Stelaże Segmentowe

 Segmentowe stelaże łóżek

Stelaży segmentowe najwyższej klasy są wykonane z niezależnych segmentów, które lepiej reagują na obciążenie I rozłożenie nacisku na większą ilość punktów. Dzięki temu cechują się najlepszą reakcją i dostosowaniem kształtu materaca.

wyszukano 2 pozycji

od do
 
200 cm

75 kg

TEMPUR-Flex 2000 (2 motor)

Rabat
20 %
TEMPUR-Flex 2000 (2 motor)

Segmentowy stelaż regulowany za pomocą 2 silników ze zmiękczoną strefą ramion umożliwiający ustawienie twardości według indywidualnych potrzeb.

5 477 zł
4 381 zł
5 629 zł
4 503 zł
widok produktu

Stelaż TEMPUR® Flex 8000 (Wallhugger)

Stelaż TEMPUR® Flex 8000 (Wallhugger)

Wysokiej jakości stelaż TEMPUR napędzany czterema silnikami

14 293 zł 14 293 zł
widok produktu
W górę

Stelaże segmentowe składają się z dużej ilości elementów segmentowych, które nie są sztywno wzajemnie połączone. Dzięki temu nacisk rozkłada się na więcej punktów i w ten sposób stelaż lepiej dostosowuje się do obciążenia ciałem.

Konstrukcja stelaża segmentowego

Dobrej jakości konstrukcja stelaża segmentowego charakteryzuje się dużą ilością elementów segmentowych z możliwością ustawienia ich twardości i zmienną twardością elementów na całej długości stelaża, w szczególności zmiękczoną strefą dla ramion. Stelaż segmentowy jest w ten sposób dostatecznie  stabilny, żeby materac się nie uginał i był sprężysty, żeby doskonale kopiował krzywizny ciała.

Twardość poszczególnych elementów segmentowych można w trakcie używania regulować w taki sposób, żeby odpowiadała chwilowej potrzebie (np. przy zmianie wagi w ciąży).

Otwarta struktura segmentu w postaci plastra miodu zapewnia lepszą wentylację i cyrkulację powietrza pod materacem i stwarza zdrowsze środowisko do spania. Stelaże segmentowe są odpowiednie do lateksowych i dobrej jakości piankowychhref="/matrace">materaców.

Podstawowy podział stelaży segmentowych

Segmentowe stelaże można podzielić na trzy grupy podstawowe:


W górę