Trioflex - stały stelaż do łóżka

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Twardość Na jakość stelaży więc też na spanie wpływa przede wszystkim liczba i wykonanie listew, od podstawowych do stelaży z regulacją twardości. Najwyższy komfort zapewniają stelaże z wyższą liczbą listew o regulowanej twardości albo w pełni regulowane stelaże segmentowe.

Za pomocą przesuwanych obejm można ustawić potrzebną twardość w rejonie bioder.

Zwiększenie elastyczności listew przez ich nawiercenie w strefie ramion zapewnia odpowiednie podparcie kregosłupa nawet przy spaniu na boku.
42 listwy
Regulacja twardości w części biodrowej
Zmiękczenie w strefie ramion
Nośność 120 kg
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 5 lat

Rekomendacja

Stelaż jest odpowiedni dla: Stelaż zapewnia prawidłowe ułożenie materaca i nadaje lepsze właściwości ortopedyczne. Dzięki temu są materace w kombinacji z dobrze dobranym materacem odpowiednie dla mężczyzn, kobiej i dzieci
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Na stelaż można ułożyć: Podczas wyboru stelaża trzeba zwracać uwagę na to, jaki materac chcemy na stelaż ułożyć. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materaca. Niektóre materace nie można używać np. w kombinacji z regulowanymi stelażami.
  • Materac piankowy Piankowe materace można ułożyć na wszystkie typy stelażów, włącznie regulowanych i silnikowych.
  • Materac lateksowy Lateksowe materace można ułożyć na wszystkie typy stelażów, włącznie regulowanych i silnikowych.
  • Materac sprężynowy/kieszeniowy Materace sprężynowe/kieszeniowe można ułożyć na jaki kolwiek statyczny stelaż.

Regulacja stelaża: Stelaże można dzielić według tego, w której części i w jaki sposób są regulowane. Dla maksymalnego komfortu polecamy stelaże regulowane za pomocą silnika.
Statyczny stelaż (bez regulacji) Statyczny stelaż bez możliwości regulacji spełnia podstawowe wymagania jakościowego ułożenia materaca.
Pozycja spania: Na wszystkich stelażach można spać w dowolnej pozycji, dzięki regulacji twardości listew albo segmentów są jednak niektóre stelaże wygodniejsze na przykład do spania na boku.
Na boku
Na brzuchu
Na plecach

Producent

AHORN

Opis

Elastyczne gniazda umocowane wysoko nad boczkami stelaża i duża liczba wąskich listew zapewniają bardzo dobrą adaptacje do nacisku ciała na powierzchnie łózka.

Przesuwane obejmy sa umieszczone na większej powierzchni stelaża zapewniając niezbędne usztywnienie pod biodrami z uwzględnieniem wzrostu użytkownika.
Równomierne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni materaca przyczynia sie również do rozluźnienia okolic kręgosłupa i stawów.
Gniazda o dwóch różnych stopniach sztywności zapewniają podział łóżka na 7 stref anatomicznych i gwarantują optymalne podparcie dla ciała.
Dodatkowa listwa zapewnia optymalny opór materaca. Nie następuje odkształcenie obrzeża materaca i przedłuża się jego żywotność.

Wykończenie powierzchni stelaża za pomocą folii ułatwia utrzymanie go w czystości.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Statyczne Listwowe AHORN

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.