Stelaże Tempur

 Segmentowe stelaże łóżek

Stelaży segmentowe najwyższej klasy są wykonane z niezależnych segmentów, które lepiej reagują na obciążenie I rozłożenie nacisku na większą ilość punktów. Dzięki temu cechują się najlepszą reakcją i dostosowaniem kształtu materaca.

wyszukano 3 pozycji

od do

Stelaż TEMPUR Zero G Curve

Stelaż TEMPUR Zero G Curve

Nowy stelaż TEMPUR ZERO G Curve to połączenie komfortu z masażem dźwiękowym.

11 246 zł 11 246 zł
widok produktu

Stelaż TEMPUR Flex 8000 (Wallhugger)

Stelaż TEMPUR Flex 8000 (Wallhugger)

Wysokiej jakości stelaż TEMPUR napędzany czterema silnikami

14 293 zł 14 293 zł
widok produktu

TEMPUR-Flex 2000 (2 motor)

TEMPUR-Flex 2000 (2 motor)

Segmentowy stelaż regulowany za pomocą 2 silników ze zmiękczoną strefą ramion umożliwiający ustawienie twardości według indywidualnych potrzeb.

5 477 zł 5 629 zł
widok produktu
W górę

Kratki segmentu składa się z wielu elementów segmentu, które są połączone ze sobą. W rezultacie, ciśnienie rozkłada więcej punktów w siatce, aby lepiej dostosować się do obciążenia organizmu.

Konstrukcja segmentowa stelaża

Jakości siatki segmentu konstrukcja ma dużą liczbę elementów segmentu o regulowanej sztywności zmiennej sztywności elementów wzdłuż linii, a w szczególności strefa zmiękczona dla ramion. Segmentowy siatka jest wystarczająco sztywny, aby nie zginać materac i elastyczne, aby całkowicie skopiowany zakrzywionego korpusu.

Sztywność elementów segmentowych można regulować w trakcie użytkowania i spełnienia aktualnych potrzeb (np. Zmiany masy ciała w ciąży).

Otwarta struktura segmentu w strukturze plastra miodu zapewnia lepszą wentylację i przepływ powietrza pod materacem i tworzy zdrowsze środowisko dla snu. Segmentowe siatki są odpowiednie do wysokiej jakości pianki lateksowej i materace.