O nas

DlaSpania Sp. z o.o. uruchomiła projekt w Europie Środkowej, aby stworzyć sieć sklepów ze zdrowym i wygodnym snem. Wierzymy, że możemy poprawić jakość życia dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości produktów. Naszym priorytetem jest abyś czuł się w naszych sklepach jak u siebie. Czynimy to nie tylko przez przyjemne i przytulne otoczenie w naszych sklepach, ale także przez przyjazne i osobiste podejście naszych doradców- ekspertów od zdrowego snu.
DlaSpania logo

Kim Jesteśmy

Jesteśmy Firmą z długą tradycją na rynku, chcemy zapewnić naszym Klientom zdrowy i spokojny sen. Naszym długoterminowym celem jest stworzenie sieci sklepów w Europie Środkowej, które zaoferują Klientom szeroki wybór asortymentu za pośrednictwem doskonale wyszkolonego personelu.

Nauczymy Was spać

Najwyższą jakość snu naszych klientów w DlaSpania rozumiemy jako misję. Zdajemy sobie sprawę, że nie wybieramy codziennie materacy, łóżek ani poduszek i potrzebujemy wystarczająco dużo informacji i czasu, aby zdecydować o wyborze. Dlatego możesz wypróbować wszystkie nasze produkty w zaciszu własnego sklepu i cieszyć się przyjemnym odpoczynkiem podczas wyboru. Oczywiście nasze usługi nie kończą się na zakupach. Chętnie przywieziemy do Państwa łóżko lub materac, zorganizujemy montaż i udzielimy dalszych porad.

Dokąd zmierzamy

W ciągu najbliższych 5 do 7 lat chcemy zbudować sieć około 250 sklepów i zostać liderem w Europie Środkowej pod względem jakości i zdrowego snu. Obecnie mamy sieć sklepów w Polsce, Czechach i Słowacji, oraz planujemy kolejne otwarcia sklepów. Naszym celem jest objęcie krajów Europy Środkowej, aby produkty w sklepach DlaSpania były łatwo dostępne dla wszystkich.