Stelaże Silnikowe do łóżek

 Stelaże łóżek pozycjonowane silnikiem

Najwyższa kategoria stelaży z możliwością płynnego pozycjonowania przy pomocy silnika pozwala na całkowite wykorzystanie wszystkich zdrowotnych, komfortowych i praktycznych zalet stelaża łóżka.

wyszukano 2 pozycji

od do

TEMPUR-Flex 2000 (2 motor)

TEMPUR-Flex 2000 (2 motor)

Segmentowy stelaż regulowany za pomocą 2 silników ze zmiękczoną strefą ramion umożliwiający ustawienie twardości według indywidualnych potrzeb.

5 477 zł 5 629 zł
widok produktu

Stelaż TEMPUR® Flex 8000 (Wallhugger)

Stelaż TEMPUR® Flex 8000 (Wallhugger)

Wysokiej jakości stelaż TEMPUR napędzany czterema silnikami

14 293 zł 14 293 zł
widok produktu
W górę

Listwowe lub segmentowe stelaże silnikowe są to stelaże regulowane przy pomocy silnika z możliwością ustawienia pozycji głowy lub nóg dla osiągnięcia maksymalnego komfortu. Regulowane silnikiem stelaże są odpowiednie do lateksowych i dobrej jakości piankowychmateraców.

Zdrowy sen

Największą zaletą stelaży pozycjonowanych jest pozytywny wpływ na zdrowiebsp;Możliwość płynnego pozycjonowania i łagodnego uniesienia głowy i nóg, kiedy pięty są na tym samym poziomie co serce, w trakcie snu, oferuje najzdrowszą z możliwych pozycji snu na boku, jak i na plecach.

Pozytywnie oddziałuje na rozluźnienie mięśni w rejonie bioder, ułatwia oddychanie i ukrwienie tkanek oraz pozytywnie oddziałuje na system sercowo-naczyniowy. Wszystkie te pozytywne zalety oznaczają zdrowszy, spokojniejszy i lepszej jakości sen oraz ogólną regenerację naszego ciała. 

Ponaddto, w czasie, kiedy silnik jest wyłączony, dochodzi do jego automatycznego odłączenia od energii elektrycznej. Brak pola elektromagnetycznego stwarza korzystne warunki dla zdrowego snu.

Mają Państwo prawo do wygody!

Należy kupić pod materac stelaż z pozycjonowaniem przy pomocy silnika i cieszyć się z odpoczynku, na który Państwo zasłużyli. Do wygodnego czytania lub oglądania telewizji nie będzie już więcej potrzebna poduszka.

A przy bólu pleców, chorobie lub uczuciu zmęczenia, nie ma nic przyjemniejszego, niż ułożyć się wygodnie bez konieczności wstawania z ciepłego łóżka.

Idealne rozwiązanie dla każdego, kto chętnie czyta w łóżku, ogląda telewizję lub leniuchuje i chce więcej wygody i komfortu.

Konstrukcja stelaży silnikowych

Przy wyborze stelaża z pozycjonowaniem przy pomocy silnika należy zawsze sprawdzić konstrukcję ramy łóżka. Dla pełnowartościowego i bezbłędnego korzystania ze stelaży silnikowych w łóżku podwójnym, zalecamy maksymalną szerokość średnicy (środkowa konstrukcja wsporcza łóżka) 70 mm. 

Stelaże silnikowe wyposażone są w baterię 9V lub ręczny  bezpiecznik dla tzw. działania awaryjnego, w celu powrotu stelaża do pozycji podstawowej, jak również przy awarii prądu elektrycznego. 

Co decyduje o jakości stelaża silnikowego?

  • konstrukcja stelaża
  • ilość listew lub elementów segmentowych
  • możliwość ustawienia ich twardości
  • zmiękczona strefa dla ramion
  • ilość silników
  • sterowanie przewodowe lub pilotem

Łatwe sterowanie

Wygodne sterowanie stelaża bez konieczności wstawania z łóżka przy pomocy sterownika, który powiesi się na boku łóżka. Dla poczucia większego komfortu pozycjonowania można wybrać wariant ze sterowaniem przy pomocy pilota.
 

W górę