Trioflex Motor Extra - stelaż z przysuwem do stolika

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Twardość Na jakość stelaży więc też na spanie wpływa przede wszystkim liczba i wykonanie listew, od podstawowych do stelaży z regulacją twardości. Najwyższy komfort zapewniają stelaże z wyższą liczbą listew o regulowanej twardości albo w pełni regulowane stelaże segmentowe.

Za pomocą przesuwanych obejm można ustawić potrzebną twardość w rejonie bioder.

Zwiększenie elastyczności listew przez ich nawiercenie w strefie ramion zapewnia odpowiednie podparcie kregosłupa nawet przy spaniu na boku.
39 listew
Regulacja twardości w części biodrowej
Zmiękczenie w strefie ramion
Nośność 120 kg
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 5 lat

Rekomendacja

Stelaż jest odpowiedni dla: Stelaż zapewnia prawidłowe ułożenie materaca i nadaje lepsze właściwości ortopedyczne. Dzięki temu są materace w kombinacji z dobrze dobranym materacem odpowiednie dla mężczyzn, kobiej i dzieci
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Na stelaż można ułożyć: Podczas wyboru stelaża trzeba zwracać uwagę na to, jaki materac chcemy na stelaż ułożyć. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materaca. Niektóre materace nie można używać np. w kombinacji z regulowanymi stelażami.
  • Materac piankowy Piankowe materace można ułożyć na wszystkie typy stelażów, włącznie regulowanych i silnikowych.
  • Materac lateksowy Lateksowe materace można ułożyć na wszystkie typy stelażów, włącznie regulowanych i silnikowych.

Regulacja stelaża: Stelaże można dzielić według tego, w której części i w jaki sposób są regulowane. Dla maksymalnego komfortu polecamy stelaże regulowane za pomocą silnika.
Stelaż silnikowy Stelaż płynnie regulowany za pomocą silników zapewnia maksymalny komfort w łóżku. Niektóre pozycje mogająpodczas bólu plecy i kręgosłupa.
Pozycja spania: Na wszystkich stelażach można spać w dowolnej pozycji, dzięki regulacji twardości listew albo segmentów są jednak niektóre stelaże wygodniejsze na przykład do spania na boku.
Na boku
Na brzuchu
Na plecach

Producent

AHORN

Opis

Jeżeli decydujecie się na stelaż do łóżka z pozycjonowaniem za pomocą silnika, to dlatego, że na pewno spędzacie wiele czasu w łózku czytając, oglądając ulubione filmy w telewizji albo ze smakiem jedząc śniadanie w łózku. Korzystnie jest wtedy wybrać sobie stelaż Extra.

To wykonanie oferuje bardziej komfortowy sposób podnoszenia w ten sposób, że w czasie podnoszenia części pod plecami płynnie przesuwa sie cała powierzchnia stelaża z materacem do tyłu, w kierunku czoła łózka. Dzieki temu podczas siedzenia w łózku można wygodnie sięgnąć po książke albo po pilota na nocnym stoliku. System Extra ma 2 silniki, które umożliwiają niezależne pozycjonowanie części przeznaczonej do nóg i do głowy. Przesuwanie materaca po powierzchni łóżka jest uniemożliwione przez poręcz tak, że materac pozostaje na swoim miejscu nawet po całkowitym podniesieniu stelaża.

Równomierne rozłożenie ciężaru ciała na powierzchni materaca przyczynia się również do rozluźnienia okolic kręgosłupa i stawów.
Gniazda o dwóch różnych stopniach sztywności zapewniają podział łóżka na 7 stref anatomicznych i gwarantują optymalne podparcie dla ciała.
Dodatkowa listwa zapewnia optymalny opór materaca. Nie następuje odkształcenie obrzeża materaca i przedłuża jego żywotność.
Wykończenie powierzchni stelaża za pomocą folii ułatwia utrzymanie go w czystości.

Elastyczne gniazda umocowane wysoko nad boczkami stelaża i duża liczba wąskich listew zapewniają bardzo dobrą adaptacje do nacisku ciała na powierzchnie łóżka.
Przesuwane obejmy sa umieszczone na większej powierzchni stelaża zapewniając niezbędne usztywnienie pod biodrami z uwzględnieniem wzrostu użytkownika.

Dla zwiększenia komfortu przy siedzeniu na łóżku cała powierzchnia stelaża przesuwa się do czoła łóżka. W ten sposób nocny stolik jest w zasiegu reki.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Regulowane Silnikowe Listwowe AHORN

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.