[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Materace według typów Nakładki na materac, Topper Materac nawierzchniowy, zawierający lateks oraz pianę hybrydową Topper Gel, 100x200 cm

Materac nawierzchniowy, zawierający lateks oraz pianę hybrydową Topper Gel, 100x200 cm

Luksusowy materac nawierzchniowy, złożony z dwóch warstw pian: lateksowej oraz hybrydowej; obie mają doskonałe właściwości. Wyświetlić więcej
Marka: Tropico
? Pomoc przy wyborze produktu
Na zamówienie - towar dostarczymy w tygodniu: od 01.05. do 05.05.
Dostawa od 0 zł ?
1 849 zł
Najniższa cena z ostatních 30 dni
Gwarancja 2 lata Gwarancja 2 lata Pokrowiec, który można zdjąć i wyprać Pokrowiec, który można zdjąć i wyprać

Materac nawierzchniowy z zawartością lateksu oraz piany hybrydowej

Luksusowy materac nawierzchniowy, złożony z dwóch warstw pian: lateksowej oraz hybrydowej; obie mają doskonałe właściwości. Warstwa lateksowa (z piany Latex Ocean Blue) jest odporna i zapewnia bardzo dobrą termoregulację w czasie snu. Nie musisz się obawiać, że będziesz się nadmiernie pocił; wręcz przeciwnie – możesz się cieszyć spokojnym, niczym niezakłóconym snem. Drugą warstwę rdzenia stanowi elastyczna i sprężysta piana hybrydowa, która zapewnia wysoki stopień komfortu i podparcia w czasie leżenia. Materac łączy w sobie zalety pian: wysokoelastycznej, pamięciowej oraz lateksu, zapewniając optymalny klimat w łóżku i zapobiegając nadmiernemu poceniu się. Pokrowiec Wellness zawiera włókno puste, które jest przewiewne i wspomaga wietrzenie materaca. Pokrowiec można zdjąć i wyprać.

 

Właściwości kluczowe

✔ Pokrowiec, który można zdjąć i wyprać
✔ Pokrowiec odpowiedni dla alergików i astmatyków
✔ Ulepszenie odczucia na materacu używanym do tej pory
✔ Nie ma konieczności obracania materaca na drugą stronę


Dla kogo jest odpowiedni

Uniwersalny materac przypadnie do gustu każdemu. Polubią go zarówno małe dzieci, jak dorośli i alergicy.

Skład materaca

Rdzeń: 3 cm piana lateksowa, 3 cm piana hybrydowa

Materiał pokrowca: 100 % włókno puste

vrchni matrace Topper Gel
Piana lateksowa

Lateks to materiał elastyczny, który potrafi świetnie dopasować się do kształtu leżącego na nim ciała. Jest bardzo sprężysty, skopiuje każdy Twój ruch oraz świetnie rozłoży nacisk na całą powierzchnię materaca, dzięki czemu zapobiegnie nieprzyjemnemu bólowi pleców.

Włókno puste

Materiał wsadowy o wielu pozytywnych cechach, wśród których warto wspomnieć m.in.: możliwość prania w temperaturze nawet do 60°C, stabilność kształtu (nie deformuje się), szybkie wysychanie oraz właściwości antyalergiczne, dzięki którym materiał ten może dobrze służyć alergikom i astmatykom. Charakterystyczną dla niego jest również lekkość i puszystość.

Piana hybrydowa

Piana hybrydowa zapewni wyjątkowy komfort oraz świetne podparcie ciała; ta piana łączy w sobie wszystkie ergonomiczne zalety piany wysokoelastycznej, lateksu oraz piany pamięciowej.

Pakowanie materaca

Materac jest pakowany próżniowo. Taki sposób pakowania ochroni produkt oraz zapewni łatwiejszą obsługę podczas transportu. Aby rozpakować materac, ostrożnie zdejmij zewnętrzną folię, w którą jest owinięty. Materac stopniowo rozpręży się do swojego standardowego wymiaru. Aby materac rozprężył się w pełni, konieczne jest pozostawienie go w łóżku na 24 - 48 godzin (nie zalecamy spania w tym czasie na materacu). Materac należy rozpakować w ciągu 1 miesiąca od zakupu.

   vakuovaná matrace ProSpánek

Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

Tropico

Europejska marka Tropico, bardzo popularna w Czechach. Ponieważ co drugi Czech czy Słowak wybrał produkty marki Tropico, możemy mówić o milionach zadowolonych klientów. Marka Tropico, swoją produkcję opiera na certyfikowanych i przyjaznych dla środowiska materiałach. Firma wyznaje innowacyjność jako swoją wartość, jest dla niej ważne uzyskiwanie praw wyłącznych na przedmioty, czyli patenty.

 

Parametry techniczne

Rozmiar 100x200 cm
Atypy ? nie
Dla kogo jest odpowiedni dla alergików, dla dorosłych, dla dzieci
Długość 200 cm
Gwarancja ? 2 lata
Materiał piana hybrydowa, piana lateksowa
Obustronny ? nie
Ponadstandardowe wykończenie pokrowca ? Wellness
Sposób dostarczenia materaca ? pakowany próżniowo
Szerokość 100 cm
Twardość ? 2 - miękki
Wysokość materaca ? 8 cm
Wysokość rdzenia ? 6 cm
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
0/5
na podstawie 0 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena