jej DNA. By móc zawsze oferować to, co najlepsze, jak również dla rozwoju i doskonalenia - potrzeba obiektywizmu, współpracy, a przede wszystkim: szacunku. Szacunku do własnego kraju, własnych tradycji, szacunku do własnych klientów, dostawców, pracowników i współpracowników, oraz szacunku do środowiska naturalnego – te wszystkie formy szacunku zawsze znajdują się w centrum uwagi naszej firmy; mocne podstawy marki PerDormire są budowane, dzień po dniu, na podstawowych wartościach ludzkich.

 

Parametry techniczne

Materiał piana pamięciowa
Rozmiar 42x72 cm
Zdejmowalny pokrowiec ? nie
Dla kogo jest odpowiedni dla alergików, dla dzieci, dla dorosłych
Szerokość 42 cm
Długość 72 cm
Atypy ? nie
Adekwatny do spania w pozycji na boku, na plecach, na brzuchu, uniwersalny
Anatomiczne nie
Gwarancja ? 2 lata

Więcej

Kołdry i poduszki Poduszki Poduszki z piany pamięciowej