Trioflex HN - stelaż z ręcznym pozycjonowaniem

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Twardość Na jakość stelaży więc też na spanie wpływa przede wszystkim liczba i wykonanie listew, od podstawowych do stelaży z regulacją twardości. Najwyższy komfort zapewniają stelaże z wyższą liczbą listew o regulowanej twardości albo w pełni regulowane stelaże segmentowe.

Za pomocą przesuwanych obejm można ustawić potrzebną twardość w rejonie bioder.

Zwiększenie elastyczności listew przez ich nawiercenie w strefie ramion zapewnia odpowiednie podparcie kregosłupa nawet przy spaniu na boku.
42 listwy
Regulacja twardości w części biodrowej
Zmiękczenie w strefie ramion
Nośność 130 kg
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 5 lat

Rekomendacja

Stelaż jest odpowiedni dla: Stelaż zapewnia prawidłowe ułożenie materaca i nadaje lepsze właściwości ortopedyczne. Dzięki temu są materace w kombinacji z dobrze dobranym materacem odpowiednie dla mężczyzn, kobiej i dzieci
Mężczyzn
Kobiet
Dzieci

Na stelaż można ułożyć: Podczas wyboru stelaża trzeba zwracać uwagę na to, jaki materac chcemy na stelaż ułożyć. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materaca. Niektóre materace nie można używać np. w kombinacji z regulowanymi stelażami.
  • Materac piankowy Piankowe materace można ułożyć na wszystkie typy stelażów, włącznie regulowanych i silnikowych.
  • Materac lateksowy Lateksowe materace można ułożyć na wszystkie typy stelażów, włącznie regulowanych i silnikowych.

Regulacja stelaża: Stelaże można dzielić według tego, w której części i w jaki sposób są regulowane. Dla maksymalnego komfortu polecamy stelaże regulowane za pomocą silnika.
Stelaż regulowany ręcznie Stelaż z możliwością ręcznego regulowania dla większego komfortu podczas czytania, wypoczynku albo oglądania telewizji z łóżka.
Pozycja spania: Na wszystkich stelażach można spać w dowolnej pozycji, dzięki regulacji twardości listew albo segmentów są jednak niektóre stelaże wygodniejsze na przykład do spania na boku.
Na boku
Na brzuchu
Na plecach

Producent

AHORN

Opis

Czytają Państwo w łóżku? Bolą Was czasem nogi? Albo, czy chętnie odpoczywacie? Stelaż z ręcznym pozycjonowaniem zapewni właściwy komfort.
Łatwa manipulacja za pomocą uchwytu z taśmy tekstylnej po obu końcach stelaża. Stała część stelaża pomiędzy strefą do pozycjonowania głowy i nóg zapewnia większą powierzchnię do podparcia bioder.
Siedzenie na łóżku jest jeszcze wygodniejsze.
Różne możliwości pozycjonowania zależnie od Państwa aktualnych potrzeb. Nadaje się do zastosowania w przypadku problemów zdrowotnych.

Elastyczne gniazda umocowane wysoko nad boczkami stelaża i duża liczba wąskich listew zapewniają bardzo dobrą adaptacje do nacisku ciała na powierzchnie łózka.

Przesuwane obejmy sa umieszczone na większej powierzchni stelaża zapewniając niezbędne usztywnienie pod biodrami z uwzględnieniem wzrostu użytkownika.
Równomierne rozłozenie ciężaru ciała na powierzchni materaca przyczynia sie równiez do rozlużnienia okolic kręgosłupa i stawów.

Gniazda o dwóch różnych stopniach sztywności zapewniają podział łózka na 7 stref anatomicznych i gwarantują optymalne podparcie dla ciała.
Dodatkowa listwa zapewnia optymalny opór materaca. Nie następuje odkształcenie obrzeża materaca i przedłuża jego żywotność.

Wykończenie powierzchni stelaża za pomocą folii ułatwia utrzymanie go w czystości.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Regulowane Listwowe AHORN

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.