[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Materac z jonami srebra Lucciola, 160x200 cm

Materac z jonami srebra Lucciola, 160x200 cm

3/5
2 recenzje
Marka: Perdormire
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar materaca

Na zamówienie - towar dostarczymy w tygodniu: od 12.08. do 16.08.
Wypróbuj w 8 wyspecjalizowanych salonach
Dostawa od 0 zł ?
5 590 zł

Lucciola

Wysoki materac z jonami srebra w pokrowcu zapewniający spokojny sen. Szukasz materaca, który oferuje maksymalny komfort i wygodę, a jednocześnie jest idealny dla osób zwracających uwagę na antyalergiczne warunki w sypialni? Materac Lucciola jest właśnie dla ciebie! Pokrowiec zewnętrzny zawiera jony srebra, które zapobiegają rozwojowi bakterii i roztoczy wpływając pozytywnie na zdrowy sen. Pokrowiec ten jest zdejmowany i możesz bez obaw go wyprać. Wewnętrzny pokrowiec materaca poprawia przewiewność konstrukcji i zabezpiecza jego rdzeń przed uszkodzeniami, a tym samym wydłuża jego żywotność. W rdzeniu materaca Lucciola połączyliśmy zimną i pamięciową pianę, co zapewnia odpowiednie podparcie i jednocześnie rozkłada ciężar ciała gwarantując zdrowy i spokojny sen.

Czy przy siadaniu na łóżko nie chcesz się w nie zapadać, ale chcesz siedzieć na czymś twardym?

Materac o średnim stopniu twardości jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdej pozycji snu: możesz spać na boku, na plecach lub na brzuchu. Jeśli w nocy nieustannie przewracasz się i nie potrafisz znaleźć właściwej pozycji, to ten materac będzie dla Ciebie idealny. Zapewni dobre podparcie Twoim plecom, jednocześnie ustępując pod naciskiem ciała w obszarze ramion i bioder.

tuhost matrace Gran Sonno Fresh Wash 3.0Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

O firmie Perdormire

Włoska marka materacy z ponad 50letnią tradycją, którą doceniły już miliony zadowolonych klientów z całego świata. Produkty marki Perdormire łączą w sobie wysoką jakość oraz precyzyjny włoski design, gdzie duży nacisk kładzie się na szczegóły oraz sposób wykonania każdego pojedynczego produktu. Jakość użytych materiałów oraz jakość sposobu ich obróbki są potwierdzone certyfikatami i zaświadczeniami, które marka PerDormire zdobyła. Włoski producent posiada wszystkie ważne certifikaty europejskie i ogólnoświatowe, gwarantujące zarówno wysoką jakość produkcji (Oeko Test), jak i wysoką jakość produktów (certyfikat LGA) oraz wyśmienity komfort z punktu widzenia ergonomii (ErgoCheck).

Czas, który spędzamy śpiąc, zabierze nam około 1/3 życia. Z tego powodu, nie pozostawiamy w rękach przypadku żadnego detalu, na żadnym z etapów:  przy projektowaniu, realizacji i przy wykonaniu materacy marki PerDormire. Każda decyzja, każde wybrane rozwiązanie, każdy materiał, który został użyty – jest uosobieniem naszej troski oraz rezprezentuje jakość, jaką może zagwarantować jedynie firma, której umiejętności są głęboko zakorzenione w jej DNA. By móc zawsze oferować to, co najlepsze, jak również dla rozwoju i doskonalenia - potrzeba obiektywizmu, współpracy, a przede wszystkim: szacunku. Szacunku do własnego kraju, własnych tradycji, szacunku do własnych klientów, dostawców, pracowników i współpracowników, oraz szacunku do środowiska naturalnego – te wszystkie formy szacunku zawsze znajdują się w centrum uwagi naszej firmy; mocne podstawy marki PerDormire są budowane, dzień po dniu, na podstawowych wartościach ludzkich.

 

Parametry techniczne

Materiał Piana pamięciowa
Rozmiar 160x200 cm
Rozmiar materaca 160x200 cm
Szerokość 160 cm
Długość 200 cm
Dla kogo jest odpowiedni Dla alergików, Dla par
Obustronny ? Tak
Atypy ? Nie
Twardość ? 3 – o średniej twardości, 4 - twardy
Gwarancja ? 6 lat
Wysokość materaca ? 23 cm
Sposób dostarczenia materaca ? Pakowany próżniowo
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 130 kg
Zdejmowalny pokrowiec ? Tak
Wysokość rdzenia ? 21 cm
Kompatybilny z typem stelaża Stelaż regulowany
3/5
na podstawie 2 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena

Zweryfikowany zakup
Bardzo szybka wysyłka
To jest bardzo twardy materac po pol roku nie mogę się przyzwyczaić po poprzednim materacu który zaprzestał być produkowany a miał taki sam pokrowiec. Zły wybór zdecydowanie dla mnie kobieta 60 kg