[email protected]
+48 690093100
Infolinia jest czynna codziennie, w godzinach od 10:00 do 20:00
Menu Zamknąć
0 0 zł
Twój koszyk jest na razie pusty

Luksusowy materac TEMPUR® Sensation Supreme, 90x200 cm

Kolekcja materacy TEMPUR® Sensation zapewnia idealne podparcie oraz łatwość poruszania się.  Wyświetlić więcej
Marka: Tempur
? Pomoc przy wyborze produktu

Rozmiar

Tego towaru już nie można kupić. Proszę przejrzeć podobne produkty tutaj.

TEMPUR® Sensation Supreme

Kolekcja materacy TEMPUR® Sensation łączy solidne ścianki z otwartych komórek z luźno ułożoną strukturą. Dzięki temu materac zapewnia elastyczne podparcie dla pleców i kręgosłupa. Materac idealnie podąża za krzywiznami Twojego ciała, ale potem szybko wraca ponownie do pierwotnego stanu, aby ułatwić Ci poruszanie się na materacu i nie budzić się niepotrzebnie przy zmianie pozycji snu.  

Materac TEMPUR® Sensation Elite ma 25 centymetrów wysokości i zapewnia dobry sen bez budzenia się. Górna warstwa idealnie dopasowuje się do Twojego ciała i rozkłada nacisk, dzięki czemu nie czujesz się przegrzany po przebudzeniu. Dolna warstwa z technologią dynamicznego wsparcia wspiera Cię i ułatwia poruszanie się po materacu. Alergicy zasługują na niezakłócony sen, dlatego materac wyposażono w antyalergiczny pokrowiec QuickRefresh™, który w każdej chwili można zdjąć i wyprać w temperaturze do 60°C.

Materac jest również dostępny w wariancie SmartCool  dla jeszcze przyjemniejszego uczucia każdej nocy.  Technologia SmartCool  utrzymuje pokrowiec chłodny w dotyku i odprowadza nadmiar ciepła.
 

Najważniejsze cechy

✔ Gwarancja 10 lat
 Nie ma potrzeby obracania materaca
✔ W ciągu 100 dni możesz dokładnie przetestować materac. Jeśli nie będzie odpowiadał, możesz go wymienić
✔ Materac dostarczymy Ci za darmo

Czy przy siadaniu na łóżko nie chcesz się w nie zapadać, ale chcesz siedzieć na czymś twardym?

Materac o średnim stopniu twardości jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdej pozycji snu: możesz spać na boku, na plecach lub na brzuchu. Jeśli w nocy nieustannie przewracasz się i nie potrafisz znaleźć właściwej pozycji, to ten materac będzie dla Ciebie idealny. Zapewni dobre podparcie Twoim plecom, jednocześnie ustępując pod naciskiem ciała w obszarze ramion i bioder.

tuhost matrace

PAKOWANIE MATERACA

matrace Duo plus Visco

Materac nie jest pakowany próżniowo, więc w transporcie jest pełnowymiarowy. Rozmiar tego pakietu jest taki sam jak rozmiar wybranego przez Ciebie materaca. Po rozpakowaniu materaca z plastikowego opakowania, można go od razu używać.Jak zadbać o materac

Sypialnię należy regularnie wietrzyć. Tę podstawową radę można szybko zrealizować i przynosi ona efekty. W Twoim łóżku (a konkretniej: w materacu), gromadzi się w nocy wilgoć, spowodowana przede wszystkim tym, że osoba leżąca na materacu – poci się. Koniecznym jest, by ta wilgoć odparowała, co można uzyskać przy pomocy odpowiednio dobranego stelaża oraz regularnego wietrzenia sypialni. Wystarczy na 15 minut zostawić otwarte okna, a od razu będzie Ci się przyjemniej spało. Regularna pielęgnacja materaca obejmuje również jego odkurzanie co jakiś czas.

Aby materac spełniał swoje zadanie i dłużej Ci służył, trzeba dobrać do niego odpowiedni stelaż.  Wilgoć jest z materaca odprowadzana tylko wtedy, kiedy leży on na odpowiednim stelażu, ponieważ - jak już wspomniano - stelaż wspomaga cyrkulację powietrza w materacu, dzięki której możesz cieszyć się świeżym i zdrowym snem.

Ochraniacz materaca jest produktem niezbędnym, znajdziesz go również w naszej ofercie. Ochraniacz jest czymś, co w oczywisty sposób przedłuża żywotność Twojego materaca: absorbując wilgoć, pot oraz chroniąc materac przed sporadycznymi wypadkami i zanieczyszczeniami. Ochraniacz, podobnie jak pokrowiec materaca, można ściągnąć i wyprać w zwykłej pralce. Powinieneś to robić kilka razy w roku. W ten sposób zagwarantujesz sobie higieniczne warunki w łóżku i jednocześnie wyraźnie wydłużysz żywotność swojego materaca. Nie daj szansy roztoczom! Ich ilość możesz ograniczyć, regularnie piorąc pościel w ciągu całego roku. Z tego względu, porządki zacznij od wyprania prześcieradełpościelikołder i poszewek na poduszki; zawsze zgodnie z symbolem na etykiecie, upewniając się czy i w jakiej temperaturze można dany produkt prać.

O firmie Tempur

Materace TEMPUR są produkowane ze specjalnego lepkosprężystego materiału TEMPUR pierwotnie przeznaczonego dla NASA. Dzięki swoim właściwościom polegającym na reakcji na ciepło, dostosowaniu się dokładnie do kształtu ciała i rozkładaniu nacisku, umożliwiają przyjęcie przez kręgosłup i stawy ich naturalnych pozycji. Minimalizują nacisk w ważnych partiach ciała, obniżają wysiłek mięśni, układu krwionośnego i wrażliwość zakończeń nerwowych.

TEMPUR materace umożliwiają nie tylko maksymalnie wygodny sen, ale również pomagają przy przynoszą ulgę przy problemach z plecami, odcinkiem szyjnym kręgosłupa, bolesnymi stawami oraz łagodzą problemy z układem krwionośnym. Dzięki swoim właściwościom polegającym na niedopuszczaniu do powstania odleżyn, zaleca się ich użytkowanie także długotrwale leżącym pacjentom.

 

společnost Tempur

Parametry techniczne

Materiał piana pamięciowa, Tempur
Rozmiar 90x200 cm
Szerokość 90 cm
Długość 200 cm
Kompatybilny z typem stelaża stelaż statyczny, stelaż regulowany
Dla kogo jest odpowiedni dla alergików
Obustronny ? nie
Atypy ? tak
Twardość ? 3 – o średniej twardości
Sposób dostarczenia materaca ? rozpakowany
Właściwość Bez pokrowca SmartCool
Gwarancja ? 10 lat
Wysokość materaca ? 21 cm
Pranie 60°C
Maksymalne dopuszczalne obciążenie w przeliczeniu na jedną osobę 150 kg
Zdejmowalny pokrowiec ? tak
Ponadstandardowe wykończenie pokrowca ? QuickRefresh™
0/5
na podstawie 0 ocen
5 gwiazdek
4 gwiazdki
3 gwiazdki
2 gwiazdki
1 gwiazdka

Nowa ocena