REVITAL II - strefowy materac z pianki zimnej

Dane techniczne

Materiał pianka wysokoelastyczna
Twardość Na skali od 1 do 5, gdzie 1 jest najmiększy, a 5 najtwardszym matracem. Przy wyborze odpowiedniej twardości mogą pomóc dodatkowe informacje „uczucia twardości“ poszczególnych stopni twardości:
twardośćopis twardościuczucie twardości
1bardzo miękkiw stogu trawy
2miękkina materacu dmuchanym
3średnio twardyna tapczanie
4twardyna karimacie
5bardzo twardyna dywanie
2,3
Nośność 130 kg
Zdejmowany pokrowiec tak
Pranie 60°C
Całkowita wysokość materaca 17 cm
Wysokość wnętrza 15 cm
Pokrowiec Pokrowiec ze 100% poliesterowego włókna jest bardzo przewiewny, utrzymuje wysoki poziom higieny w łóżku i ogranicza rozwój pleśni i bakterii. 100% poliester
Dodatkowe wykończenie pokrowca Pokrowiec z antybakteryjnym działaniem, ogranicza rozwój pleśni, bakterii i roztoczy. Jest szczególnie odpowiedni dla alergików. antyalergiczny
Rozmiary nietypowe tak
Gwarancja 2 lata

Rekomendacja

Materac jest odpowiedni dla:
Mężczyzn Mężczyźni ogólnie wolą materace średniej albo wyższej twardości (twardość 3 i wyższa). Dla starszych ludzi polecamy do należytego komfortu miększe materace, optymalnie z leniwą, termoelastyczną pianką dla dobrego oparcia.
Kobiet Kobiety ogólnie wolą materace miększe albo średnio twarde (twardość 3 i mniej). Do należytego komfortu polecamy materace z leniwą, termoelastyczną pianką, które nadają optymalną kombinację komfortu (mękkości) i potrzebne oparcie.

Materac można ułożyć na: Nie tylko materac ale także jego ułożenie ma wpływ na jakość Waszego snu. Poprawnym wyborem sposobu ułożenia zapewnicie długi czas użytkowania i dobrą higienę materacu.
  • Statyczny stelaż Listwowy lub segmentowy stelaż zapewnia odpowienie ułożenie materaca bez możliwości regulacji poycji. Ważnym parametrem jest twardość listew lub segmentów.
  • Regulowany stelaż Zapewnia maksymalny komfort z możliwością wyboru różnych pozycji – plecy, nogi, całość. Stelaże są regulowane ręcznie albo za pomocą silnika.

Materac pomaga zapobiegać: Materace z pianki wysokoelastycznej pomagają zapobiegać niektórym problemom zdrowotnym.
Bólu biodra i kręgosłupa szyjnego Pianka wysokoelastyczna wysokiej jakości jest elastyczna i zapewnia oparcie niezbędne dla zdrowego biodra i kręgosłupa szyjnego.
Przejawom alergii Użyte materiały zabraniają rozwojowi roztoczy i alergenów w wnętrzu materaca i utrzymują wysoką higienę łóżka.
Nadmiernemu poceniu w łóżku Zwiększona porowatość materiału wnętrza ułatwia cyrkulację powietrza i odprowadzenie wilgoci i potu podczas snu.

Producent

DlaSpania

Opis

Materace REVITAL jest starszym modelem z nowej kolekcji DlaSpania BASE, która wymaga większego komfortu. Pozwala się zrelaksować i naładować baterie w czasie snu. Materac jest odpowiedni dla par, w których każda z osób wymaga innej sztywności materaca, ponieważ nie może być skorygowana poprzez przekręcenie materaca, przy zachowaniu innych jakości materaca.

Wnętrze materaca REVITAL jest wykonane z wysokiej jakości pianki zimnej Coolbase, która charakteryzuje się wysoką trwałością i oddychalnością, zapewniając higienę łóżka. Obie strony są wyposażone w podstawową głębokość profilowania masażu podzieloną na 7 stref anatomicznych. Ogólnie, przyczynia się do poprawy dopływu krwi do powierzchni korpusu i ułatwia zwiotczenie mięśni kręgosłupa.

Zdejmowana dwuczęściowa pokrywa WAVE jest łatwa w utrzymaniu. Wysoka przepuszczalność zmniejsza częstość występowania pleśni i przyczyniając się do wysokiej higieny łóżku.


Dla członków klubu

Rabat 15% na materace

Czas dostawy

Warianty wysyłane w ciągu 3 dni roboczych:
żaden
Najszybsza wysyłka
w 35 dniach roboczych
w 7 dniach roboczych

Opcje produktu

80 x 200 550 zł
na zamówienie

Dostawa 35 dni roboczych

szt.
90 x 200 550 zł
w magazynie

Dostawa 7 dni roboczych

szt.
140 x 200 890 zł
na zamówienie

Dostawa 35 dni roboczych

szt.
160 x 200 990 zł
na zamówienie

Dostawa 35 dni roboczych

szt.
180 x 200 1 090 zł
na zamówienie

Dostawa 35 dni roboczych

szt.
Nie typowy rozmiar Rozmiar i cena nie typowego zamówienia
Całkowity koszt

Dostawa od 250 zł
Gwarancja 100% satysfakcji Gwarancja 100% satysfakcji
Gwarancja najniższej ceny Gwarancja najniższej ceny

Zadaj pytanie...

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
Wpisz pytanie.

Napisz recenzję dla tego produktu

podany e-mail nie będzie wyświetlany przy pytaniu
przejdź do oceny
Wpisz swoje refleksje na temat produktów.
Plusy i minusy wskaż w każdej oddzielnej lini.
Jeśli nic nie przychodzi Ci na myśl pozostaw to pole puste.