[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Wysoki materac sprężynowy Kansas, 180x200 cm

Materac Kansas jest wykonany z wysokiej jakości materiałów o zwiększonej oddychalności dla Twojego świeżego snu.  Wyświetlić więcej
Marka: Enzio
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

Tego towaru już nie można kupić. Proszę przejrzeć podobne produkty tutaj.

Kansas

Materac Kansas jest wyprodukowany z jakościowych materiałów ze zwiększoną przewiewnością, abyś spał w higienicznych warunkach. Środek rdzenia zapewnia świetne podparcie dla twojego ciała, zwłaszcza kręgosłupa. Stalowe sprężyny dopełnia warstwa piany wysokoelastrycznej. W pokrowcu materaca znajdziemy 15 mm piany tworzącej wypełnienie, nadające materacowi miękkości, a jednocześnie stabilność, co wpływa na doskonały komfort snu. Dzięki temu obudzisz się naprawdę wypoczęty i pełen energii. Nie sposób pominąć również nowoczesnego wzornictwa materaca, który będzie pasować do każdej sypialni. Materac ten jest odpowiedni na przykład do łóżek kontynentalnych, z którymi tworzy doskonałą bazę dla twojego zdrowego snu.
 

Najważniejsze cechy

✔ Odpowiedni do łóżek kontynentalnych
Luksusowy, elegancki design
✔ Rdzeń o wysokości 23 cm
✔ Wysokiej jakości materiały - 210 sprężyn kieszeniowych

Czy przy siadaniu na łóżko nie chcesz się w nie zapadać, ale chcesz siedzieć na czymś twardym?

Materac o średnim stopniu twardości jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdej pozycji snu: możesz spać na boku, na plecach lub na brzuchu. Jeśli w nocy nieustannie przewracasz się i nie potrafisz znaleźć właściwej pozycji, to ten materac będzie dla Ciebie idealny. Zapewni dobre podparcie Twoim plecom, jednocześnie ustępując pod naciskiem ciała w obszarze ramion i bioder.

PAKOWANIE MATERACA

matrace Duo plus Visco

Materac nie jest pakowany próżniowo, więc w transporcie jest pełnowymiarowy. Rozmiar tego pakietu jest taki sam jak rozmiar wybranego przez Ciebie materaca. Po rozpakowaniu materaca z plastikowego opakowania, można go od razu używać.Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

Parametry techniczne

Materiał sprężyny
Rozmiar 180x200 cm
Szerokość 180 cm
Długość 200 cm
Ponadstandardowe wykończenie pokrowca ? zimna piana
Kompatybilny z typem stelaża stelaż statyczny
Obustronny ? nie
Twardość ? 3 – o średniej twardości
Sposób dostarczenia materaca ? rozpakowany
Gwarancja ? 3 lata
Wysokość materaca ? 24 cm
Atypy ? tak
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 120 kg
Zdejmowalny pokrowiec ? nie
Wysokość rdzenia ? 23 cm
0/5
na podstawie 0 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena