[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty
Strona Główna Stelaże Stelaże według rozmiaru Stelaże 80x200 cm Stelaż silnikowy Portoflex II Motor Flat bezprzewodowy, 80x200 cm

Stelaż silnikowy Portoflex II Motor Flat bezprzewodowy, 80x200 cm

Stelaż z 7 strefami anatomicznymi i 28 listwami.  Wyświetlić więcej
Marka: Ahorn
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

Tego towaru już nie można kupić. Proszę przejrzeć podobne produkty tutaj.

Stelaż silnikowy Portoflex II Motor Flat

Dla zdrowego snu ważne jest nie tylko wybranie odpowiedniej jakości materaca, ale także wybór odpowiedniego stelaża do łóżka.

Wygodny i wytrzymały stelaż ze specjalnymi gumowymi obejmami rozmieszczonymi nad boczną ramą stelaża. Dzięki takiemu ułożeniu, stelaż sprężynuje na całej powierzchni łóżka. Płaska konstrukcja z silnikami schowanymi wewnątrz ramy, pozwala na pełne wykorzystanie przestrzeni w wysuwanej spod łóżka szufladzie. W celu regulacji stelaża nie trzeba wstawać z łóżka, dla zwiększenia komfortu użytkowania, stelaż jest regulowany za pomocą silnika, który można sterować pilotem. 7 stref anatomicznych wspiera prawidłowe rozłożenie ciężaru ciała na materacu. Dodatkowo stelaż skonstruowany jest z 28 lameli pokrytych folią, która zapobiega gromadzeniu się kurzu i przedostawaniu się wilgoci z materaca. Lamele umieszczone są po dwie, w specjalnych kauczukowych obejmach. Umieszczenie obejm nad krawędzią boczną stelaża gwarantuje większą nośność i dobrą odporność na jednorazowe obciążenia, dzięki czemu nawet gdy gwałtownie usiądziesz na łóżku, stelaż nie ulegnie deformacji. Lamele są zmiękczone przez nawiercenia w strefie ramieniowej, co gwarantuje poprawne oparcie kręgosłupa przy leżeniu na boku. Stelaż zapewnia możliwość indywidualnego ustawienia twardości w jego środkowej części. Taśma umieszczona pośrodku stelaża, zwiększa jego stabilność i nośność. W trosce o zdrowy sen i ograniczenie wpływu pola elektromagnetycznego, w stelażu jest automatycznie wyłączany dopływ prądu, w sytuacji, kiedy silnik nie jest używany. W przypadku awarii w dostawie prądu, istnieje możliwość, by stelaż ręcznie sprowadzić do pozycji poziomej.


Nośność stelaża

130 kg na osobę

Kluczowe cechy

✔ Wysoka nośność i elastyczność
✔ Zmiękczone listwy zapewniają przyjemny sen na boku
✔ 7 stref anatomicznych
✔ Możliwość wyboru sterowania przewodowego lub bezprzewodowego
tuhost matrace Mono Visco

Strefy anatomiczne

Elastyczne lamele w strefach anatomicznych dostosowują się i reagują na ruch ciała podczas snu. Każda część ciała jest zatem w indywidualny sposób podparta. Zmiękczenie w okolicy barku zapewnia prawidłowe podparcie kręgosłupa w czasie snu na boku. Pasek znajdujący się pośrodku stelaża jest odpowiedzialny za jego poprawną stabilność. Dodatkowo, indywidualną sztywność w odcinku lędźwiowym można regulować za pomocą przesuwanych obejm. Wszystkie listwy oklejone są folią co zapobiega przedostawaniu się wilgoci i ułatwia konserwację stelaża.                
                                                                  

prospanek Stelaże nadaje się do wszystkich rodzajów materacy
 
prospanek Standardowo stelaże są dostarczane o 1 cm węższe (szerokość) i 4 cm krótsze (długość) niż wybrany rozmiar materaca

Najczęstsze problemy przy wyborze stelaża

noha postele

Konstrukcja stelaż

 

- 28 elastycznych lamel, umieszczonych parami w gumowych gniazdkach


- Taśma środkowa poprawiająca stabilność i nośność stelaża


- Przesuwne obejmy do regulacji indywidualnej sztywności w części lędźwiowej

Parametry techniczne

Rozmiar 80x200 cm
Szerokość 80 cm
Długość 200 cm
Atypy ? tak
Wysokość 10 cm
Gwarancja ? 5 lat
Właściwość bezprzewodowy
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 130 kg
Ilość lameli / segmentów ? 28 lameli
0/5
na podstawie 0 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena