Dostawa materacy ENZIO i PerDormire, łóżek oraz poduszek PerDormire i TEMPUR – GRATIS
[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 8:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Materace według rozmiaru Materace 80x200 cm 1+1 Materac z piany pamięciowej, w pokrowcu zawierającym aloes Mind III, 80x200 cm

1+1 Materac z piany pamięciowej, w pokrowcu zawierającym aloes Mind III, 80x200 cm

4.8/5
5 recenzji
Materac MIND jest cenowo przystępnym wariantem materaca z wiskoelastycznej pianki leniwej, która zapewnia wysoki komfort spania. Pianka leniwa dostosowuje się do kształtu Twojego ciała w każdej pozycji, dzięki czemu możesz wygodnie odpoczywać. Wyświetlić więcej
Marka: Tropico
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

80x200 cm 90x200 cm
Na zamówienie - towar dostarczymy w tygodniu: od 06.03. do 10.03.
Dostawa od 0 zł ?
2 538 zł
Materac strefowy Materac strefowy Do wyboru jedno z dwóch odczuć materaca Do wyboru jedno z dwóch odczuć materaca Pokrowiec, który można zdjąć i wyprać Pokrowiec, który można zdjąć i wyprać

Mind III

MIND III jest cenowo przystępnym materacem, który zapewni Ci wysoki komfort spania i zapewni energię na następny dzień. Jedna strona materaca z zimnej piany Coolbase zapewnia odpowiednie oparcie. Dodatkowo podzielona jest na 7 stref, aby lepiej dopasować się do krzywizn ciała. Druga strona materaca wykonana jest z piany pamięciowej. Wyróżnia się ona właściwościami ortopedycznymi – nie stawia oporu, dzięki czemu nie zakłóca krążenia krwi, ułatwiając rozluźnienie mięśni i aparatu ruchowego. Materac jest odpowiedni również dla osób długo przebywających w łóżku. Luksusowy pikowany pokrowiec Aloe Vera posiada mikrokapsułki z naturalnym ekstraktem aloesu. Podczas leżenia uwalnia aromat o działaniu antyalergicznym i antyseptycznym. Aby ułatwić pranie i suszenie, zdejmowany pokrowiec można podzielić na dwie niezależne części. Obudź się z uczuciem świeżości.

2 - A nagyon puha matrac oldalfekvők számára ideális. Ráfekszik, és úgy érzi, mintha egy felhőbe süppedt volna bele. A matrac a vállaknál és az oldalaknál enged, így kényelmesen alhat, és nem fog forgolódni.

3 - Közepesen puha matrac
Ha ráül az ágyra, nem szeretne belesüppedni, egyúttal keményre ülni?
A közepesen puha matrac sokoldalúan alkalmazható minden pozícióban, akár oldalt, háton vagy hason alszik. Ha állandóan forgolódik éjszaka, és nem találja a megfelelő pozíciót, akkor ez lesz Önnek az abszolút tökéletes. Elegendő háttámaszt nyújt, ugyanakkor teret enged a vállaknak és a csípőnek.

Pakowanie materaca

Materac jest pakowany próżniowo. Taki sposób pakowania ochroni produkt oraz zapewni łatwiejszą obsługę podczas transportu. Aby rozpakować materac, ostrożnie zdejmij zewnętrzną folię, w którą jest owinięty. Materac stopniowo rozpręży się do swojego standardowego wymiaru. Aby materac rozprężył się w pełni, konieczne jest pozostawienie go w łóżku na 24 - 48 godzin (nie zalecamy spania w tym czasie na materacu). Materac należy rozpakować w ciągu 1 miesiąca od zakupu.

   vakuovaná matrace ProSpánek

Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

Parametry techniczne

Rozmiar 80x200 cm
Atypy ? tak
Długość 200 cm
Gwarancja ? 2 lata
Kompatybilny z typem stelaża stelaż regulowany, stelaż statyczny
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 130 kg
Materiał piana pamięciowa
Obustronny ? tak
Ponadstandardowe wykończenie pokrowca ? Aloe Vera
Pranie 60°C
Sposób dostarczenia materaca ? pakowany próżniowo
Szerokość 80 cm
Twardość ? 2 - miękki, 3 – o średniej twardości
Wysokość materaca ? 19 cm
Wysokość rdzenia ? 17 cm
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
4.8/5
na podstawie 5 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Zatím se na matraci spí dobře, jen to mé rameno se nějak nechce propadnout, aby nebolelo, jak jsem doufala. Dodání rychlé.
S produktem jako takovým jsem spokojená. Ovšem služby, mám na mysli vyřízení objednávky je totálně neuspokojivý. Nejdříve se má objednávka ztratila a pokud bych se neozvala tak by asi dodnes nebyla vyřízena a za druhé dodaní bylo domluveno na jiný den než byla domluva.