[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Poduszki 70x90 cm

Na jakość snu, w dużej mierze, wpływa właściwie dobrana poduszka. Ważne jest, by przy jej dobieraniu kierować się tym, z jakiego materiału jest wyprodukowana, jak jest duża i jaki ma kształt. Nasza oferta poduszek 70x90 cm jest szeroka; nawet najbardziej wymagający klienci znajdą tu to, co im odpowiada. Skorzystaj z filtru produktów i dostosuj zamówienie tak, by odpowiadało Twoim potrzebom. Skorzystaj z naszego przewodnika, napisz do nas na czacie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Żebyś nie musiał się martwić, że dokonasz złego wyboru, pamiętaj, że oferujemy możliwość zwrotu do 45 dni.
Pokaż więcej

Wybrane filtry

Filtr produktowy
Najbardziej lubiane
Sortować
Najbardziej lubiane
4 produkty
Klasyczna poduszka, znakomicie odprowadzająca nadmiar ciepła Clima Wellness, 70x90 cm
Poduszka zawiera podwójną powłokę, która wydłuża jej żywotność i ułatwia konserwację
W magazynie
359 zł
269 zł
Klasyczna poduszka Aloe Vera 2.0, 70x90 cm
Poduszka Aloe Vera 2.0 zawiera wyciąg z aloesu, dobroczynnie wpływającego na nasz organizm, w tym na naszą skórę.
W magazynie
169 zł
Klasyczna poduszka z włóknami bambusa Micro Bamboo 2.0, 70x90 cm
Poduszka Micro Bamboo 2.0 jest wyposażona w wyjątkową tkaninę wierzchnią, złożoną z włókien bambusowych oraz włókien pustych, mających właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, dużą chłonność, potrafiących odprowadzać wilgoć i świetnie regulujących temperaturę.
W magazynie
179 zł
Poduszka puchowa Trio, 70x90 cm
Poduszka Trio jest wypełniona gęsimi piórami najwyższej jakości
Na zamówienie
619 zł

Dlaczego warto spać na poduszce?

Czy wytrzymałbyś 8 godzin bez przerwy z pochyloną głową? Nie? Dlaczego więc śpisz bez poduszki?
 
Poduszka to niezbędne wyposażenie sypialni, które ma duży wpływ na Twoje zdrowie. Razem z materacem tworzy duet superbohaterów zdrowego snu. Każdy z nas potrzebuje podczas snu odpowiedniego podparcia kręgosłupa szyjnego. Kiedy leżysz w łóżku, Twój kręgosłup powinien być prosty. Tylko w ten sposób możesz uniknąć problemów zdrowotnych.
 

Co zrobić, jeśli już mam problemy z kręgosłupem w odcinku szyjnym?

Jeśli już pojawiły się problemy zdrowotne i chcesz złagodzić odczuwalny dyskomfort, zalecamy zakup poduszki medycznej na kręgosłup szyjny, która jest precyzyjnie dostosowana do Twoich potrzeb. Wybieraj ją w oparciu o najczęstszą pozycję snu.
 
Pomimo tego, że poduszka medyczna łagodzi ból, nie rozwiązuje przyczyny problemów. W celu rozwiązania przyczyny zalecamy skonsultowanie się z lekarzem.

 
Z jakiego materiału wybrać poduszkę?

Istnieje kilka rodzajów materiałów, z których produkowane są poduszki. Najbardziej znane to poduszki z piany pamięciowej, która zapewnia wyjątkowy komfort. Piana pamięciowa najczęściej występuje w ergonomicznych poduszkach.
 
Kolejnym materiałem, który znajduje zastosowanie w poduszkach, jest poliester. Najczęściej spotyka się je w klasycznych poduszkach o wymiarach 70x90 cm. W niektórych z nich można jednak znaleźć również pierze. Do poduszek z pierza najczęściej używa się kaczych piór. Dodaje ono poduszkom nostalgii, kiedy po całym dniu możesz położyć swoją głowę na puszystej poduszce.
 
Pokaż więcej