Segmentowy stelaż S 55 z dwoma silnikami

Niestety produkt nie jest już dostępny

Wybierz podobny produkt

Dane techniczne

Nośność 120 kg
Gwarancja 2 lata

Producent

Froli

Opis

Wyższość tego komfortowego systemu łóżkowego jest odzwierciedlona w innowacyjnych szczelinach wentylacyjnych. Ich elastyczna forma dopasowuje się do kształtu i ciężaru ciała, zapewnaijąc zrównoważoną pozycję kręgosłupa i zdrowy sen. Stelaż zapewnia także ulgę dla mięśni i krążków międzykręgowych oraz doskonałe warunki dla odprężającego snu.

Innowacyjne szczeliny wentylacyjne oferują maksymalny stopień pełnej wentylacji. Technologia unoszenia powietrza Air Lift opracowana specjalnie przez firmę Froli gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza podczas snu, poprzez delikatne ruchy szczelin wentylacyjnych oraz w ciągu dnia przez prostowanie materaca za pomocą podnośników. Idealny jest także dla alergików.

Wbudowana strefa miękkiego barku amortyzuje ramiona i podpiera szyję. Można zwiększyć sprężystość strefy barkowej przez wymianę elementów sprężynujących.

Stelaż zawiera podwójny silnik napędowy umożliwiający płynną regulację systemu. Sekcje wspierające plecy oraz nogi są regulowane oddzielnie. Jest jednak możliwość ustawienia funkcji synchronizacji sekcji glowy i sekcji stóp.

Stelaż jest wykonany z materiałów wysokiej jakości i jego montaż jest szybki i łatwy.


Podobne produkty znajdziesz tutaj

Segmentowe Silnikowe Froli

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Stelaż Froli, 25. 1. 2017 14:25

Witam,
czy do stelaża "Segmentowy stelaż S 55 z dwoma silnikami" (nazwa z Państwa strony) jest możliwość dokupienia nóżek tak, aby stelaż stanowił samodzielne łóżko (podobnie jak to jest w stelażach firmy Tempur)? Jeśli nie ma takiej możliwości, to czy nie ma jej w ogóle, czy tylko nie dostanę ich w salonach Dla spania.
Pozdrawiam


DlaSpania, 28. 1. 2017 12:15

Dzień dobry,

Jest taka możliwość, aby rozbudować stelaż S55 o nogi.

Należy zakupić specjalny zestaw listw do montażu nóg. Cena za komplet 2 szt. to 99,63 zł, a więc w przypadku łóżka pojedyńczego to koszt 199,26 zł, a łóżko podwójne 398,52 zł.

Pozdrawiam

Marcin DlaSpania

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.