[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Drewniane łóżko Wanda, wersja BO105, 90x200 cm

Wybierasz łóżko, które będzie Ci służyć przez kilka dekad? Osiągniesz ten cel, wybierając łóżko z litego drewna w modelu Wanda. Wyświetlić więcej
Marka: DlaSpania
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

90x200 cm 120x200 cm

Kolor drewna

Biały mat Naturalny połysk Szary granit mat

Wybór drewna

Buk
Na zamówienie - towar dostarczymy w tygodniu: od 29.05. do 02.06.
Dostawa od 0 zł ?
2 589 zł
Najniższa cena z ostatních 30 dni

Łóżko z litego drewna

Wybierasz łóżko, które będzie Ci służyć przez kilka dekad? Osiągniesz ten cel, wybierając łóżko z litego drewna w modelu Wanda. Będziesz mógł wybierać między drewnem a bukiem – czyli dwoma rodzajami drewna najwyższej klasy. Ponadto, dostaniesz od nas wydłużoną, pięcioletnią gwarancję na wytrzymałość konstrukcji. Niezależnie od gatunku drewna, które wybierzesz, łóżko będzie zrobione z najbardziej wyselekcjonowanych fragmentów litego drewna, łączonych na mikrowczepy; mówiąc prosto – będzie zrobione tak, by nie popękało i się nie skręcało. Wysoką jakość produktu gwarantuje również sam sposób łączenia poszczególnych części łóżka: wykorzystano tu metodę „metal do metalu“, dzięki czemu łóżko można skręcać i rozkręcać dowolną ilość razy, nie naruszając przy tym stabilności konstrukcji i nie wywołując skrzypienia łóżka.

Łóżko będzie doskonale harmonizować z wnętrzem Twojego pomieszczenia, dlatego od razu możesz przejść do wybierania koloru (dostępnych kilka opcji). Natomiast my zapewnimy właściwe wykończenie powierzchni łóżka:

  • Lakierowanie – doskonała ochrona przed zanieczyszczeniami i zwierzętami domowymi
  • Odżywczy olej ekologiczny – zapewni jeszcze dłuższą żywotność mebla i odżywi strukturę drewna

Wysokiej jakości łóżko z litego drewna w wybranej przez Ciebie wersji, chętnie zmontujemy i przygotujemy do użytku, tak byś mógł się cieszyć idealnym snem.

Właściwości kluczowe

✔ Wyprodukowano w Republice Czeskiej
✔ 5 lat gwarancji na wytrzymałość konstrukcji
✔ Wysoka żywotność konstrukcji
✔ Materiały najwyższej jakości
✔ Świetny stosunek jakości do ceny

Wybór rodzaju drewna

 

W branży meblarskiej, dąb i buk są zaliczane do materiałów najwyższej jakości. Łóżka wykonane z dębu lub z buku, mają dużą wytrzymałość i stabilność, ekskluzywny wygląd, oraz długą żywotność.

Buk

Buk to wysokiej jakości drewno o doskonałych właściwościach. Jest wytrzymały i charakteryzuje się bardzo delikatnym rysunkiem słoi.

Dąb

Dąb - należący do tych gatunków drewna, które są najcenniejsze i mają najwyższą jakość – wyróżnia się przede wszystkim wyrazistą strukturą i wytrzymałością. Sypialnie wykonane z drewna dębowego reprezentują najwyższą klasę mebli pod względem jakości, funkcjonalności i estetyki.

Obróbka powierzchni

Drewno lakierowane

Gotowe części łóżka są pokrywane warstwami lakieru, który tworzy powierzchniową warstwę, chroniącą przed zużyciem, uszkodzeniami i starzeniem się materiału. Kolejną korzyścią wynikającą z lakierowania, jest łatwość czyszczenia łóżka – wystarczy do tego sucha lub wilgotna ściereczka. Łóżko o lakierowanej powierzchni jest błyszczące i przyjemnie gładkie w dotyku.

Dostępne w wersjach: BK1, BK2, D1, D2

Drewno zaimpregnowane warstwą oleju i wosku

Drugą opcją zabezpieczenia powierzchni drewna jest impregnacja mieszaniną oleju i wosku. W przeciwieństwie do lakieru, który pozostaje na powierzchni, ta mieszanina wchłania się bezpośrednio w drewno. Dzięki tej technologii, struktura drewna jest jeszcze wyrazistsza, łóżko nabiera bardziej matowego wyglądu oraz aksamitnej miękkości w dotyku. Ten sposób obróbki powierzchni jest w 100% naturalny. Również to łóżko bardzo łatwo się czyści – wystarczy sucha lub wilgotna szmatka. Ten sposób zabezpieczenia powierzchni drewna ma jedną przewagę nad lakierowaniem - kolor łóżka można z łatwością po kilku latach zmienić/ożywić – poprzez pomalowanie specjalnym olejem.

Dostępne tekstury i kolory: BO101, BO102, BO105, DO201, DO202, DO205

Vzorník barev ProSpánek pro postel PreSpánok

Żywotność trwająca jedno pokolenie

Określenie żywotności „będzie służyć przez życie jednego pokolenia”, wyraźnie świadczy o wytrzymałości łóżka. Możemy sobie pozwolić na takie stwierdzenie z kilku powodów:

  • Łączenie klepkowe o głębokich mikrowczepach, wraz z wysokiej jakości zabezpieczeniem powierzchni gwarantują, że drewno nie będzie już dalej pracować, w związku z czym nie będzie się skręcać ani pękać. Klepka z mikrowczepami – to oznaczenie sposobu, w jaki są łączone poszczególne fragmenty drewna. Wybierane są najwyższej jakości kawałki litego drewna, które są następnie łączone ze sobą wzdłuż i wszerz tak, by łóżko było jak najbardziej stabilne. W branży meblowej często się mówi, że jeśli zostały wybrane rzeczywiście te kawałki litego drewna, które mają najwyższą jakość, to gotowy mebel z klepki łączonej na mikrowczepy można zniszczyć dopiero przy użyciu wielkiej siekiery.

  • „Metal do metalu” to metoda, której używamy w konstrukcji łóżka. W drewnie jest wywiercony otwór, przez który przechodzi śruba, która z drugiej strony jest dociągnięta przy pomocy nakrętki z podkładką. W ten sposób unikniemy jakiegokolwiek skręcania się drewna i wynikającego z tego skrzypienia.

  • Łóżko można wielokrotnie rozmontować i zmontować. Nie wpłynie to na jego konstrukcję, na którą dajemy 5 lat gwarancji.

Parametry techniczne

Rozmiar 90x200 cm
Atypy ? tak
Długość 205 cm
Gwarancja ? 5 lat
Kolor Szary granit
Kolor drewna Szary granit mat
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 150 kg
Materiał lite drewno
Najniższe położenie metalowych uchwytów do stelaży 32,5 cm
Najwyższe położenie metalowych uchwytów do stelażych 39 cm
Obróbka powierzchniowa drewna Olej
Sposób mocowania stelaża ? latka
Szerokość 98 cm
Wybór drewna Buk
Wysokość górnej krawędzi bocznej deski licząc od ziemi 45 cm
Wysokość wezgłowia 83 cm
Wysokość wezgłowia licząc od ramy bocznej 38 cm
Wysokość własna bocznej deski ramy 17 cm
0/5
na podstawie 0 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena