Shelby 1+1 GRATIS - komfortowy strefowy materac

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Materiał pianka wysokoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
3 (jak na tapczanie)
4 (jak na karimatce)
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60°C
Całkowita wysokość materaca 20 cm
Wysokość wnętrza 18 cm
Pokrowiec Pokrowiec ze 100% poliesterowego włókna jest bardzo przewiewny, utrzymuje wysoki poziom higieny w łóżku i ogranicza rozwój pleśni i bakterii. Aromatyczne mikrokapsułki wszyte do pokrowca uwalniają przyjemny, delikatny zapach zielonej herbaty, poprawiając jakość wypoczynku. 100% poliester
Dodatkowe wykończenie pokrowca Tkanina Aloe jest nasączona żelem aloesowym, który chroni, pielęgnuje skórę działa nawilżająco i nadaje jej elastyczność. Tkanina jest miękka i przyjemna w dotyku. aloe vera
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 3 lata

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z pianki termoelastycznej dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z pianką termoelastyczną, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Niespokojnemu snu Pianka wysokoelastyczna wysokiej jakości jest elastyczna i zapewnia oparcie niezbędne dla zdrowego biodra i kręgosłupa szyjnego.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Użyte materiały zabraniają rozwojowi roztoczy i alergenów w wnętrzu materaca i utrzymują wysoką higienę łóżka.
Przejawom alergii Zwiększona porowatość materiału wnętrza ułatwia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci i potu podczas snu.
Nadmiernemu poceniu w łóżku

Producent

DlaSpania

Opis

20 cm chropowaty, partnerski materac z wysokiej, średniej i wyższej sztywności z wygodnej leniwej pianki w strefie barkowej. Tzw. kołyska w strefie ramion z pianki Visco, zapewnia niezbędną wygodę szczególnie podczas spania na boku. Sztywniejsza strona HARD (twarda) z pianki odpornej na zimno, wytrzymuje większe obciążenia i nadaje się również dla osób z większą wagą.

Dzięki połączeniu pianek i materaca, sztywność jest odpowiednia dla mężczyzn i kobiet. Jest idealny dla par.
Zarówno powierzchnia materaca zawiera 7 wyprofilowanych stref. Pokrowiec wyposażony jest w materac Aloe Vera, który jest bardzo przyjemny w dotyku. Dla łatwiejszego utrzymania w czystości i wyższej higieny materaca pokrowiec jest zdejmowany, podzielny i można go prać w temperaturze 60°C.

• pianka Visco
• 7 wyprofilowanych stref
• Pokorwiec: wymienny, mozna go prać w temperaturze 60°C, Aloe Vera.

PROMOCJA 1+1 dotyczy pojedyńczych rozmiarów materacy: 80x200, 90x200, 100x200. Kupując jeden z nich otrzymują państwo drugą sztukę GRATIS.


Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.