Materace do sypialni
masz pytania?
+48 883 907 303
info@dlaspania.pl

Materace

wyszukano 174 pozycji


Kolekcja DlaSpania

Kolekcja DlaSpania

Materace z prywatnej kolekcji DlaSpania są dostosowane do potrzeb o szerokim zakresie podkładów, zarówno pod względem konstrukcji jak i właściwości materaca.

więcej
Kolekcja TAU

Kolekcja TAU

Materace z kolekcji TAU pozwalają bezpośrednio łączyć parametry wpływające na komfort i wybrać najlepszy materac do własnych potrzeb.

więcej
Termoelastyczne

Termoelastyczne

Materace z pianki termoelastycznej, to wyjątkowy rodzaj materacy, która zmienia swoją sztywność w zależności od temperatury.

więcej
Wysokoelastyczne

Wysokoelastyczne

Materace z pianki wysokoelastycznej czyli tzw. zimnej pianki, odznaczają się doskonałą elastycznością, twardością i długą żywotnością.

więcej
Bio pianka

Bio pianka

Materace z pianki BIO są produkowane przy użyciu najnowszych materiałów na bazie naturalnych olejów.

więcej
TEMPUR

TEMPUR

Materace TEMPUR to najlepsze materace odwzorowujące dokładnie kształt i ułożenie ciała zapewniając odpowiednie odprężenie.

więcej
Stearns & Foster

Stearns & Foster

Łącząc tradycyjne rzemiosło i nowe technologie, mamy pewność że każdy szczegół materaców Stearns & Foster powstał, aby dać wyrafinowane, najdoskonalsze doświadczenie snu na wiele lat.

więcej
Sealy

Sealy

Prowadzisz dynamiczny tryb życia odpoczynek staje się dla Ciebie bardzo ważny. Materace Sealy podnoszą jakość wypoczynku zapewniając podparcie dla kręgosłupa.

więcej
Materace dla par

Materace dla par

Materace dla par są doskonałym rozwiązaniem. Kobiety vwymagają miększego materaca, mężczyźni zazwyczaj twardszego.

więcej
Lateksowe

Lateksowe

Materace lateksowe są wykonane z lateksu naturalnego lub syntetycznego. Charakteryzują się miękkością i elastycznością.

więcej
Kokosowe

Kokosowe

Materace kokosowe idealnie nadają się dla osób lubiących twarde podłoże i dla osób z nadwagą. Są przewiewne i idealne dla alergików.

więcej
Kieszeniowe

Kieszeniowe

Materace kieszeniowe wyposażone są w system sprężyn kieszeniowych charakteryzujący się tak zwaną elastycznością punktową.

więcej
Bonellowe

Bonellowe

Materace bonellowe sprężynowe zawierają wysokiej jakości sprężyny Bonell, które gwarantują stabilne podparcie.

więcej
Zdrowotne

Zdrowotne

Materace przeciwodleżynowe i ortopedyczne określane jako zdrowotne, które spełniają bardzo wysokie standardy. Posiadają obniżoną stawkę VAT.

więcej
Wielowarstwowe

Wielowarstwowe

Materace wielowarstwowe wykonane z kilku warstw różnych rodzajów pianek o różnej sztywności - minimalizują ryzyko złego wyboru twardości materaca.

więcej
Strefowe i profilowane

Strefowe i profilowane

Materace strefowe i profilowane podzielone są na kilka stref anatomicznych tak, aby przynieść niezbędną ulgę każdej części ciała.

więcej
Żelowe

Żelowe

Materace żelowe zapewniają niezbędną ulgę każdej części ciała.

więcej
Hilding

Hilding

Materace Hilding to elastyczność, sprężystość i komfort.

więcej
Dziecięce

Dziecięce

Materace dla dzieci o doskonałych właściwościach odprowadzania wilgoci i standardach higienicznych do dziecięcych łóżeczek.

więcej
Dodatki do materacy

Dodatki do materacy

Szeroka gama akcesoriów w celu zwiększenia komfortu snu i przedłużenia żywotności materacy, jak pokrowce, czy dodatkowe koce.

więcej

Poznaj naszą bogatą ofertę: materace piankowe, sprężynowe, lateksowe, materace dla dzieci oraz materace rehabilitacyjne i przeciwodleżynowe najwyższej jakości!

Sen jest jedną z najważniejszych form wypoczynku każdego człowieka, to w nocy nasze ciało i umysł regenerują się po ciężkiej pracy i zbierają siły na następny dzień. Jakość naszego snu zależy w dużej mierze od odpowiedniego materaca, dlatego jego dobry wybór ma tak duże znaczenie. Każdy z nas ma inne potrzeby i upodobania, powinien więc starannie dopasować do nich swój materac. Najważniejsze jest jednak, aby materac zapewniał odpowiednie podparcie i aby kręgosłup układał się na nim w naturalnej, fizjologicznej pozycji. Dzięki temu nie wytwarza się niepotrzebne napięcie, które może stać się przyczyną bólu pleców. Niewiele osób wie, że niezdrowy sen, a przede wszystkim nieprawidłowa pozycja podczas snu, może być przyczyną aż 60 % schorzeń kręgosłupa. Dlatego na DlaSpania.pl kładziemy szczególny nacisk na jakość na to, aby oferowane przez nas materace były produktami najwyższej jakości i o właściwościach sprzyjających zdrowemu odpoczynkowi.

Czy powinienem kupić materac piankowy, sprężynowy, lateksowy, przeciwodleżynowy, rehabilitacyjny, a może Tempur... ?

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno tanie materace o prostej konstrukcji, jak i luksusowe modele materacy produkowane przez światowych liderów, na przykład znaną i cenioną firmę TEMPUR. Jeśli nie wiesz, czym się kierować przy wyborze, zapraszamy do lektury naszego krótkiego przewodnika Jak prawidłowo wybrać materac. Dzięki niemu dowiesz się, czym charakteryzuje się materac lateksowy, piankowy oraz materac rehabilitacyjny lub przeciwodleżynowy. Poznasz różne rodzaje pianek i sprężyn, dowiesz się też, czym jest Tempur.  Mamy nadzieję, że w wyborze pomoże również nasz wyraźny podział na kategorie materacy. Dzięki naszej bogatej ofercie na DlaSpania.pl każdy znajdzie materac odpowiedni dla siebie!