[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Blog Ciekawe artykuły Wiosna również w twojej sypialni!

Wiosna również w twojej sypialni!

Wiosna kojarzy się z wieloma przyjemnościami, na które czekamy całą zimę. Pierwsze promyki słońca każdemu poprawiają nastrój, a pierwsze wiosenne kwiatki powoli zaczynają wyglądać sponad trawy. Wpuśćmy wiosnę do naszych sypialni! Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Czytaj dalej!

Wiosna kojarzy się z wieloma przyjemnościami, na które czekamy całą zimę. Pierwsze promyki słońca każdemu poprawiają nastrój, a pierwsze wiosenne kwiatki powoli zaczynają wyglądać sponad trawy. Wpuśćmy wiosnę do naszych sypialni! Chcesz wiedzieć jak to zrobić? Czytaj dalej!

Wiosenne porzadki - nie zapomnij o sypialni!

Uważaj na wiosenne przemęczenie!

Wiosną bardzo ważne jest przestrzeganie pewnych zasad dla lepszego snu. Często dopada nas tzw. wiosenne przemęczenie. Po długiej, ciemnej zimie nasz organizm potrzebuje uzupełnić zapasy witaminy D, której w czasie zimy nam brakuje. Warto wzbogacić dietę o zieleninę dla usprawnienia metabolizmu. Z początkiem wiosny w sklepach i na targach pojawi się świeża zielenina, którą powinniśmy wprowadzić do swojego jadłospisu. Odpowiednia dieta, wystarczająca ilość składników odżywczych i minerałów zapewni nam lepszy sen, a co za tym idzie – zdrowy i lepszy styl życia.

Wiosenne porządki – nie zapomnij o sypialni!

Każda dobra gospodyni na pewno to zna. Wiosenne porządki są zmorą chyba każdej kobiety. Ale nie ma powodów do zmartwień. Spróbuj potraktować wiosenne porządki pozytywnie, jak zabawę. Jeżeli dobrze zorganizujesz swoją pracę, podzielisz ją, sprzątanie będzie niczym zabawa. Pamiętaj, że twoja sypialnia obowiązkowo musi znaleźć się na twojej liście porządków. Dokładnie ją przewietrz, pozwól, aby nadmiar wilgoci z materaca wyparował (należy to powtarzać codziennie przez 15 min), wypierz pościel, odkurz materac i przestrzeń pod łóżkiem. Jeżeli posiadasz ochraniacz na materac, nie zapomnij go wyprać zgodnie z instrukcją!

Ubierz swoją sypialnię w wiosenne kolory…

Jak już będziesz mieć wszystko gotowe do wyprania, poszukaj pościeli z jakimś pięknym wiosennym wzorem. Nie ma nic łatwiejszego niż przywołać wiosnę również w swojej sypialni! Wybierz się do naszych salonów, które mają szeroką ofertę różnych, pięknych wzorów pościeli a przede wszystkim wyprodukowanych z najlepszej jakości materiału. Niezależnie od tego czy preferujesz pościel gładką, czy też bogato zdobioną wzorami, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Warto wspomnieć również o naszej pościeli marki JOOP. Jest naprawdę wyjątkowa, a każdy wzór jest niepowtarzalny. Wybieraj z wielu wzorów dostepnych w naszych salonach DlaSpania.