Stelaże Tempur

 Segmentowe stelaże łóżek

Stelaży segmentowe najwyższej klasy są wykonane z niezależnych segmentów, które lepiej reagują na obciążenie I rozłożenie nacisku na większą ilość punktów. Dzięki temu cechują się najlepszą reakcją i dostosowaniem kształtu materaca.

wyszukano 2 pozycji

od do

TEMPUR-Flex 2000 (2 motor)

TEMPUR-Flex 2000 (2 motor)

Segmentowy stelaż regulowany za pomocą 2 silników ze zmiękczoną strefą ramion umożliwiający ustawienie twardości według indywidualnych potrzeb.

5 477 zł 5 629 zł
widok produktu

Stelaż TEMPUR® Flex 8000 (Wallhugger)

Stelaż TEMPUR® Flex 8000 (Wallhugger)

Wysokiej jakości stelaż TEMPUR napędzany czterema silnikami

14 293 zł 14 293 zł
widok produktu
W górę

Kratki segmentu składa się z wielu elementów segmentu, które są połączone ze sobą. W rezultacie, ciśnienie rozkłada więcej punktów w siatce, aby lepiej dostosować się do obciążenia organizmu.

Konstrukcja segmentowa stelaża

Jakości siatki segmentu konstrukcja ma dużą liczbę elementów segmentu o regulowanej sztywności zmiennej sztywności elementów wzdłuż linii, a w szczególności strefa zmiękczona dla ramion. Segmentowy siatka jest wystarczająco sztywny, aby nie zginać materac i elastyczne, aby całkowicie skopiowany zakrzywionego korpusu.

Sztywność elementów segmentowych można regulować w trakcie użytkowania i spełnienia aktualnych potrzeb (np. Zmiany masy ciała w ciąży).

Otwarta struktura segmentu w strukturze plastra miodu zapewnia lepszą wentylację i przepływ powietrza pod materacem i tworzy zdrowsze środowisko dla snu. Segmentowe siatki są odpowiednie do wysokiej jakości pianki lateksowej i materace.