TAU HARD 1+1 GRATIS 20cm (Wellness)

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka termoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
4 (jak na karimatce)
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60°C
Całkowita wysokość materaca 20 cm
Pokrowiec Silverline
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 6 lat

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z leniwą, termoelastyczną pianką dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z leniwą, termoelastyczną pianką, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianką termoelastyczną pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka termoelastyczna stabilizuje ciało w optymalnej pozycji i eliminuje przewracanie i obracanie podczas snu.
Bólu stawów Materiał materaca nie wytwarza przeciwciśnienia i umożliwia bezproblemową cyrkulację.Wtedy dochodzi do lepszego krążenia i lepszej relaksacji mięśni.
Niespokojnemu snu Naturalne materiały i esencje mają pozytywny wpływ na wysoką jakość snu i umacniają rewitalizujący sen i psychikę
Problemom z krążeniem Pianka termoelastyczna z antidekubitnym efektem zapewnia anatomicznie poprawną pozycję i umożliwia potrzebne uwolnienie i relaksacje mięśni.

Producent

DlaSpania

Opis

Top (niebieski) warstwa TAU materaca jest wykonana z tak zwanej " leniwej " pianki lub pianki pamięci ( 50 kg/m3 ), który charakteryzuje się PCB " powolny powrót" . Optymalizuje kształt w zależności od temperatury i obciążenia , zapewniając dobre dopasowanie materac żadnej kategorii wagowej , kiedy wszyscy śpią ( na odwrotnej stronie ) . Ze względu na swoje właściwości nie zakłócają przepływ krwi podczas snu.

Załadowany filtr czerwony antybakteryjna warstwa pianki zapewnia wysoką higienę standardowy materac - stop bakterie i grzyby ! Nie będzie wiedział, alergików i osób o zwiększonej potliwości .

Dół (żółty) warstwy tak zwanej "zimnej " pianki zapewnia elastyczność, przepuszczalność , wytrzymałość oraz lekkości. Jest wyposażony w 7 - leżącej strefy " kostičkovým " profilu . Każdy moduł traktowany we wszystkich kierunkach, niezależnie , minimalizując w ten sposób nacisk na ciało. Zapobiega wspinać i zapewnia doskonałe właściwości ortopedyczne.

Mycie w domu jest łatwe - połowapokrywy łatwo mieści się w pralce . Dodatkowo , można stale stosować materac drugiej połowie obudowy. Obie części pokrywy są zszyte warstwy kondycjonowania włókien wydrążonych o dużej masie , którą stanowi przepuszczalność powietrza i izolacji.

Leniwa pianka o drobnych występów snu pomaga uwolnić się od stresu , napięte mięśnie , skórę i dopływ krwi , utrzymując kręgosłup w prawidłowej pozycji.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Termoelastyczne DlaSpania

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.