[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Nakładki na materac, Topper 80x200 cm

Chcesz zmienić odczucie twardości na swoim materacu, albo kupić coś do spania na kanapie? Materac wierzchni (zwany inaczej topperem) o rozmiarze 80x200 cm jest w takich przypadkach idealną opcją. Jeśli potrzebujesz porady w doborze toppera, skorzystaj z naszego przewodnika, napisz do nas na czacie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.  Żebyś nie musiał się martwić, że dokonasz złego wyboru, pamiętaj, że oferujemy możliwość zwrotu do 45 dni.
Pokaż więcej

Wybrane filtry

Filtr produktowy
Najbardziej lubiane
Sortować
Najbardziej lubiane
5 produktów
Materac nawierzchniowy z piany pamięciowej Memory Topper, 80x200 cm
Materac Memory Topper można umieścić na dowolnym tradycyjnym materacu w dobrym stanie, aby zmniejszyć nacisk i zwiększyć komfort.
Na zamówienie
1 009 zł
Materac nawierzchniowy z pianą pamięciową Topper Visco Soft, 80x200 cm
Luksusowy materac nawierzchniowy z warstwą piany pamięciowej - Topper Visco Soft 8 potrafi doskonale regulować temperaturę i nacisk ciał.
Na zamówienie
1 429 zł
Materac nawierzchniowy, zawierający lateks oraz pianę hybrydową Topper Gel, 80x200 cm
Luksusowy materac nawierzchniowy, złożony z dwóch warstw pian: lateksowej oraz hybrydowej; obie mają doskonałe właściwości.
Na zamówienie
1 549 zł
Materac nawierzchniowy, zwiększający komfort Toppero, 80x200 cm
Nie jesteś zadowolony z dotychczasowego materaca, ale nie chcesz inwestować w nowy? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Materac nawierzchniowy Toppero, ulubionego producenta PerDormire, oferuje większą wygodę twojego dotychczasowego materaca.
Na zamówienie
689 zł
Uniwersalny materac nawierzchniowy Topper Elastic Gel, 80x200 cm
Topper Elastic Gel 7 to właściwy wybór dla każdego, kto pragnie czegoś „więcej”, kto pragnie najwyższego stopnia komfortu w codziennie używanym łóżku.
Na zamówienie
849 zł

Czym jest materac nawierzchniowy?

Materac nawierzchniowy możesz spotkać również pod nazwą topper, a chodzi o materac o grubości około 5 do 8 cm, który kładzie się na wierzch głównego materaca. Jest on mocowany za pomocą elastycznych gumek na rogach. Dzięki temu nie musisz się martwić, że topper przesunie się we śnie.
 

Dlaczego warto kupić materac nawierzchniowy?

Topper przyda Ci się, jeśli:
1. odwiedzający Cię goście śpią na kanapie.
2. przeszkadza Ci przerwa między materacami w Twoim małżeńskim łóżku.
3. kupiłeś materac o określonej twardości, ale już ci nie odpowiada.
4. potrzebujesz podnieść łóżko o kilka centymetrów.
 
Spanie na kanapie rzadko jest wygodne dla gości. Często kanapa bywa bardzo twarda i jeśli jest rozkładana, ma nierówną powierzchnię. Topper eliminuje oba te problemy wynikające ze spania na kanapie. Powierzchnia kanapy stanie się równiejsza, a jeśli wybierzemy odpowiednią twardość, nawet twarda kanapa stanie się wygodna.
 
Jeśli nie odpowiada Ci twardość Twojego materaca, ale z jakiś powodów nie chcesz jeszcze kupować nowego, materac nawierzchniowy będzie właściwym wyborem. W ofercie dostępne są różne rozmiary, przy czym toppery o wymiarach 180×200 cm są najpopularniejsze w przypadku łóżek małżeńskich.

 

Jakie są rodzaje topperów?

Toppery czyli materace nawierzchniowe mogą być wykonane z wielu różnych materiałów. Najpopularniejsze są zapewne toppery na materac z piany pamięciowej. Takie nakładki są odpowiednie dla tych, którzy chcą uzyskać miękką powierzchnię łóżka lub kanapy. Nadają się również idealnie do łóżek małżeńskich, aby przykryć miejsca łączenia dwóch materaców.

 

Możesz również wybrać ortopedyczny materac nawierzchniowy. To rozwiązanie jest zalecane dla osób cierpiących na odczuwalny dyskomfort pleców, szyi lub stawów.

Jaki rozmiar materaca nawierzchniowego wybrać?

Rozmiar materaca nawierzchniowego powinien odpowiadać rozmiarowi kanapy, głównego materaca lub, w przypadku pary, rozmiarowi waszego podwójnego łóżka. Standardowy rozmiar dla łóżek małżeńskich to materac nawierzchniowy 180×200 cm. W przypadku mniejszego łóżka małżeńskiego odpowiedni będzie materac nawierzchniowy o wymiarach 160×200 cm.
 
Rozmiar toppera na pojedyncze łóżko to zazwyczaj 90×200 cm. Jeśli jednak masz większe łóżko, kup odpowiednio pasujący np. topper o wymiarach 140×200 cm.
 
Pokaż więcej