[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Poduszki 42x72 cm

Na jakość snu, w dużej mierze, wpływa właściwie dobrana poduszka. Ważne jest, by przy jej dobieraniu kierować się tym, z jakiego materiału jest wyprodukowana, jak jest duża i jaki ma kształt. Nasza oferta poduszek 42x72 cm jest szeroka; nawet najbardziej wymagający klienci znajdą tu to, co im odpowiada. Skorzystaj z filtru produktów i dostosuj zamówienie tak, by odpowiadało Twoim potrzebom. Skorzystaj z naszego przewodnika, napisz do nas na czacie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Żebyś nie musiał się martwić, że dokonasz złego wyboru, pamiętaj, że oferujemy możliwość zwrotu do 45 dni.
Pokaż więcej

Wybrane filtry

Filtr produktowy
Najbardziej lubiane
Sortować
Najbardziej lubiane
10 produktów
Poduszka z bio-piany pamięciowej zawierająca naturalne olejki Bio Moore Lawenda, 72x42 cm
Pamięciowa piana wiskoelastyczna to rewolucyjny materiał, który potrafi tak dostosować się do masy i nacisku, by zaoferować wyjątkowy poziom komfortu.
W magazynie
489 zł
Poduszka z piany pamięciowej Memory Moore, 72x42x12 cm
Ulubiona poduszka z możliwością wyboru wysokości.
W magazynie
469 zł
Poduszka z piany pamięciowej Memory Moore, 72x42x9 cm
Ulubiona poduszka z możliwością wyboru wysokości.
W magazynie
449 zł
Poduszka naturalna z dwoma stopniami twardości Bio Double, 72x42 cm
Naturalna poduszka z podwójnym odczuciem twardości.
W magazynie
499 zł
Poduszka z piany pamięciowej Ceramic Air Memory, 72x42 cm
Innowacyjny materiał AcquaCoolTM jest przewiewny; zachowuje świeżość i jest niezwykle elastyczny.
W magazynie
499 zł
Poduszka pianowa z naturalnego materiału Nature Soya Moore, 72x42 cm
Innowacyjny produkt oparty na doskonałym połączeniu technologii i natury.
W magazynie
589 zł
Poduszka z piany pamięciowej z wysoką zawartością olejków naturalnych Soya, 72x42 cm
Innowacyjna poduszka oparta na idealnym połączeniu natury i technologii. Rdzeń poduszki wykonany jest z pianki memory z dużą zawartością soi, dzięki czemu poduszka jest przyjemna w dotyku i elastyczna.
W magazynie
599 zł
Poduszka naturalna, idealna do spania na plecach Bio Wave, 72x42 cm
Poduszka wycięta anatomicznie, dzięki pianie pamięciowej bio potrafi doskonale dopasować się do wagi i siły nacisku głowy, oferując doskonałe
Na zamówienie
519 zł

Dlaczego warto spać na poduszce?

Czy wytrzymałbyś 8 godzin bez przerwy z pochyloną głową? Nie? Dlaczego więc śpisz bez poduszki?
 
Poduszka to niezbędne wyposażenie sypialni, które ma duży wpływ na Twoje zdrowie. Razem z materacem tworzy duet superbohaterów zdrowego snu. Każdy z nas potrzebuje podczas snu odpowiedniego podparcia kręgosłupa szyjnego. Kiedy leżysz w łóżku, Twój kręgosłup powinien być prosty. Tylko w ten sposób możesz uniknąć problemów zdrowotnych.
 

Co zrobić, jeśli już mam problemy z kręgosłupem w odcinku szyjnym?

Jeśli już pojawiły się problemy zdrowotne i chcesz złagodzić odczuwalny dyskomfort, zalecamy zakup poduszki medycznej na kręgosłup szyjny, która jest precyzyjnie dostosowana do Twoich potrzeb. Wybieraj ją w oparciu o najczęstszą pozycję snu.
 
Pomimo tego, że poduszka medyczna łagodzi ból, nie rozwiązuje przyczyny problemów. W celu rozwiązania przyczyny zalecamy skonsultowanie się z lekarzem.

 
Z jakiego materiału wybrać poduszkę?

Istnieje kilka rodzajów materiałów, z których produkowane są poduszki. Najbardziej znane to poduszki z piany pamięciowej, która zapewnia wyjątkowy komfort. Piana pamięciowa najczęściej występuje w ergonomicznych poduszkach.
 
Kolejnym materiałem, który znajduje zastosowanie w poduszkach, jest poliester. Najczęściej spotyka się je w klasycznych poduszkach o wymiarach 70x90 cm. W niektórych z nich można jednak znaleźć również pierze. Do poduszek z pierza najczęściej używa się kaczych piór. Dodaje ono poduszkom nostalgii, kiedy po całym dniu możesz położyć swoją głowę na puszystej poduszce.
 
Pokaż więcej