[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Materace nawierzchniowe – toppery 90x200 cm

Chcesz zmienić odczucie twardości na swoim materacu, albo kupić coś do spania na kanapie? Materac wierzchni (zwany inaczej topperem) o rozmiarze 90x200 cm jest w takich przypadkach idealną opcją. Jeśli potrzebujesz porady w doborze toppera, skorzystaj z naszego przewodnika, napisz do nas na czacie lub skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.  Żebyś nie musiał się martwić, że dokonasz złego wyboru, pamiętaj, że oferujemy możliwość zwrotu do 45 dni.

Wybrane filtry

Filtr produktowy
Najbardziej lubiane
Sortować
Najbardziej lubiane
5 produktów
Materac nawierzchniowy z piany pamięciowej Memory Topper, 90x200 cm
Materac Memory Topper można umieścić na dowolnym tradycyjnym materacu w dobrym stanie, aby zmniejszyć nacisk i zwiększyć komfort.
W magazynie
1 119 zł
Materac nawierzchniowy, zwiększający komfort Toppero, 90x200 cm
Nie jesteś zadowolony z dotychczasowego materaca, ale nie chcesz inwestować w nowy? Mamy dla ciebie idealne rozwiązanie. Materac nawierzchniowy Toppero, ulubionego producenta PerDormire, oferuje większą wygodę twojego dotychczasowego materaca.
Na zamówienie
759 zł
Materac nawierzchniowy z pianą pamięciową Topper Visco Soft, 90x200 cm
Luksusowy materac nawierzchniowy z warstwą piany pamięciowej - Topper Visco Soft 8 potrafi doskonale regulować temperaturę i nacisk ciał.
Na zamówienie
1 429 zł
Materac nawierzchniowy, zawierający lateks oraz pianę hybrydową Topper Gel, 90x200 cm
Luksusowy materac nawierzchniowy, złożony z dwóch warstw pian: lateksowej oraz hybrydowej; obie mają doskonałe właściwości.
Na zamówienie
1 549 zł
Uniwersalny materac nawierzchniowy Topper Elastic Gel, 90x200 cm
Topper Elastic Gel 7 to właściwy wybór dla każdego, kto pragnie czegoś „więcej”, kto pragnie najwyższego stopnia komfortu w codziennie używanym łóżku.
Na zamówienie
849 zł