[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Materace Materace według rozmiaru Materace 120x200 cm Dwustronny materac sandwichowy Bohemia Soft, 120x200 cm

Dwustronny materac sandwichowy Bohemia Soft, 120x200 cm

Jeśli chcesz się dobrze wyspać, sięgnij po materac Bohemia Soft. Warstwa piany wysokoelastycznej, o wysokiej jakości, zapewni doskonałe podparcie Twoim plecom oraz pomoże Ci się bardziej odprężyć.  Wyświetlić więcej
Marka: Ahorn
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

Tego towaru już nie można kupić. Proszę przejrzeć podobne produkty tutaj.

Dwustronny materac

Jeśli chcesz się dobrze wyspać, sięgnij po materac Bohemia Soft. Warstwa piany wysokoelastycznej, o wysokiej jakości, zapewni doskonałe podparcie Twoim plecom oraz pomoże Ci się bardziej odprężyć. Dwustronny materac jest idealnym rozwiązaniem dla par. Wystarczy przewrócić go na drugą stronę, by zyskać inne odczucie twardości i wybrać to, które odpowiada Twoim potrzebom. Materac jest podzielony na 5 stref anatomicznych, każda z tych stref właściwie reaguje na obciążenie, zapewniając niezbędne, właściwe podparcie dla każdej części ciała. Zatem odczucie materaca będzie inne w obrębie głowy, inne w okolicy ramion, jeszcze inne pod miednicą i jeszcze inne w strefie nóg.

Wytrzymały pokrowiec Stress Fress, na całym swoim obwodzie ma wszyty zamek błyskawiczny. Można go więc rozdzielić na dwie części, co ułatwia jego pranie. Dla ochrony rdzenia materaca zastosowano pokrowiec separacyjny, który chroni pianę przed uszkodzeniami.

 

Właściwości kluczowe

✔ Pokrowiec z technologią StressFree; pokrowiec można zdjąć
✔ Wyjątkowa przewiewność
✔ Do wyboru dwa odczucia


Dla kogo jest przeznaczony ten materac

Z materaca Bohemia Soft może skorzystać każdy, kto dzięki strefom anatomicznym oraz pokrowcowi StressFree chce zasypiać zrelaksowany i pełen dobrych odczuć. Za ten materac będą wdzięczni również alergicy, którzy w końcu będą mogli korzystać z pełnowartościowego snu.

Nie chcesz zapadać się w materac, kiedy siadasz na łóżku? Jednocześnie: chcesz siedzieć na czymś, co daje Ci podparcie?

Jedna strona materaca jest uniwersalna; ma średni stopień twardości i nadaje się do każdej pozycji snu: na boku, na plecach, na brzuchu. Jeśli w nocy nieustannie się przewracasz w poszukiwaniu idealnej pozycji, to ten materac jest dla Ciebie idealny. Zapewni właściwe podparcie dla Twoich pleców, ale jednocześnie ustąpi w obszarach ramion i bioder.

Peśli przewrócisz materac na drugą stronę – na wierzchu będzie twarde odczucie. Kładąc się na tej stronie, poczujesz nie tylko twardsze podłoże, ale także właściwe podparcie dla całego ciała. Bez względu na to, czy będziesz spać na brzuchu czy na plecach – będziesz wypoczęty i pełen energii.

twardość materaca Classica Foam Duo

Skład materaca

Rdzeń: 4 cm piany PUR, 9 cm piany PUR, 4 cm piany wysokoelastycznej

Pokrowiec: 63% włókno puste, 37% bawełna

materac Classica Foam Duo
Piana PUR

Materace z piany PUR są sprężyste, zachowują stabilny kształt i mają dobre właściwości anatomiczne dla Twojego kręgosłupa.

Włókno puste

Materiał wypełniający, który posiada wiele pozytywnych właściwości, m.in.: możliwość prania w wyższej temperaturze (tj. nawet do 60°C), odporność na odkształcanie, szybkie wysychanie i właściwości antyalergiczne, dzięki którym materiał jest odpowiednim dla alergików i astmatyków. Wyróżnia się lekkością i puszystością.

Piana wysokoelastyczna

Piana wysokoelastyczna zapewnia potrzebne podparcie i równomiernie rozkłada nacisk ciała na całej powierzchni materaca.

Bawełna

Czysty materiał naturalny, który jest odpowiedni dla wrażliwej skóry oraz dla alergików. Wyróżnia się dobrą przewiewnością oraz świetnym odprowadzaniem wilgoci, co pomaga utrzymać czyste środowisko Twojego snu.

Pokrowiec StressFree

Jest miękki i przyjemny w dotyku. Zawiera włókna bawełny naturalnej, która wraz z włóknem pustym odprowadza wilgoć, przez co chroni Twoje łóżko przed nadmiernym namnażaniem się bakterii i grzybów.

PAKOWANIE MATERACA

Materac jest pakowany próżniowo. Taki sposób pakowania ochroni produkt oraz zapewni łatwiejszą obsługę podczas transportu.
Materac należy rozpakować w ciągu 1 miesiąca od zakupu.

Aby rozpakować materac, ostrożnie zdejmij zewnętrzną folię, w którą jest owinięty.

Materac stopniowo rozpręży się do swojego standardowego wymiaru.

Aby materac rozprężył się w pełni, konieczne jest pozostawienie go w łóżku na 24 - 48 godzin (nie zalecamy spania w tym czasie na materacu).Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

Parametry techniczne

Materiał zimna piana, PUR piana
Rozmiar 120x200 cm
Szerokość 120 cm
Długość 200 cm
Ponadstandardowe wykończenie pokrowca ? StressFree
Kompatybilny z typem stelaża stelaż statyczny, stelaż regulowany
Dla kogo jest odpowiedni dla alergików
Obustronny ? tak
Twardość ? 3 – o średniej twardości, 4 - twardy
Pranie 60°C
Sposób dostarczenia materaca ? pakowany próżniowo
Gwarancja ? 2 lata
Wysokość materaca ? 18 cm
Atypy ? tak
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 120 kg
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
Wysokość rdzenia ? 17 cm
0/5
na podstawie 0 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena