Wymarzone materace do Twojej sypialni

w filtru: 239
 
od 53.00,- do 17540.00,-
 
 

 
 
 
  • ŚPIĄCY
  • MATERIAŁ
  • WŁAŚCIWOŚCI
  • PRODUCENT
 
 
 

Poznaj naszą bogatą ofertę: materace piankowe, sprężynowe, lateksowe, materace dla dzieci oraz materace rehabilitacyjne i przeciwodleżynowe najwyższej jakości!

Sen jest jedną z najważniejszych form wypoczynku każdego człowieka, to w nocy nasze ciało i umysł regenerują się po ciężkiej pracy i zbierają siły na następny dzień. Jakość naszego snu zależy w dużej mierze od odpowiedniego materaca, dlatego jego dobry wybór ma tak duże znaczenie. Każdy z nas ma inne potrzeby i upodobania, powinien więc starannie dopasować do nich swój materac. Najważniejsze jest jednak, aby materac zapewniał odpowiednie podparcie i aby kręgosłup układał się na nim w naturalnej, fizjologicznej pozycji. Dzięki temu nie wytwarza się niepotrzebne napięcie, które może stać się przyczyną bólu pleców. Niewiele osób wie, że niezdrowy sen, a przede wszystkim nieprawidłowa pozycja podczas snu, może być przyczyną aż 60 % schorzeń kręgosłupa. Dlatego na DlaSpania.pl kładziemy szczególny nacisk na jakość na to, aby oferowane przez nas materace były produktami najwyższej jakości i o właściwościach sprzyjających zdrowemu odpoczynkowi.

Czy powinienem kupić materac piankowy, sprężynowy, lateksowy, przeciwodleżynowy, rehabilitacyjny, a może Tempur... ?

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno tanie materace o prostej konstrukcji, jak i luksusowe modele materacy produkowane przez światowych liderów, na przykład znaną i cenioną firmę TEMPUR. Jeśli nie wiesz, czym się kierować przy wyborze, zapraszamy do lektury naszego krótkiego przewodnika Jak prawidłowo wybrać materac. Dzięki niemu dowiesz się, czym charakteryzuje się materac lateksowy, piankowy oraz materac rehabilitacyjny lub przeciwodleżynowy. Poznasz różne rodzaje pianek i sprężyn, dowiesz się też, czym jest Tempur.  Mamy nadzieję, że w wyborze pomoże również nasz wyraźny podział na kategorie materacy. Dzięki naszej bogatej ofercie na DlaSpania.pl każdy znajdzie materac odpowiedni dla siebie!

 
 
 
 

Szybki kontakt

gsm   +48-600-226-708
e-mail    info@dlaspania.pl
Salony DlaSpania   Salony DlaSpania >

Promocja

Poduszka TEMPUR Classic Pure

 
Poduszka TEMPUR Classic Pure

Poduszka Tempur PURE reagująca na temperaturę ciała dopasowuje się dokładnie do kształtu Twojej szyi, zapobiegając ograniczeniu krążenie krwi i redukując ucisk.

 
461 zł 379 zł 

Materac DUBAJ LYOCELL

 
Materac DUBAJ LYOCELL

UWAGA! Tylko ostatnia 1 sztuka!

 
1225 zł 769 zł 

Materac SUENO VITAL SA (LATEKS)

 
Materac SUENO VITAL SA (LATEKS)

UWAGA! Tylko 3 ostatnie sztuki!!

 
2669 zł 1752 zł