TEMPUR-Flex 4000 (4 motor)

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Nośność 130 kg
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 3 lata

Opis

Stelaż o wysokości 10,5 cm, napędzany czterema silnikami zapewniającymi możliwość płynnej regulacji. Wyposażony w bezprzewodowego pilota sterującego. Strefę szyi, pleców, ud i łydek można regulować osobno, aby uzyskać pozycję idealną dla wygodnego wypoczynku. Stelaż wyposażony jest w funkcję awaryjnego opuszczania. Dzięki specjalnej wtyczce napięcie sieciowe może zostać odłączone – gdy nie korzystamy z silnika, nie płynie prąd i nie wytwarza się pole magnetyczne. Stelaż zapewnia sprężyste i elastyczne podparcie materaca na całej powierzchni i gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza.


Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Lech, 2. 9. 2013 08:57

Chcę kupić stelaż Tempur i materac. Wymiary materaca 2100x1400x250. Jakie wymiary wewnętrzne powinna mieć skrzynia łózka (dł. x szer. x gł.)


2. 9. 2013 15:02

Dzień dobry,
 
Wymiary wewnętrzne łóżka powinny być : 210x140x 20
stelaże zawsze są węższe i krótsze o 1,5 cm. tak aby swobodnie umieścić je w łóżku, materac powinien być w wymiarze łóżka czyli 140x210, głębokość obsadzenia materaca w łóżku często jest regulowana metalowymi blaszkami przytwierdzonymi do wewnętrznej części ramy, które pozwalają na położenie stelaży wyżej lub niżej.

Pozdrawiamy
DlaSpania Team
 

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.