[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Dla kogo? Materac do łóżeczka Materac do łóżeczka dziecięcego dla Waszego niemowlęcia Baby White, 60x120 cm

Materac do łóżeczka dziecięcego dla Waszego niemowlęcia Baby White, 60x120 cm

4.5/5
8 recenzji
Materac Baby White jest przeznaczony do łóżeczek dziecięcych.  Wyświetlić więcej
Marka: Perdormire
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

60x120 cm 70x140 cm
W magazynie - a do 3 dni u Ciebie
Wypróbuj w 19 wyspecjalizowanych salonach
Dostawa od 0 zł ?
439 zł

Baby White – materac do łóżeczka dziecięcego

 
dušek

Materac Baby White, przeznaczony jest przede wszystkim dla niemowląt i małych dzieci. W rdzeniu materaca znajduje się monoblok z piany wysokoelastycznej, która zapewnia wysokiej jakości podparcie, jednocześnie zachowując swoją elastyczność, co wydłuża żywotność całego produktu.

Struktura komórkowa materaca nie zatrzymuje nadmiaru wilgoci (która w materacu nie jest mile widziana) ale jest przewiewna, dzięki czemu zachowane jest zdrowe i czyste środowisko snu. Rdzeń materaca jest zaopatrzony w pokrowiec separacyjny (znajduje się on pod głównym pokrowcem materaca).

dušek

Zadaniem pokrowca separacyjnego (jak i zaletą płynącą z umieszczenia go w produkcie) jest ochrona rdzenia materaca przed uszkodzeniami (które mogą powstać w wyniku manipulacji produktem) oraz wydłużenie żywotności produktu.

Antyalergiczne włókna znajdujące się w pokrowcu sprawiają, że jest to produkt odpowiedni także dla alergików i astmatyków. W celu zapewnienia najwyższego stopnia higieny, pokrowiec można w każdej chwili zdjąć i wyprać.

Prozračnost za zdravo i higijensko okruženje prilikom spavanja

Przewiewność, zapewniająca zdrowe środowisko snu

Idealna visina

Idealna wysokość

Matrace vhodná i pro alergiky

Materac odpowiedni dla alergików i astmatyków

Tužší matrace

Wysokiej jakości podparcie dla najmłodszych

 
Dla kogo będzie odpowiedni ten materac?
Materac został zaprojektowany specjalnie dla niemowląt i małych dzieci, a dzięki antyalergicznym włóknom w pokrowcu materaca nadaje się również dla astmatyków i alergików.

TWARDOŚĆ MATERACA 

TWARDOŚĆ MATERACE
Nie chcesz się „zapaść” w łóżku, gdy tylko na nim siądziesz, ale też nie chcesz siedzieć na czymś bardzo twardym?
 
Uniwersalnym dla wszystkich pozycji snu jest materac o średnim odczuciu twardości. Odpowiedni dla osób śpiących na boku, na plecach lub na brzuchu. Jeśli w nocy nieustannie obracasz się z boku na bok i nie możesz znaleźć wygodnej pozycji pozwalającej na zaśnięcie, to ten materac będzie dla Ciebie idealny. Zapewni odpowiednie podparcie Twoim plecom, a jednocześnie ustąpi w strefie ramion i bioder.

SKŁAD MATERACA

 
Rdzeń: 10 cm piany wysokoelastycznej
Pokrowiec: 100 % włókno antyalergiczne

složení matrace Wannesa
12 cm
1

Piana wysokoelastyczna (piana HR)

Materace z piany wysokoelastycznej posiadają – w przeciwieństwie do tych wykonanych z piany PUR - otwartą strukturę komórkową, dzięki czemu są bardziej przewiewne i lepiej odprowadzają ciepło. Skutkiem tego, ograniczone zostaje występowanie roztoczy i pleśni, co przyczynia się do stworzenia zdrowych warunków dla spania. Charakterystyczną cechą materacy wykonanych z piany HR jest długa żywotność oraz stabilny kształt.

 

PAKOWANIE MATERACA

Materac jest pakowany próżniowo. Taki sposób pakowania ochroni produkt oraz zapewni łatwiejszą obsługę podczas transportu.
Materac należy rozpakować w ciągu 1 miesiąca od zakupu.

Aby rozpakować materac, ostrożnie zdejmij zewnętrzną folię, w którą jest owinięty.

Materac stopniowo rozpręży się do swojego standardowego wymiaru.

Aby materac rozprężył się w pełni, konieczne jest pozostawienie go w łóżku na 24 - 48 godzin (nie zalecamy spania w tym czasie na materacu).

Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

 

O firmie Perdormire

Włoska marka materacy z ponad 50letnią tradycją, którą doceniły już miliony zadowolonych klientów z całego świata. Produkty marki Perdormire łączą w sobie wysoką jakość oraz precyzyjny włoski design, gdzie duży nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego pojedynczego produktu. Jakość użytych materiałów oraz jakość sposobu ich obróbki są potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami, które marka PerDormire zdobyła. Włoski producent posiada wszystkie ważne certifikaty europejskie i ogólnoświatowe, gwarantujące zarówno wysoką jakość produkcji (Oeko Test), jak i wysoką jakość produktów (certyfikat LGA) oraz wyśmienity komfort z punktu widzenia ergonomii (ErgoCheck).

Czas, który spędzamy śpiąc, zabierze nam około 1/3 życia. Z tego powodu, nie pozostawiamy w rękach przypadku żadnego detalu, na żadnym z etapów:  przy projektowaniu, realizacji i przy wykonaniu materacy marki PerDormire. Każda decyzja, każde wybrane rozwiązanie, każdy materiał, który został użyty – jest uosobieniem naszej troski oraz rezprezentuje jakość, jaką może zagwarantować jedynie firma, której umiejętności są głęboko zakorzenione w jej DNA. By móc zawsze oferować to, co najlepsze, jak również dla rozwoju i doskonalenia - potrzeba obiektywizmu, współpracy, a przede wszystkim: szacunku. Szacunku do własnego kraju, własnych tradycji, szacunku do własnych klientów, dostawców, pracowników i współpracowników, oraz szacunku do środowiska naturalnego – te wszystkie formy szacunku zawsze znajdują się w centrum uwagi naszej firmy; mocne podstawy marki PerDormire są budowane, dzień po dniu, na podstawowych wartościach ludzkich.

 

Parametry techniczne

Materiał zimna piana
Rozmiar 60x120 cm
Rozmiar materaca
Szerokość 60 cm
Długość 120 cm
Dla kogo jest odpowiedni dla alergików, dla dzieci
Obustronny ? nie
Atypy ? nie
Twardość ? 3 – o średniej twardości
Sposób dostarczenia materaca ? pakowany próżniowo
Gwarancja ? 2 lata
Wysokość materaca ? 12 cm
Pranie 30°C
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 50 kg
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
Wysokość rdzenia ? 10 cm
Kompatybilny z typem stelaża stelaż statyczny
4.5/5
na podstawie 8 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Zweryfikowany zakup
Niestety, cena ma się nijak do jakości. w tej cenie można kupić naprawdę dobry materac w innej firmie
Zweryfikowany zakup
Bardzo n
kupiliśmy dla obojga dzieci, jesteśmy zadowoleni. Wytrzymałe, przewiewne, perforowane. Dla nas super

Reakcja sklepu

31 gru 2023
Drogi Kliencie, dziękujemy za miłą opinię, która jest dla nas bardzo cenna. Cieszymy się z Twojej satysfakcji.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

26 cze 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Na kvalitě si dáváme velmi záležet. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

26 sty 2024
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme. Na kvalitě si dáváme velmi záležet. Vaše spokojenost nás velmi těší.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

29 lis 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu, které si velmi vážíme a projevenou důvěru v naše produkty.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

29 lis 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu a projevenou důvěru v naše produkty, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.
Zweryfikowany zakup

Reakcja sklepu

29 lis 2023
Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou zpětnou vazbu a projevenou důvěru v naše produkty, velmi si jí vážíme. Největší odměnou je pro nás Vaše spokojenost.