TAU SOFT+HARD 1+1 GRATIS 25cm (Wellness)

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie)
4 (jak na karimatce)
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60°C
Całkowita wysokość materaca 25 cm
Pokrowiec Silverline
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 6 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z leniwą, termoelastyczną pianką dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z leniwą, termoelastyczną pianką, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianką termoelastyczną pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Bólu stawów Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.
Niespokojnemu snu Naturalne materiały i esencje mają pozytywny wpływ na wysoką jakość snu i umacniają rewitalizujący sen i psychikę
Problemom z krążeniem Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.

Producent

DlaSpania

Opis

Top (niebieski) warstwa TAU materaca jest wykonany z tak zwanej "leniwej" pianki lub pianki pamięci (50 kg/m3), która charakteryzuje się PCB "powolny powrót". Optymalizuje kształt w zależności od temperatury i obciążenia, zapewniając dobre dopasowanie materaca w każdej kategorii wagowej, kiedy wszyscy śpią (na odwrotnej stronie). Ze względu na swoje właściwości nie zakłócają przepływu krwi podczas snu.

Załadowany filtr czerwony - antybakteryjna warstwa pianki zapewnia wysoką higienę, standardowy materac - stop bakteriom i grzybom! Pomaga alergikom i osobom o zwiększonej potliwości.

Niższa (zielony, żółty) warstwy z tak zwanej "zimnej " pianki zapewnia elastyczność, przepuszczalność, wytrzymałość oraz lekkość. Jest wyposażony w 7wyprofilowanych stref. Każdy moduł traktowany we wszystkich kierunkach, niezależnie, minimalizując w ten sposób nacisk na ciało. Zapobiega wspinać i zapewnia doskonałe właściwości ortopedyczne.

Mycie w domu jest łatwe - połowa pokrowca łatwo mieści się w pralce. Dodatkowo, można cały czas stosować materac drugiej stronie obudowy. Obie części pokrowca są zszyte warstwami kondycjonowania włókien wydrążonych o dużej masie, którą stanowi przepuszczalność powietrza i izolacji.

Leniwa pianka podczas snu pomaga uwolnić się od stresu, napiętyc mięśni, skóry i dopływu krwi utrzymując kręgosłup w prawidłowej pozycji.

Wysokość 25 cm zapewnia maksymalny komfort.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne DlaSpania

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.