Materace polskiego producenta Hilding

wyszukano 0 pozycji

od do

W górę

Hilding Anders Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Hilding Anders AB. Zdobył pozycję jednego z wiodących producentów artykułów dotyczących spania na rynku europejskim i azjatyckim i dziś działa na około 40 rynkach. Firma została założona w 1939 roku w Szwecji. Już od początku istnienia firma rozwija się bardzo dynamicznie i szybko zdobywa nowe rynki. W kilku ostatnich latach Hilding otrzymał wiele nagród, jak np. Złoty Laur Konsumenta, Złoty Medal MTP Meble i dalsze.

Celem firmy Hilding jest zadbać o jakość naszego snu. Po dniu pełnym stresu, biegu i aktywności fizycznej i psychycznej często zapominamy, jak ważna jest regeneracja i że spokojny sen jest źródłem energii i dobrej kondycji.

Firma Hilding jest producentem materaców wysokiej jakości. Używa tylko najlepsze surowce i każdy szcegół jest idealnie dopracowany. Wykorzystuje specjalne sprężyny, pianki, warstwy lateksowe oraz kokosowe.

Materace można wybierać z trzech podstawowych kolekcji - Family, Original i Select. W orefcie są materace kieszeniowe, materace z zimną lub leniwą pinaką i materace lateksowe. Wszytskie materacse są podzielone do 7 stref twardości, gwarantujących właściwe podparcie kręgosłupa i zapewniajął dobry i głeboki sen.